Naučím vás vytvořit skvělou prodejní stránku a přemýšlet nad ní tak, jak jste o ní dosud nikdy nepřemýšleli.

VYUŽIJTE SÍLU OBRÁZKŮ A FOTEK NAPLNO!

Aneb hoďte fotku
do laborky,
než ji dáte na web

DĚKUJI VÁM ZA ZÁJEM O TENTO KURZ. PROKLIKLI JSTE SE SEM Z WEBU LENKY BARATOUX A MÁTE NYNÍ JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST! BRÁNY KURZU JSOU JIŽ PRO OSTATNÍ LIDI UZAVŘENY. VY MÁTE POSLEDNÍ MOŽNOST VSTOUPIT A TO DO PÁTKU 24.3.2017 DO PŮLNOCI. PAK BRÁNY NA NĚJAKOU DOBU UZAVŘU. 

Máte svůj vlastní web a používáte na něm obrázky a fotky? 

Jasně, že ano! 

Bez fotek a obrázků si lze webovou prezentaci jen těžko představit. Jsou hlavním prvkem, který přenáší a navozuje emoce, nálady a náboj webu. Jeden obrázek často vydá za tisíc slov. Věřím, že se mnou souhlasíte.

A jakpak je to s obrázky ve skutečnosti u vás na webu? :-)

Odpovězte si na tyto důležité otázky:

Mají vaše fotky a obrázky správnou velikost?
A víte, jaká vůbec ta správná velikost je?
A o jaké velikosti je tu vlastně řeč? (Rozměry v px nastavit nestačí.)
Umíte upravovat fotky a obrázky tak, aby měly hloubku a originalitu?
Víte, kde obrázky a fotky hledat, aniž byste porušovali něčí autorská práva a museli se klepat strachy z případné pokuty?
Dokážete z tuctového obrázku udělat zajímavý a osobní?
Využíváte obrázky a fotky k budování vlastní značky a nebo je branding pro vás spíše velká neznámá?
Víte, jak využít sílu fotek a obrázků pro SEO a rychlé získání pozic ve vyhledávačích?
Jsou vaše obrázky skutečně aktivním prvkem vašeho webu (a teď nemám na mysli, že se hýbou :-)) a nebo jen vyplňují prázdné místo?

Vítám vás ve světě báječných webů! Jsem Veronika Mašínová a pro své klienty tvořím nebo předělávám jejich webové stránky na WordPressu se šablonou Mioweb. A u těch předělávek a úprav klientských webů jsem zjistila, že:

 • fotky a obrázky na webu nejsou v dobré kvalitě
 • nemají správné rozměry
 • nemají správnou datovou velikost
 • nejsou vůbec nebo jen minimálně upraveny a tím ztrácí na sdělení a originalitě
 • vykazují zásadní chyby a tím se namísto aktivních prvků webu stávají jen prvkem vyplňujícím prázdné místo
 • není využitá jejich síla pro budování brandu (značky)
 • a prakticky NIKDY nejsou obrázky a fotografie využívány k budování SEO a pozic ve vyhledáváčích

Jak je to možné? Jednoduše! Nikdo je to nenaučil a neřekl jim to.
A nebo řekl, ale neví, jak přesně to mají dělat.

Tahle skutečnost, kterou zažívám se svými klienty dnes a denně mě přesvědčila, že je potřeba udělat změnu a proto jsem připravila KOMPLEXNÍ kurz

VYUŽIJTE SÍLU FOTEK A OBRÁZKŮ NAPLNO! 

Aneb HOĎTE FOTKU DO LABORKY NEŽ JI DÁTE NA WEB

Přehledný, jednoduchý, smysluplný a hned aplikovatelný postup, díky kterému začnete využívat sílu svých fotek a obrázků. NAPLNO! 
A zaručuju vám, že budete výsledky hodně překvapeni a budete si rvát vlasy, že jste tenhle postup neznali a neaplikovali už dřív. 

CO 

VÁS 

NAUČÍM:

 • Jaké fotky jsou vhodné pro vaši osobní prezentaci.
 • Jak upravit nepovedenou fotku.
 • Jak fotkám dodat atmosféru.
 • Jak vytvářet krásné, neotřelé a nápadité koláže a jak je výhodně využít ve své obrázkové prezentaci. 
 • Jak moc na kvalitě záleží - konkrétní příklady ze skutečnosti. Hned pochopíte, že je to fakt důležitý.
 • Jak upravit velikost fotky na tu správnou a klientsky přívětivou. 
 • Jak pracovat se třemi mnou nejčastěji používanými editory (video návody).
 • Konkrétní tipy a triky na práci s obrázky. 
 • Konkrétní pokročilé triky a vychytávky, které vás budou fakt bavit. 
 • Co přesně nastavit, aby vám vaše fotky a obrázky budovali seo a pozice ve vyhledávačích. Plus jeden konkrétní podrobný případ z praxe, kde uvidíte pořádný seo fičák.
 • Jak konkrétně budovat svou značku a dostávat se do povědomí a známosti veřejnosti.
 • Jak snížit míru okamžitého opuštění vašich stránek návštěvníky aneb Ukončíme věčné prchání vašich klientů z vašeho webu. 
 • Zabráníme tomu, aby si vás lidé zapamatovali negativním způsobem! Aneb konec: tohle jsem už viděl, to je ta katastrofa. 
 • Co vám fakt škodí a vy o tom vůbec nevíte!

A to všechno vám doplním o skutečné případy, ukázky, zkušenosti, poznatky a důkazy. 

Díky tomu si vše představíte zcela jasně a názorně a budete rozumět síle, kterou správně nastavené a udělané obrázky a fotky v sobě mají. A tuhle sílu využijete ke svému prospěchu! Vědomě, promyšleně, sobecky :-). Třeba k tomu: 

 • Abyste získali lepší pozice ve vyhledávačích.
 • Aby si vás lidé skrz obrázky spojili s vaší osobou a prací.
 • Abyste si budovali dobré jméno.
 • Aby váš web báječně vypadal a dělal vám i všem ostatním radost. 
 • Aby vašim klientům a návštěvníkům bylo u vás na webu dobře a hned neodcházeli.
 • Aby...a spoustu dalších důvodů, které objevíte sami během kurzu. 

Spoustě českým a slovenským webům vládne Pandomácí v kuchyni. Je na čase ho shodit z trůnu a začít naplno využívat sílu fotek a obrázků pro své záměry a dobro. 

Že nevíte, kdo to je? Seznámíte se uvnitř kurzu a jsem si skoro jistá, že bydlí i u vás. ;-) 

A K TOMU NAVÍC 4 BONUSY

KAM PRO FOTKY

Několik prověřených fotobank a ikonobank zdarma, tipy na úspěšné vyhledávání ve free fotobankách a také něco málo o licencích pro klid (vaší) duše.

PSYCHOLOGIE BAREV

Jak barvy působí, co vyjadřují a jaké emoce a cíle mohou podpořit. Plus konkrétní ukázky na webech a osobní tahák Kolo barev.

INSTALACE FONTŮ

Několik odkazů, odkud můžete fonty stahovat a také návod, jak je instalovat do svého počítače, odkud se vám "natáhnout" do ostatních aplikací.

OSOBNÍ FOTO PREZENTACE

Pár rad pro kvalitní osobní foto prezentaci.

Jako bonus dostanete jako dárek Desatero skvělé osobní prezentace od Michaly Měřínské, která se tomuto tématu věnuje.

A NĚKOLIK DÁRKŮ A PŘEKVAPENÍ NAVRCH

Kurz jsem doslova vymazlila a moc se na vás těším! Vystavěla jsem ho tak, že půjdete postupně krok za krokem, budu vám plně k dispozici pro radu a pomoc a zažijete spoustu krásných chvil. Čekají na vás nové informace a dovednosti a také konkrétní výsledky, kterých dosáhnete a udělají vám radost.  

Hodně jsem na vás myslela a přemýšlela, čím vám udělat speciální radost, jak vás potěšit a jak vás podpořit v dosažení výsledků a cíle celého kurzu. 

A proto se těšte na....

2 DÁRKY 

Dostanete ode mě 2 kreativní sady, které můžete mezi sebou kombinovat a se kterými si budete moct vytvořit podobné obrázky, posty, přání a nebo originálně dozdobit vaše fotky. Bude součástí prvního modulu tohoto kurzu. 

Tento dárek je jen pro ty, kteří si zakoupí KOMPLETNÍ verzi kurzu.

ORIGINÁLNÍ MEDITACE

Nechala jsem si speciálně pro vás a pro tento kurz vytvořit meditaci na míru. Jejím účelem je pomoci vám oddělit se od denních starostí a naladit mozek na kreativitu a kreativní myšlení. Meditaci vytvořila Růžena Nekudová. Uvolní se vám ve 3 modulu kurzu a ve chvíli, kdy za ni myslím budete fakt vděční. ;-) 

Tento dárek je pro všechny - pro obě verze kurzu. 

ZÁVĚREČNÉ PŘEKVAPENÍ

Aneb fototečka. Budete z ní nadšení. Ale pozor! Je jen pro ty, kteří celý kurz skutečně dokončí. Jen ti dostanou ode mě velmi osobní dárek. Bude jasným důkazem jejich pokroku a toho, jak moc se naučili během kurzu. A kdo bude chtít, stane se součástí něčeho ještě většího. Tohle je pecka na závěr a já už se nemůžu dočkat, až si pro ni dojdete. 

Tento dárek je pro všechny - pro obě verze kurzu. 

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT

Kurz jsem rozdělila do 3 modulů, kdy jeden navazuje na druhý, aby se v závěru vše propojilo v jeden nádherný celek a vzešel z něho poklad. :-) Více najdete v odpovědích níže.

Jak dlouho kurz trvá (když bych postupovala podle plánu, dle jednotlivých kroků)?

Kurz bude trvat 3 týdny. Nic se neděje, pokud pojedete pomaleji, budu stále tu. :-)

Kolik cca denně odhadujete, že je potřeba si vyhradit na laborkování :-)?

Rozmýšlela jsem původně, že budu uvolňovat program po dnech, ale nakonec jsem došla k tomu, že nejlepší to bude po týdnech. Tedy každé pondělí se uvolní jeden týdenní modul. Bude rozdělený do dílčích věcí a studia. A také domácích úkolů :-D pro vlastní kontrolu, že člověk vše pochopil. Na začátku někteří mohou základní věci znát, tak se v tom týdnu zaměří jen na to, co neumí. Jiní projdou vše a budou se to učit. Proto jsem se přiklonila k týdennímu uvolňování. A taky je fajn, když člověk dostane o té jedné oblasti (týdenní výuce) hned ucelený přehled, lépe se mu pak orientuje a věci zapadají do sebe.


Bude důležité každý týdenní modul opravdu projít a zvládnout, protože na něj bude navazovat další a zároveň se to nakonec propojí v uzavřený celek, ze kterého se na konci vyloupne poklad. :-) Tím, že to budou týdenní moduly, nemusí se studovat denně (i když to doporučím), ale jde o to ten modul opravdu na konci týdne umět, resp. než se přejde na další. Uvnitř kurzu budou ještě doporučení, jak ke kurzu přistoupit a jak nejlépe studovat, aby z toho člověk vzal maximum. Takže těžko odhadovat, kolik času bude člověk potřebovat. Ale abych něco napsala, může to být 20 minut až hodina.


Nicméně je to dělané bez omáček, rovnou k akci, učím to podstatné, protože upřímně - ono pak nejde o to nad každou fotkou, co chci dát na web, do článku nebo do e-booku trávit hodiny úpravama. Jde o to udělat si krásnou a smysluplnou fotku zajetým naučeným způsobem rychle. Ten způsob a systém se v kurzu naučíte. Osobně si myslím, že kurz bude studenty bavit a že nakonec nad úpravami fotek stráví krásný čas ani ne tak potřebným učením, ale protože propadnou kreativitě :-) - zkoušení, experimentování, hledání, objevování. Obzvlášť třetí modul je hodně výživný a sama se těším na výsledky, které z něj vzejdou. ;-)

Shrnutí: denní odhad času 20 minut až 1 hodina + čas na vypracování domácích úkolů. Pokud kdykoliv nastane zádrhel a něco nepůjde, budu plně k dispozici. :-)

Budou nutné nějaké další investice?

Nee. :-) Jen váš čas.

Ahoj Veroniko, :-) uvažuji o Tvém kurzu Síla obrázků...jen bych se chtěla zeptat. Začíná 20.3. a já jsem ten týden právě na horách v Itálii a nevím jak to tam budu mít s připojením na net a taky časově..., nebude s tím pak problém, když začnu třeba později?

Nebude :-). Týdenní "skluz" je přijatelný, kurz v té době stále poběží a tak vám budu neustále k dispozici a ten týden po skončení určitě taky. Nechystám se účastníky kurzu úderem uplynutí 3 týdnů opustit :-D. To v žádném případě! Je mi jasné, že někteří půjdou pomaleji a budou potřebovat na některé věci více času, proto týdenní posun ve startu nic neovlivní. Mým přáním je, aby si každý účastní došel do cíle pro svou osobní odměnu a dárek.

PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU BUDETE NAPŘÍKLAD UMĚT

Levou zadní upravit rozměry fotky nebo obrázku a to navíc podle toho, kde ji použijete (hlavní fotka webu, blog, náhledový obrázek)
Zmenšit datovou velikost a zabránit tak několika katastrofám najednou
Vylepšit své fotografie rychlými a jednoduchými triky
Jak a co přesně udělat, aby vaše fotky budovaly vaši značku a zanechávaly u lidí váš osobitý otisk v paměti
Nastavit fotkám a obrázkům správné parametry, abyste si budovali seo a pozice ve vyhledávačích
Pracovat se třemi editory rychle, účelně a efektivně a naučit se z nich používat jen to, co potřebujete a přinese vám užitek.

A TŘEBA JEŠTĚ TAKY: 

Písmo nebo elementy v barvě zdi za psíkem (resp. v barvě, která je na fotce). Aby nám to pěkně ladilo. 

Text a elementy jsou v barvách fotky (2x barva z křídel, 1x pozadí). Naučíte se, jak na to.


Neotřelé koláže z fotek s pokročilými úpravami. 


ORIGINÁLNÍ FOTKA

Mix pokročilých úprav, všechny je budete umět dělat rychle a jednoduše a ještě mnohem víc.

Prostě a jednoduše se naučíte používat magickou laboratoř, kam "vejdete" s ňákou :-) fotkou a vyjdete s krasavicí, kterou budete milovat vy, vaši klienti i váš web. Třeba nějak takhle: 

PŮVODNÍ KVALITNÍ CELOBAREVNÁ FOTOGRAFIE
POUŽIT EDITOR NA SPECIÁLNÍ BAREVNOU ÚPRAVU
PŮVODNÍ FOTKA NA JEDNOM WEBU
PŮVODNÍ ORIGINÁLNÍ FOTOGRAFIE
TATÁŽ FOTKA PO ÚPRAVĚ
TATÁŽ FOTOGRAFIE PO ÚPRAVĚ

Toto jsou spíše ukázky úpravy fotek. Ale kurz není jen o tomto! Více dále.

CO BUDETE K ABSOLVOVÁNÍ KURZU POTŘEBOVAT: 

Chuť pracovat, učit se a měnit svět (ten svůj webový :-))

E-mailovou schránku pro příjem důležitých e-mailů od mě

Počítač, připojení k internetu a případně svůj vlastní web

POTŘEBUJETE NĚCO SPECIÁLNÍHO?

Ne. Kurz je dělaný ve stylu jednoduše, rychle k cíli a šup s tím do praxe a na web. Nemusíte mít žádné speciální vzdělání, nezáleží na tom, kolik vám je let ani na tom, jak moc technicky zdatně o sobě smýšlíte. Kurz je polopatický návod. A tam, kde byste se náhodou topili, vám hodím záchranný kruh v podobě osobní asistence a pomoci (budu vám k dispozici na osobním e-mailu a v uzavřené facebookové skupině). Nezáleží ani na vašem vybavení - je fuk, zda jedete na Windowsech nebo máte ukousnuté jablko. 

