Dobrý web přitahuje příležitosti i peníze

Když jsem si poslední den v roce uvědomila, jak krátký čas je to od chvíle, co jsem dodělala tento web a ofiko jej vypustila do světa a jak už mi generuje objednávky a příležitosti, zůstala jsem trochu paf. A de facto je to celé jen důkazem toho, že báječný web není rozmar, ale základ přesvědčivé prezentace na internetu. Podívejte se na tento krátký report ze života Báječnéhowebu.cz a posuďte sami.

infografika-bajecny-web

Jak vidno, jeden jediný měsíc od spuštění webu mi přinesl několik příležitostí a zakázek. Web je totiž tím prvním dojmem o vás samotných. Tím prvotním ukazatelem toho, zda stojí vůbec o spolupráci s vámi  nebo o vaší nabídce začít uvažovat.

První dojem dvakrát neuděláš

Lidé si dělají názor podle prvního dojmu. Je to tak. A váš první dojem jsou vaše webové stránky. Na obchodní schůzku byste se také neoblékli halabala, nešli neučesaní nebo s dírou na ponožce. Ovšem přesně v takovém stavu jsou mnohé stránky. A pak se netřeba divit, že mají malý konverzní poměr, rychlou míru opuštění, zákazník nejen že nenakoupí, ale zůstane v něm nepříjemný pocit a nedůvěra k vám i vaší ostatní práci.

Ať už prodáváte e-booky, on-line kurzy, semináře, workshopy, přednášky nebo své služby, potřebujete svou prodejní nabídku prezentovat potencionálním klientům a zákazníkům tak, aby jim u vás (na vašich stránkách) bylo příjemně, aby vnímali váš zájem a péči a abyste v nich vzbudili důvěru. Nejednáte s nimi tváří v tvář, nemůžete uzavření obchodu ovlivnit svým chováním a osobním působením.

Musíte na ně zapůsobit svým webem a otisknout do něj to nejlepší z vás.

Proto je web a jeho vzhled, uspořádání a logika tak důležitým prvkem v celé prodejní a prezentační strategii. Web o vás poví opravdu hodně.

Otázka zní: Co vypráví ten váš?…


Ještě nemáte svůj vlastní Báječný web? Objednejte si ho!

Máte svůj web, ale není Báječný? Nechte si ho předělat!

Chcete poznat sílu fotek a obrázků? Objevte ji ve vedeném on-line kurzu.

RYCHLÉ TIPY A RADY PRO VÁŠ WEB

Nechte si každé 2 dny zaslat jeden konkrétní tip pro vylepšení vašeho webu. Všechny jsou z praxe, jejich aplikování vám zabere chvilku a svůj web posunete o hodně výš. A nezáleží na tom, na jaké platformě váš web běží,  jsou pro  každého. 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů