REFERENCE - UKÁZKY - STR 2

Původní stránka pro registraci na webinář

Mám ráda harmonii, soulad, líbí se mi, když stránka vysílá pozitivní emoci a energii a lahodí duši i oku.

Jsem přesvědčená, že vše, co pouštíme ze svého webu ven, k lidem, vypráví příběh o nás samotných, o tom, co děláme a co od nás lidé mohou čekat. 

Někdy lze začít třeba jen jednou stránkou, ale i to má smysl. Nahoře vidíte původní stránku, na kterou byli lidé zvaní, aby se registrovali na webinář (živé vysílání) na téma pletení velkého košíku (pletení z pedigu). Ve skutečnosti na předělané stránce není o moc více obsahu, než na původní, ale působí a vyzařuje zcela jinak.

Sami si odpovězte a popřemýšlejte (i třeba ve vztahu ke svému webu a tomu, co děláte a pouštíte ven) nad otázkami: 

  • Jaká je asi paní z první stránky? 
  • Očekáváte od ní kvalitní návody a vedení? 
  • Na který webinář byste se raději registrovali? 

Web o nás druhým vypovídá skutečně hodně. A skvělé je, že to můžeme ovlivnit. Třeba Báječným webem. ;) 

Předělaná stránka pro registraci na webinář

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ ⇨ Redesign prodejní stránky
2 VERZE POTÉ!

U této stránky je taková zajímavost: Existují dvě verze PO. Schválně se podívejte a sami pro sebe si zkuste určit, která se vám líbí více a proč. :) 

Nerealizovaný návrh (re)designu webu - Titulní strana

I když se tento návrh nakonec nerealizoval, tak moc se mi líbí, že si ho sem jako ukázku dávám. Je to jen titulní stránka, víc se neudělalo, ale ááách. :) 

PAVLA CHOCHOLOUŠOVÁ ⇨ www.psisouvislosti.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Milá Verčo, protože jsem už delší dobu přemýšlela nad tím, že bych si k vytvoření dobrého webu měla přizvat pomoc odborníka, který ví, co dělá. Vzhledem k tomu, že žiji v Řecku, chtěla jsem také, aby to byl někdo, koho už delší dobu znám, kdo mě taky tak trochu zná a někoho, u koho vidím, že má srdce na pravém místě. Když jsem pak viděla nový design tvého webu www.bajecnyweb.cz, byla jsem nadšená.

U Pavly jsem od začátku vnímala, že potřebuje ke spolupráci někoho, komu může důvěřovat. Že se může otevřít, říct jak věci chce, vnímá a preferuje bez pocitu nějaké nehodnosti nebo malosti. Viděla jsem, jak postupně roztávala a víc a víc dávala najevo své emoce a přání, začala sdílet svoje nápady a plány a konzultovat možné postupy. Když srovnám míru důvěry a otevřenosti na začátku a po měsíci společné intenzivní práce, je to růst ze 100% na 1000000% :-D. 

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Jedinou obavu jsem měla, než jsem ti napsala, zda mě přijmeš. Verčo, ke mně se další obavy ani nestihly dostavit. Když jsem tě požádala o spolupráci a viděla tvé reakce, jen jsi mě více utvrzovala v mé domněnce úžasného člověka. Spolupráce s tebou mě hladí na duši. Dokážeš podržet, povzbudit a hlavně nasloucháš a vnímáš, co ti říkám. Nesnažíš se projektovat své vlastní vize, ale dokonale vnímáš, co je od tebe žádáno. To si myslím, že je v této práci ojedinělé.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Pro mě bylo nejdůležitější napojení a možnost se domluvit. To, že jsi web vytvořila s ohromnou lehkostí, že pro tebe nebylo nic překážkou a to, že jsi vždy viděla cestu ven, mě hodilo do totální pohody a pocitu důvěry. Ohromně oceňuji detaily, které jsi pro web z vlastní vůle vytvořila, rychlost s jakou tvoříš a reaguješ, důslednost, se kterou mi odpovídáš. Cítím se s tebou rovnocenně. Nemávneš rukou nad mými otázkami. To je pro mne důležité. Cítím se s tebou jako partner a to mě baví, inspiruje a motivuje.

