Věnujte báječný web tomu, na kom vám záleží

Možná máte kolem sebe někoho, komu by nový báječný web hodně pomohl v jeho cestě vpřed. Někoho, komu by se fakt hodil a byl by šťastný jako blecha, že má svůj vlastní on-line prostor pro realizaci svých nápadů, plánů a snů. 

DARUJTE MU HO!

Trochu podnětů pro rozvíření vaší představivosti

PRO DÁMY

 • Možná vaše manželka absolvovala nějaký kurz, jehož součástí jsou i vlastní aktivity na internetu. A vy vidíte, že se s tím moří, hledá nějaké řešení, stránky zrovna hezky nevypadají. Vnímáte, že u toho tráví kopu času bez valných výsledků.
 • Možná vaše partnerka skvěle vaří a takový food blog by byl skvělým vyjádřením jejích kvalit a umění. Mohla by tak své recepty a um předávat dalším a budovat si svoji komunitu.
 • Možná vaše partnerka/mamka/babička/teta šije, vyrábí různé předměty nebo krásně maluje. Dopřejte ji vlastní on-line prostor, kde bude moci prodávat svoje návody nebo vytvořit on-line kurz, kde to bude učit druhé.
 • Možná vaše partnerka pořádá živé kurzy nebo workshopy a bylo by skvělé, kdyby k tomu měla reprezentativní web, na který může svoje studenty odkázat pro další materiály, návody nebo postupy. Web, který bude krásný a báječně doplní její offline prezentaci.
 • Možná má vaše přítelkyně salón (kadeřnický, manikúrní, masážní, psí...) a mít k němu báječný web s nabídkou, články, ukázkami svých prací apod. by bylo perfektním nástrojem pro získávání nových zákazníků.
 • Možná by vaší paní prostě jen potěšilo mít svůj vlastní on-line prostor pro své sebevyjádření.

PRO PÁNY

 • Možná váš partner podniká (třeba jako finanční poradce, makléř apod) a jeho dosavadní stránky ho moc dobře nereprezentují a tím odrazuje budoucí klienty. Darujte mu nový báječný web, který ho ukáže v nejlepším světle.
 • Možná je váš manžel vášnivý fotograf a vy vidíte, že je fakt dobrý. Ale fotky si schovává "do šuplíku" a pro rodinu. Darujte mu prostor, kde bude moci prezentovat svá díla a třeba i prodávat.
 • Možná váš tatínek/dědeček umí něco dobře vyrábět, je kutil, rozumí nějaké oblasti. Dopřejte mu prostor, kde bude moci sepsat svou historii, nafotit a vložit své výrobky, dát tam svoje návody a zanechat tak odkaz pro další generace v rodině.
 • Miluje váš partner historii? Dejte mu možnost předat všechny své znalosti na webu skrze články, e-knihy apod.
 • Dokáže váš partner/táta/děda o něčem mluvit hodiny? Je něčeho veliký fanda? Ušetřete sobě dlouhé poslouchání jeho mouder a darujte mu prostor pro vlastní tvorbu, vyjádření a vykřičení všeho, co má na srdci do světa. Báječný web spolu s blogem bude to pravé řešení.
 • Možná by vašeho pána prostě jen potěšilo mít svůj vlastní on-line prostor pro své sebevyjádření.

PRO DĚTI 

Mioweb je natolik lehký a intuitivní, že se hodí i pro děti. Má vlastní dcera má od 13 let svůj vlastní web. 

 • Vidíte, že vaše dítko je na něco talent? Dejte mu prostor, kde bude moci to, co umí, předávat dál.
 • Umí váš vnuk nějakou dovednost? Třeba skládat origami, vyřezávat píšťalky z vrbových proutků apod.? Darujte mu báječný web, kde bude předávat svůj um pomocí návodů, videí apod.
 • Umí vaše dítě krásně malovat? Dejte mu on-line prostor, ať to ukáže druhým. Ať se učí sdílet to, co umí a radit druhým.
 • Píše vaše dítě do šuplíku? Změňte to! Založte mu blog, kde bude moci pravidelně přispívat svými články. Nechte ho napsat básně, povídky, příběhy a dovolte mu je seskupit do e-knihy, kterou pak nabídne ke stažení nebo k prodeji za dobrovolný příspěvek.
 • Je vaše dítě "jůtůber". Podpořte jeho aktivity báječným webem.
 • Možná by vaše dítě prostě jen potěšilo mít svůj vlastní on-line prostor pro své sebevyjádření.

Možná máte kolem sebe někoho, kdo už web na Miowebu má, ale udělalo by mu velikou radost jeho předělání. Pak je pro vás skvělým řešením koupit mu počet hodin, které jste ochoten zaplatit. Třeba pod 10 hodin práce se vejde pořádný kus změn a nekonečno radosti obdarovaného. :-) 

Připravila jsem proto pro vás i dárkový poukaz na počet hodin. Jednoduše si sami navolíte počet hodin, které chcete koupit a zaplatíte je. Pošlu vám pak dárkový poukaz na jméno obdarovaného a počet hodin, které může u Báječného webu využít. 