TENTO KURZ JE OJEDINĚLÝ V NĚKOLIKA SMĚRECH:

 • Je komplexní

  Nenašla jsem žádný podobný, který by šel tak do hloubky nebo řešil problematiku práce s fotkami a obrázky v této šíři. Našla jsem nějaké na dílčí záležitosti (úprava fotek, práce s konkrétním editorem, google analitycs apod) nebo sem tam rozeseté informace o seo, optimalizaci apod. V tomto kurzu máte ode mě všechno na jednom místě.

 • Je osobní

  Nebudete v tom sami. Nejde mi o to na vás vyplivnou mnoho informací najednou a nechat vás v nich utopit s pocitem: vždyť jsem předala tolik hodnotných věcí, musí být nadšeni. Kdepak! Nejvíce se člověk naučí, když jde krok za krokem. Pak z toho má radost a vše se mu pěkně dostane pod kůži. A o to mi jde. Proto jsem celý kurz postavila tak, že se vám informace a úkoly budou uvolňovat postupně a já sama vám budu po celou dobu kurzu osobně k dispozici, abych vám mohla pomáhat a radit tam, kde to budete potřebovat.

 • Je z praxe a praktický

  Kurz jsem postavila na základě nejen vlastních letitých zkušeností, poznatků a toho, co jsem se naučila. Ale hlavně! Vychází z toho, co vidím u svých klientů a neustále se opakuje. A co vidím na desítkách dalších webů, které navštěvuji. Vychází z praxe a je postaven tak, abyste hned začali se svými fotkami pracovat, mohli si je na svém webu opravit a u každé další už dokonale znali postupy, co máte dělat, než je na web umístíte.

 • Je jednoduchý

  Miluju zjednodušování a je to taky jedna z mých silných stránek, kterou u mě mí klienti vyhledávají. Pracuji s příměry, jednoduchými obrazy, vynechávám odborné termíny nebo složité postupy. Za většinou webů jsou totiž obyčejní lidé - mamky s dětmi, vytížení tátové, mladí nadšenci se svými sny, přáními a důvody, proč weby vlastně mají. Proč se tedy zatěžovat složitou teorií. Mnohem lepší je vzít to, co funguje a je důležité a JEDNODUŠE to začít dělat a používat.

Za tímto kurzem jsou nejen roky mého samostudia, učení se od druhých, vyhledávání informací, zkoušení a testování desítky aplikací. Ale hlavně vychází z praxe, z toho, k čemu jsem se díky své práci na webech klientů dostala a s čím jsem se setkala. Neřeším obecné nešvary, ale učím, jak využít sílu fotek a obrázků k vlastní dokonalé webové prezentaci a tak nést k veřejnosti ten nejlepší obraz sebe samého. 

A navíc - co se v kurzu naučíte, vám zůstane. A svoje znalosti a nové dovednosti budete moci využít kdekoliv, ne jen u fotek týkajících se webu, ale při mnoha dalších příležitostech a všude tam, kde se s fotkami a obrázky pracuje. Například budete od této chvíle umět:

 • upravit si jakoukoliv fotku i jen pro svou osobní potřebu,
 • vylepšit si fotografie, které později použijete na přání nebo do fotoknih,
 • vytvářet krásné pozvánky,
 • dělat osobité a nevšední posty na Facebook nebo jiné sociální sítě,
 • a spoustu dalšího.

Zkrátka dovednosti tohoto kurzu budete využívat opakovaně a při veškeré kreativní práci (firemní i osobní). 

Proto si ho já sama dost cením.

Otázka je, na kolik si vy ceníte sami sebe
a své prezentace veřejnosti?

Jak moc vám záleží na tom, aby obrázky a fotky na vašem webu byly důkazem o vaší pečlivosti a zájmu o klienta?

Jak moc je pro vás důležité, aby fotky a obrázky, které používáte, si dokázali lidé jednoduše spojit s vámi a vaším jménem a prací? 

Jak moc se chcete naučit zajímavou a kreativní práci s fotkami, kterou budete používat znovu a znovu?

JE TO PRO VÁS DŮLEŽITÉ? ANO?

Nebo po tom toužíte a chcete to, jen nevíte, jak přesně na to? 

Jakou má pro vás tato důležitost nebo touha cenu? 

