REFERENCE - UKÁZKY - STR 2

JANA ŠANDOVÁ

www.jana-sandova.cz

Na tuto zakázku mám krásné vzpomínky. Dělala se celá "corporate identity" - logo, barvy, fonty, veškeré 3D covery, FB branding, šablona e-mailu...

Změna před a po je tak obrovská, že jsem ji vyhlásila jako TOP proměnu roku 2017. Od Jany jsem dostala také obraz, který sama namalovala a který je v úvodu této stránky. Pověsila jsem si ho v mém mini pracovním koutku a stále mi připomíná, že moje práce má smysl a že mít báječný web je mnohem víc než jen mít slušivý kabátek. Však si o tom, co tahle změna přinesla Janě, přečtěte v článku a našem rozhovoru.

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Věděla jsem, že potřebuji nový a hezký web. Chtěla jsem profesionála, s osobním přístupem a na facebooku jsem zaznamenala video, na kterém byla prezentována změna webu.

Proměna webu byla úžasná. Vše mělo svou logiku, opodstatnění, důvod. Řekla jsem si, že přesně to chci také. Sjednotit web a předělat web, tak abych si zároveň vybudovala svou značku – obrázek, design podle kterého budu rozpoznatelná.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Bála jsem se, že budeš mít tolik práce, že nebudeš mít na můj web čas (to když jsem viděla na kolika projektech pracuješ).

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Chtěla jsem, aby můj web vypadal profesionálně. Jak jsem již psala, chtěla jsem, aby byl sjednocený design. Můj původní web byl takový „každý pes jiná ves“ . Chtěla jsem, abych mohla co nejvíce lidem pomoci a vysvětlit princip jazykových kartiček, aby si je stáhli, začali používat, popř. tvořit sami. 


Chtěla jsem, aby se tito lidé, když přijdou na můj web cítili dobře, aby je můj web vítal. Prostě, aby vše působilo příjemně.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Naše spolupráce a hlavně výsledek mé očekávání určitě splnila, dokonce předčila. Jsem nadmíru spokojená :). S výsledkem jsem velmi spokojená. Novými webovými stránkami se pořád kochám.

Baví mne tvořit další materiály pro studenty, protože vím, že pro ně, i díky takto udělaným stránkám, budou atraktivnější.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Na naší spolupráci oceňuji to, že jsi mi rozuměla :).  Myslím tím, že stačilo jen naznačit, co si přeji, ty jsi to pochopila, rozvedla dál a vytvořila. Úplně první rozhovor jsi vedla krásně jasně, srozumitelně a zároveň jednoduše, takže jsme se shodly.


Celá spolupráce vlastně nádherně plynula bez zádrhelů. Bylo to příjemné. Návrhy se mi líbily a už od začátku jsem se těšila, až bude web celý hotový.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Přemýšlím, přemýšlím, jestli bylo něco speciálního, ale nic mne nenapadá, protože vše bylo prostě super, takže to nemohlo být ani lepší, nebo si neumím představit, že by to mohlo být ještě lepší.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Báječný web bych ostatním doporučila a také to dělám. Skvělá práce. Skvělý výsledek. Já bych nad webem strávila mnoho hodin a takového výsledku bych nedosáhla. Jsem moc ráda, že jsem si tě vybrala a že mám také báječný web. Moc děkuji.

Původní stránka pro registraci na webinář

Mám ráda harmonii, soulad, líbí se mi, když stránka vysílá pozitivní emoci a energii a lahodí duši i oku.

Jsem přesvědčená, že vše, co pouštíme ze svého webu ven, k lidem, vypráví příběh o nás samotných, o tom, co děláme a co od nás lidé mohou čekat. 

Někdy lze začít třeba jen jednou stránkou, ale i to má smysl. Nahoře vidíte původní stránku, na kterou byli lidé zvaní, aby se registrovali na webinář (živé vysílání) na téma pletení velkého košíku (pletení z pedigu). Ve skutečnosti na předělané stránce není o moc více obsahu, než na původní, ale působí a vyzařuje zcela jinak.

Sami si odpovězte a popřemýšlejte (i třeba ve vztahu ke svému webu a tomu, co děláte a pouštíte ven) nad otázkami: 

  • Jaká je asi paní z první stránky? 
  • Očekáváte od ní kvalitní návody a vedení? 
  • Na který webinář byste se raději registrovali? 