DOKONALÁ SPOLUPRÁCE ⇨ DOKONALÝ VÝSLEDEK

Úkoly pro vás

 • 1
  Zakoupit Mioweb
  Můžete to nechat i na obdarovaném, ale je to nedílnou součástí tvorby, Mioweb prostě musíte mít. Koupit můžete ZDE. V rámci zakoupení pronájmu Miowebu máte zdarma registraci nové domény a také webhosting. Pro začátek vám stačí základní tarif.
  Stačí si Mioweb jen zakoupit, o instalaci a vše ostatní se už postarám.
 • 2
  Objednat si Báječný web jako dárek
  Vyplňte objednávku níže.
 • 3
  Darovat dárkový poukaz tomu, pro koho je nový web určený
  Báječný web se brzy stane jeho denní realitou. :-)
 • 4
  Předat obdarovanému informace
  Spolu s poukazem nasměrujte obdarovaného na tento web. Hned na úvodní stránce www.bajecnyweb.cz je tlačítko UPLATNIT DÁRKOVÝ POUKAZ. To ho odvede na speciální stránku s důležitými informacemi. Tam se dozví vše. Komunikace pak začne mezi mnou a jím.

Úkoly pro mě

 • 1
  Kontaktovat vás
  Jakmile mi od vás přijde objednávka a poté i její úhrada, pošlu vám doplňující informace a hlavně dárkový poukaz. Ten si vytiskněte a darujte.
 • 2
  Čekám na kontakt od obdarovaného
  Budu čekat na kontakt tím, komu jste poukaz darovali. Domluvím si s ním podrobnosti a termíny. A pustím se do práce.
 • 3
  Být tu nadále
  Po odevzdání webu obdarovanému to nekončí. Jsem tu stále, může se na mě kdykoliv s čímkoliv obrátit.

Pokud plánujete web pro dítě, můžeme komunikovat spolu a web pak hotový předat dítěti a může si ho začít jen plnit vlastním obsahem. 

V případě nákupu hodin práce si zaškrtněte to malé okénko a jedničku přepište počtem hodin, které chcete nakoupit. 

Zaškolení

Pokud nyní máte pocit, že je to super nápad a naprosto netradiční dárek, který je jednoduše báječný, ale bojíte se, že obdarovaný by to sám nezvládl později obsluhovat, nezoufejte. Když si Mioweb zakoupíte, tak součástí vašeho účtu jsou velmi podrobné návody, jak se s ním pracuje. Dostanete 4 modulový kurz, který vás provede vším potřebným, co se týče práce s Miowebem. Takže obdarovanému stačí jen si dané lekce a návody projít a hned bude vědět, co a jak.

Pokud by vám, resp. obdarovanému, tato forma úplně nevyhovovala, mohu ho při předání nového báječného webu do jeho rukou zaškolit. Ukázat mu, jak se s Miowebem pracuje, jak se přidává obsah na stránky, jak se zakládá nová stránka, jak se vytváří a edituje článek na blogu apod. Jedná se 3hodinové školení, které probíhá u mě v Liberci a kde se cíleně věnuji jen praktickým věcem, které nový uživatel bude potřebovat. 

V případě, že máte o zaškolení pro obdarovaného zájem, přidejte si ho do objednávky v rámci objednávkového formuláře. 

I po odevzdání webu jsem tu 

Po odevzdání webu to nekončí, právě naopak! Web není mrtvý prostor, ale žije. A tak je velmi časé, že klienti mají další potřeby, chtějí upravit novou stránku, vytvořit nový doplněk nebo nastavit další technické věci. A tak tu jsem nadále. Kdykoliv později bude obdarovaný potřebovat cokoliv udělat, dodělat, zařídit, nemusí se bát na mě obrátit. Už se budeme znát :-), budu znát jeho web a tak jde následná práce jako po másle.

Všechny následné práce jsou jedoduše ohodnoceny podle toho, kolik nad nimi strávím času. 

Za 1 hodinu mé práce obdarovaný zaplatí 850 Kč.

Ceník

Zvolte si, co udělá obdarovanému největší radost. 

ZÁKLAD
9 000 Kč
360 Eur
Vytvoření logické a přehledné struktury webu
Grafika a vzhled
Vše připravené pro naplnění stránek vlastním obsahem (obsah netvořím)
Nastavení vlastní chybové stránky 404
PROFI
16 000 Kč
640 Eur
Vytvoření přehledné a logické struktury webu
Grafika a vzhled
Naplnění všech nově vytvořených stránek obsahem, tedy texty, fotografiemi, obrázky, ikony apod.
Nastavení všech technických nezbytností jako je stránka 404, favicon, propojení aplikací apod.
Max. počet nově vytvořených a plně naplněných stránek obsahem je 6. Další stránky nad rámec účtovány hodinovou sazbou (850 Kč)
POČET HODIN PRÁCE
1200 Kč
48 Eur
za hodinu
Nevím, co přesně by obdarovaný chtěl, nechám to na něm a koupím mu počet hodin práce.
Koupím mu přesně tolik hodin práce, kolik jsem ochotný zaplatit. Bude-li potřebovat více, už se dohodne a doplatí si sám.
Obdarovaný je může využít úplně na cokoliv (nový web, re-audit, re-desig, doplňky), prostě jak on sám chce a potřebuje.
Uhrazené hodiny je třeba vyčerpat, platba se za nevyužité nevrací.