Myslím si, že právě toto rozpoložení se projevilo i u Pavly v tom, že i když byla v časovém presu nebo se objevily zdravotní problémy, dokázala pracovat i v noci a dotáhnout některé kroky, které byly důležité v tom, aby se mohly dotáhnout zase jiné z mé strany a dojít do prvního cíle při tvorbě webu. Toho si velmi vážím, protože díky tomu se tvorba nevlekla a nenatahovala. 

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Rozhodně. Spíše bych to vyjádřila tak, že jsi pro mě vytvořila web mých snů. Doslova se ho nedokážu nabažit. A ten pocit trvá i nadále…Web je prostě báječný!

Nadšení z Pavly doslova stříkalo a užila jsem si mnoho koupelí v jejích nadšených a kladných emocích. :-D  

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Důvěru, partnerství, smích, nadhled, lehkost, efektivnost, empatii, povzbuzení, rychlost s jakou vše tvoříš.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Nejvíc mě dostává to, jak jsi web dokázala citlivě poskládat tak, že mi to vyrazilo dech, když jsem ho prvně viděla. Překvapily mě mé vlastní fotky, které znám. Dojalo mě barevné spojení, které jsme spolu pečlivě probraly a vybraly. Nadchl mě tvůj přístup bez tlaku, když jsem na něco řekla ne a pak to dopadlo tak, že jsem si sama požádala o to, co jsi ty už dávno před tím navrhla :D To mě úžasně bavilo. Ten proces. Ten pocit uzrání a toho, že jsi mě nechala, abych si na to sama přišla.

Pro mě byla skoro každá nová stránka překvapením. Asi nejvíce mě dostávalo, že jsem ti na to nemohla nic říct. Byla jsem z toho tak nadšená, což mne samotnou opravdu překvapovalo. Jak jsi to udělala, to nechápu. :-)

Ohromnou radost mi udělaly psí penízky, srdíčka, mini pruh a všechny ostatní detaily, které jsi pro web vytvořila. Také tvá vnímavost a péče, s jakou jsi se o mě jako klienta starala. Celkové myšlení a propojení všech souvislostí. Možnost s tebou probrat strategii, znát tvůj názor, vyjádřit své pocity. Za to ti ohromně děkuji. Celou spoluprací jsem cítila vděčnost, mnohdy jsem byla dojatá a celá spolupráce s tebou byla a stále je zábavná a výživná.

Ano, pro Pavlu jsem vytvořila - jak ona říká penízky - ikonky se psí hlavou. Chtěla jsem, aby měla nějaký zajímavý prvek, ne jen obyčejnou odrážku, původně jsem uvažovala o psí tlapce, ale tu má kde kdo, nakonec jsem zvolila psí hlavu (doufám, že aspoň trochu připomíná Dína - toho psího chlupáče z úvodu. :-)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Spolupráci s tebou bych doporučila všem, kteří chtějí mít profi web, dělat ho s láskou a radostí. A to nejen proto, že web navenek vypadá skvěle, ale také proto, protože máš znalosti z oblasti podnikání a různého SEO nastavování, který jsou pro on-line podnikání stěžejní. Navíc znáš spoustu on-line nástrojů a dokážeš velmi dobře poradit, kam a co si stáhnout.
Pro všechny, kteří chtějí takový web, aby se jejich klientům nechtělo odcházet.

MARTINA DOUBKOVÁ ⇨ www.jogadoma.cz

Najeďte myší na střed fotografie a pohybujte jezdcem doprava a doleva. Uvidíte fotku před a po. 

PŘED    |     PO

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Veru, rozhodla jsem se oslovit tebe, protože pro mě nejsi úplně cizí. Sice se známe jenom virtuálně, ale známe, a já tě a tvoji práci sleduji 2 roky. Viděla jsem videa, která máš na webu s proměnami webů, které jsi předělala a to mě opravdu ohromilo. Vždy to byl tak výrazný rozdíl, že jsem také zatoužila po změně. Web Jóga Doma existuje dva roky a už se mi nelíbil, bylo to nepřehledné, různé barvy a styly, chtělo to zkrátka úplně nový kabát a nějak sladit.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Strach jsem vůbec neměla, protože už jsem viděla práci, kterou si odvedla předtím a ta se mi moc líbila.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Chtěla jsem, aby web byl přehlednější a barevně sladěný. Jediné přání, které jsem měla, bylo mít tam zelenou a fialovo-růžovou barvu, stejné barvy, které má můj druhý web - osobní, kde píšu blog. Všechno ostatní jsem nechala úplně na tobě.


Musím potvrdit, že Martina se fakt odevzdala, důvěřovala a tím mi otevřela ideální pole k tvorbě, kreaci, svobodnému tvoření a skvělým výsledkům. :-)

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Spolupráce s tebou byla skvělá. Máš mě úplně přečtenou. Nechápala jsem, jak jsi se dokázala tak přesně nacítit na to, jak by ten web měl vypadat. Výsledek je naprosto nad mé očekávání! Taková úžasná proměna! Tvůj první návrh mi úplně vyrazil dech. Zírala jsem s otevřenou pusou a nechápala, jak může být tak krásný. Je pro návštěvníky přehledný, vše je barevně sladěné, jemné a harmonické. Nechápu, jak jsem mohla vůbec mít ten starý web!

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Měla jsem v tobě důvěru. Zkrátka jsem uvnitř věděla, že vytvoříš něco krásného, že to nebudou jen takové "suché" stránky.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Jak jsi dala všechny fotky na webu do rámečku jemné mandaly. Byl to úžasný nápad. Je to o dost lepší, než fotka v obyčejném rámečku, jak jsem měla předtím. Také ty maličké obrázky např. u mobilního čísla obrázek mobilu, u emailu obálka. To vše web osvěžilo a vypadá to více profi. Moc se mi také líbí, že u každého kurzu jsou teď po straně přímo vidět i další kurzy, které nabízím a je pro návštěvníka mnohem jednodušší se zde orientovat.


Nápad s mandalkou mi byl pro Martinu dán, měl hlubší význam. Vnesl do webu nejen originalitu, ale i detail jemnosti a harmonie. A pro mě je tak trochu i odrazem jemné duše, kterou Martina v sobě má a kterou na svém starém webu měla možná strach ukázat... 

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Bez váhání. Pokud hledáte odborníka, který vytvoří stránky přímo na míru k vaší osobnosti, Verča je ten správný člověk..

MÁRIA PETROVÁ ⇨ www.bulharske-dobroty.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

LENKA KRŮPOVÁ ⇨ www.lenkakrupova.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Na tvé stránky jsem narazila už dříve, ale stále jsem si myslela, že to nějak zvládnu sama. Bála jsem se, že nikdo jiný nemůže vyjádřit to, co bych chtěla, aby mé stránky nesly, poselství o tom, kdo za nimi stojí. Současně jsem neměla jasnou představu, jak by vlastně měly vypadat, jestli mají být barvy výrazné, jak to udělat, aby byla má nabídka jasná a přehledná, protože se zabývám nejen zdravím, ale i vztahy. Jak udělat ten rozcestník, aby lidé netápali a nehledali, cože to vlastně dělám. Pak jsem po čase opět narazila na tvou tvorbu a byla jsem nadšená, cítila jsem, že ty mi můžeš pomoct.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Měla jsem trošku strach jestli to dokážu vysvětlit, vyjádřit, co bych chtěla, zvlášť pokud já sama jsem to netušila. Říkala jsem si, když já jasně nevím co chci, jak to můžeš vědět ty. Jestli mi budeš rozumět, jestli tím, že to nemám v hlavě srovnané můžeš vytvořit něco, co se mi bude líbit.


Zdá se, že můžu. :-) I když dost možná právě počáteční Lenčino tápání a hledání se, ovlivnilo prvotní barevný a grafický návrh webu, zdál se Lence jednoduše nevýrazný :-D. To, že klient na počátku trochu (nebo hodně :-D) neví, co a jak, není důvodem nejít do spolupráce. Protože jak je hezky vidět u Lenky, počáteční obavy se rozplynuly a dneska má Lenka krásný důstojný a reprezentující web, který prostě miluje.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Jediné, co jsem měla, byla představa zelené barvy, kterou cítím jako "svoji". Jenže jsem svému pocitu nevěřila a nechala barvy vyrobit tebou, aniž bych to řekla, co chci. Když jsi mi představila nabídku a vysvětlila proč a co vyjádřují, myslela jsem, že i když to nejsou mé barvy, že se s nimi ztotožním, prostě si je oblíbím a opět jsem to
neřekla. Začala jsi tvořit stránky, vše se nádherně rýsovalo, ale já se v těch barvách necítila dobře. Tam jsem moc váhala a bála se tě u už rozdělané práce zastavit a říct, že to chci jinak. Byla jsi ale úžasná! Přijala jsi mé námitky, pocity a vše změnila, jak jsem chtěla. Našla jsi k tomu doplňkovou růžovou a já jsem si moc oddechla. Najednou mi v tom bylo dobře a pak už jsem jen sledovala, jak se to nádherně rýsuje.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Nadmíru!! :-) Jsem nadšená!! Kolik času a trpělivosti jsi věnovala mým nekvalitním fotkám k příběhu, detaily o kterých jsem netušila, že jdou udělat, odrážky, drobnosti, které byly nad rámec služby, úpravy, které jsi udělala jako lusknutím prstů a já bych se nad nimi trápila hodiny. Když jsme stránky spustily, nemohla jsem se od nich odtrhnou a tato zamilovanost stále trvá.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Milý empatický přístup, laskavost, naslouchání, podporu, trpělivost, nacítění se na potřeby druhých a obrovskou profesionalitu. To, že jsem mohla nahlížet do tvé tvorby a pokud jsem chtěla něco doplnit, doplnila jsi to podle mého přání a často nad rámec mého přání.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

No asi to ani nestihnu vše vyjmenovat. Nádherné logo srdíčka a to na liště (jak jsi to dokázala, to nikdy nepochopím) (myšlen favicon), všechny ty covery, FB atributy, to s jakou rychlostí jsi to udělala, úprava naší společné fotky s manželem...je toho tolik! Ale především ten bonus, který jsem získala: pocit, který jsem během tvorby stránek najednou ucítila, že ačkoliv jsem člověk spíše introvertní, jsi mi moc blízká, jako bych tě znala léta, že kdybych bydlela blíže, chtěla bych s tebou chodit na kafe, poklábosit o životě. Nejspíš proto, že jsi se tak citlivě napojovala na mé potřeby a tvá tvorba začala vyjadřovat mé nitro, měla jsem pocit nějakého vzácného pouta. A nečekaně mi občasné sdělení od tebe, které se přímo ani netýkalo tvorby stránek, ale celkového pohledu na nějakou otázku, přineslo AHA momenty, které bych při službě re-desingu stránek absolutně nečekala.


Tak na toto jsem se musela Lenky zeptat ve smyslu Jako fakt? :-D Ano, tvorba webu může být i něco mezi nebem a zemí  (a já osobně to tam vždy hledám, vyhlížím a vnáším), ne jen technické seskládání do nějaké podoby. 

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

To každopádně! Jsem přesvědčená o tom, že nikdo by mi lépe stránky nevytvořil. Vytvořila jsi něco překrásného, nejen zachovala poselství stránek, ale jakoby mu vdechla život. Vyhověla jsi všem mým požadavkům, vysvětlila proč a co děláš, cítila jsem, že se mi věnuješ do hloubky, že zkoušíš a zkoušíš, dokud to není dokonalé. Spolupráce s tebou byla úžasná. A ačkoliv jsem si objednala jen re-design stránek, dostala jsem mnohem více. Bylo to pro mě jako minikurz osobního rozvoje (i když si to možná ani neuvědomuješ, ale pro mě to tak bylo, ať už v souvislosti s nalezením vlastního ohodnocení, netlačením na sebe s dokončením rozdělaného ebooku, pochopení, jakou esenci u mě lidé především hledají a další momenty). Hledala jsem někoho, kdo mi vytvoří krásné stránky a to se mi splnilo. Dostala jsem ale něco navíc. Potkala jsem nádherného, čistého člověka, který mi přirostl k srdíčku. Těším se na další spolupráci v kurzu na úpravy fotek a mám pocit, že s tebou se Verčo nebudu bát jít kamkoliv dál. A třeba někdy zajdeme v Liberci na kafe. :-) Moc děkuji a bylo mi ctí tě poznat a spolupracovat s tebou.

MONIKA HABŠUDOVÁ ⇨ www.monikahabsudova.sk

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Vdaka pochvalnym referenciam od spoluziakov z on-line kurzu Podnikání z pláže. Zacala som s webom sama, ale postupne som citila, ze mi to zabera vela casu, ktory mozem vyuzit inak - na tvorenie :), tak som Ta oslovila..

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Zo spoluprace som nemala vobec obavy, povedala som si, ze vyskusam a hned po prvej komunikacii som vedela, ze som tu spravne. :)

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Ano, mala som svoje zakladne predstavy o celkovom vyzore webu, o takom "feelingu", ktory ma z neho ist...a Ty si ho hned pochopila :) a hned si sa naladila na tu vlnu. Toto bolo pre mna dolezite a dalej uz som vedela, ze ti mozem nechat volnu ruku :) - ze rozumies zakaznikovi :).


Monika měla zvolenou růžovou barvu a tu jsem cítila, že je dobré zanechat, že k ní tak nějak patří. :-) Ale to mi ona neřekla ;-) a když viděla, že jsem ji jako hlavní barvu webu zanechala, měla velkou radost.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ano,maximalna spokojnost s procesom aj s vysledkom.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Tvoj profesionalny a zaroven priatelsky pristup, vybornu komunikaciu...Toto velmi ocenujem!

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Mala som pocit, ze na druhej strane "linky" je moja stara dobra kamaratka, ktora ma pozna a urobi danu vec este lepsie, nez som jej navrhla ja sama. A to ma potesilo najviac. :)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Urcite odporucam a odporucim bajecny web dalej...lebo to, co slubuje nazov, je naplnene do poslednej bodky. Takze - uzite si "bajecnu" spolupracu a potom uzivajte svoj "bajecny" web. Verim, ze budete maximalne spokojni, tak ako ja.

JANA SVOBODOVÁ ⇨ www.jana-svobodova.cz

Na tomto videu je web čerstvě nasazený a to i s nedodělávkama. Janča v té chvíli stále neměla profi fotky, což jsem sice těžce nesla :D a s těmi, které jsem měla k dispozici, jsem se snažila udělat maximum, ale to nebyl důvod brzdit web v jeho vyslání do světa. :) Tak přimhuřte nad muškama očko.  

IVANA ČERMÁKOVÁ ⇨ www.ivanacermakova.net

ZUZANA NOVÁKOVÁ ⇨ www.zuzana-novakova.cz

ADÉLA KUBEŠOVÁ ⇨ www.adelakubesova.cz

EVA BARTÁKOVÁ ⇨ www.evabartakova.cz

MIRIAM ŠTOLFOVÁ ⇨ www.akonavideo.sk

MARTINA MANGOVÁ ⇨ www.martinamangova.cz

ZDENA ŠULCOVÁ ⇨ www.snadneuceni.cz

Obrázky jsou dělané Zdeňky ilustrátorem

ŠÁRKA FRANKOVÁ ⇨ www.sarka-frankova.cz

MIRIAM ŠTOLFOVÁ ⇨ www.skolahroupredospelakov.sk

KATKA TEPLÁ ⇨ www.katkatepla.cz

Nový jednoduchý web na téma Ajurvéda

Další ukázky najdete přímo na stránkách jednotlivých služeb.