Web o nás druhým vypovídá skutečně hodně. A skvělé je, že to můžeme ovlivnit. Třeba Báječným webem. ;) 

Předělaná stránka pro registraci na webinář

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

Redesign prodejní stránky
2 VERZE POTÉ!

U této stránky je taková zajímavost: Existují dvě verze PO. Schválně se podívejte a sami pro sebe si zkuste určit, která se vám líbí více a proč. :) 

KATARÍNA ÁBELOVÁ

Redesign úvodní strany webu

Redesign stránky s nabídkou produktů

Nerealizovaný návrh (re)designu webu

Titulní strana

I když se tento návrh nakonec nerealizoval, tak moc se mi líbí, že si ho sem jako ukázku dávám. Je to jen titulní stránka, víc se neudělalo, ale ááách. :) 

VERONIKA ZVONKOVÁ

www.veronikazvonkova.cz

Veronika se rozhodla s touto formou podnikání skončit, její web tedy už nenajdete, jen tady na videu. :)  

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Protože jsem věděla, že se zabýváš stavbou a designem Mio webů a viděla jsem tvou práci, která mě ubezpečila v tom, že nemá smysl hledat někoho, kdo by to zvládl lépe.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Nenazvala bych to strachem, spíš jsem byla hodně zvědavá, jak web bude vypadat, neměla jsem vůbec představu, jak může zlatá, červená a modrá spolu tvořit hezkou a poutavou kombinaci.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Bylo pro mě důležité, aby úvodní strana přesně vystihla, kdo jsem, co dělám a návštěvníkům odpověděla na otázky "Zajímá mě tenhle člověk?" nebo "Co je to za idiotku?". Stručně, rychle, jasně, výstižně a upřímně!

Verči role se během pár měsíců zcela změnila. Z mladé ženy se stala maminka a tomu Verča také uzpůsobila obsah webu. Díky tomu, že si může lehce měnit úvodní fotografii titulní strany (vymyslela jsem to tak, aby zůstal formát/šablona a přesto se mohl měnit obrázek i text), zůstává tak její přání stále naplněno - při vstupu na titulní stránku je hned jasné, kdo je Veronika Zvonková a co dělá. :)

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Nad rámec. Představu jsem měla, ale hotová práce se s ní nedala srovnat. Vůbec by mě nenapadlo, že lze můj instagram profil zveřejnit na úvodní stránce, stejně tak přidat popisky, které přesně budou vystihovat to, co dělám a vyzývat k akci bez zbytečných omáček...

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Pozitivní přístup a skvělou komunikaci.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Jak jsem výše zmínila proklik na instagram na úvodní stránce a dále zpracování různých sekcí. Moje původní texty byly obsáhle a uspořádané tak, že spíše odrazovaly od čtení. Po tvém zásahu jsem schopna si je číst pořád dokola sama...

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Ano. Všem, kdo se chce na internetu nějakým způsobem prezentovat, ať už v podobě osobního blogu či budovat značku. S Mio webem se dá vyhrát úplně jinak, než s klasickými Wordpress šablonami a jeho následná úprava po tvém zásahu je tak jednoduchá, že případné změny zvládne udělat i malé dítě. Navíc tyto weby vypadají opravdu sympaticky a jsou úžasným prodejním nástrojem.

IRMA KAŇOVÁ

www.irmakanova.cz

Profesionální fotografka s několika světovými a prestižními oceněními. Např. 3.místo a bronzová medaile v kategorii Fine art Portrait na ONE EYELAND 2015. Nebo italský Vogue vybral jednu z jejích fotografií  do publikace pro Photo Vogue Festival 2016.

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Protože mi jedna stejně dobrá duše, jako jsi ty, Janča Cardová, poslala link na tvého pomocníka k úpravě příspěvku na blogu, když jsem si nevěděla rady s jeho úpravou. A protože jsi tam měla podobných vychytávek víc. A protože jsem i přes pomocníky obecně platnou blondýnou, která musí technické věci několikrát vidět a vyzkoušet si je, než je pochopí. Jelikož nemám nervy a ani čas na samostatné objevování a zkoušení něčeho, co mě v zásadě nebaví, bylo pro mě jednodušší obrátit se o přímou pomoc.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Jediná obava byla ta, že mě pošleš do háje. :D Ale protože jsme od začátku našeho virtuálního přátelství jely na stejné energetické vlně, tak jsi mě, naštěstí!!!!, do háje neposlala a já jsem ti za to neskutečně vděčná.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Měla jsem naprosto jasno v tom, že potřebuji pomoct s technickou stránkou webu. