KONZULTACE

Pokud potřebujete pravidelné vedení či nepravidelné konzultace ohledně tvorby webu, nastavení aplikací, vytváření strategií apod., jsem vám plně k dispozici. Nebo pokud potřebujete konzultovat cokoliv kolem svého podnikání a máte dojem, že vám s tím mohu pomoci, je možné se stát mým klientem využívajícím skype konzultace. 

JAK TO FUNGUJE

Jednoduše si přes formulář níže objednejte první konzultaci. Do kolonky zpráva mi napište, co přibližně byste chtěli probrat, čeho asi se to bude týkat, nemusí to být podrobné, ale abych měla představu. Domluvím si s vámi skype konzultaci (vždy čtvrtky), popř. telefonickou (domluvíme den a čas),  probereme, co vás pálí a uvidíme, jak by nám vzájemná spolupráce vyhovovala a řekneme si, co je třeba dělat, jak na to apod. 

Konzultace mohou být jednorázové, nahodilé (nepravidelné) nebo pravidelné. Pravidelné neznamená, že vždy k nějakému dni musí konzultace proběhnout, ale že víte, že chcete dlouhodobější vedení a pomoc s věcmi kolem vašeho podnikání. 

JAK SE TO PLATÍ

První seznamovací konzultace je vždy zdarma. Obvykle trvá hodinu. Pokud je vše OK, vzniká z ní už jasný výstup pro vás, případně pro mě. Pokud je třeba, sejdeme se na další konzultaci, kde si hlídám a zapisuji čas a jednou za období vám pak pošlu fakturu k proplacení. Nic složitého. :-)

Cena za 1 hodinu konzultace je 900 Kč.

CO LZE KONZULTOVAT

Prakticky cokoliv. Pro představu pár věcí, které se svými klienty konzultuji a řeším: 

nastavení kampaní a smartkampaní v Smartemailingu nebo v Sendinblue,

implementaci platební brány GoPay do Fapi - nastavení, otestování, zkušební nákup,

nastavení Youtube kanálu,

konzultace návrhu 3D obalu knihy, e-booku,

prodejní strategie, načasování prodeje,

cesta zákazníka,

uspořádání webové stránky, rady, doporučení, na co se zaměřit apod.,

konzultace s návrhem webové stránky - např. zda jsou vybrané barvy, fotky, obrázky vhodné, čím stránku ozvláštnit, doplnit apod.

cokoliv kolem aplikací Smartemailingu, Sendinblue, Fapi nebo Mioweb,

a mnohé další.

JDETE DO TOHO?

Jsem tu pro vás, stačí vyplnit formulář. :-)