Nabízím vám unikátní kurz  VYUŽIJTE SÍLU OBRÁZKŮ A FOTEK NAPLNO! Aneb HOĎTE FOTKU DO LABORKY NEŽ JI DÁTE NA WEB , který na trhu není. Jednoduchý, přímo k věci, s okamžitými výsledky. A navíc s mou osobní pomocí a asistencí.  Všechno, co se naučíte, vám zůstane napořád a budete to používat opakovaně a stále z toho budete profitovat. A skrze dobře nastavené fotky a obrázky si budete budovat dobré jméno a skvělý brand. 

Cena tohoto kurzu by klidně mohla být několik tisíc. Ale cena tohoto unikátního kurzu s okamžitými a opakovatelnými výsledky je pouze

1560 Kč / 62.40 Eur

A navíc s 30denní garancí vrácení peněz. Tomuhle kurzu totiž fakt věřím. Má velkou hodnotu a přínos a může vám úplně změnit život. Ale kdybyste přece jen měli pocit, že vám to nic nedalo, požádejte mě kdykoliv během 30 dnů a já vám peníze vrátím zpět. 

JEŠTĚ MALÉ OPÁČKO

Zakoupením kurzu získáte

Doživotní přístup do členské sekce

Kde jsou všechny informace, návody a materiály. Přihlásit se tam můžete odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení.

Mou osobní podporu a pomoc

Po celý kurz vám budu k dispozici a pomohu vám, s čím bude potřeba. Záleží mi na tom, abyste všechno, co vám v tomto kurzu předávám, taky uměli a dělali!

30denní garanci vrácení peněz

Tomuhle kurzu věřím a vím, že má velkou hodnotu a přínos a může vám úplně změnit život.

A navíc

Nastavíte svou báječnou obrázkovou prezentaci

Vaše fotky a obrázky odteď budou promlouvat o vás to nejlepší

Naučíte se budovat svůj brand

A způsobíte, že si vás lidí pouhým obrázkem spojí s vámi a vaší prací.

Budete umět pracovat s několika užitečnými nástroji

A můžete své znalosti a nové dovednosti využít i jinde.

Plus 4 bonusy 

Kam pro fotky

Psychologie barev

Instalace fontů a kam pro ně

Osobní foto prezentace

A 3 dárky od srdce

Kreativní sady

Kreativní meditace na míru

Překvapení na závěr

K tomu sesadíte z trůnu panadomácího v kuchyni, který u vás s největší pravděpodobností bydlí. A moc se vám uleví. Nebo spíše vašemu webu. 

Obrázková prezentace vašeho webu VŽDYCKY dojem zanechá. A JSTE TO JEN VY, KDO ROZHODUJE O TOM, JAKÝ TEN DOJEM BUDE. Jen vy a váš přístup k tomu, jak s fotkami a obrázky pracujete, jak je používáte a jak využíváte jejich sílu pro vlastní účely a cíle. Dobře vedená obrázková prezentace vám může přinést klienty a prodeje v řádech desítek tisíc. A nebo naopak. Odfláknutá a neřízená obrázková prezentace vám může natolik uškodit, že jen těžko budete svými produkty přesvědčovat o svých kvalitách. 

3 týdny utečou jako voda. Můžou vám protéct mezi prsty. A nebo je můžete strávit skvělou investicí do sebe a do svého webu. Naučíte se důležité věci a změníte své vnímání a cítění ohledně obrázkové prezentace. Jsem si téměř jistá, že po absolvování budete vnímat důležitost obrázků a fotek (nejen) na svém webu a jejich sílu. Je to totiž tak. Fotka vám může pěkně uškodit, ale když víte, jak její sílu využít pro sebe, bude vaším skvělým společníkem svědčícím o vašich kvalitách a pracovat pro vás dnem i nocí.

TAK CO? JDETE DO TOHO?

VÝBORNĚ!

Jsou to skutečně cenné informace, návody a postupy, které dostanete. A ve výsledku vám vaši investici do kurzu mnohonásobně vrátí. 

Váháte, zda je kurz pro vás?

Nejste si jisti, zda by vám kurz prospěl a byl k užitku? Napište mi, přidejte odkaz na váš web, podívám se na vaši současnou aktuální práci s obrázky a fotografiemi a povím vám. :-) Nebo se zeptejte na to, co potřebujete vědět.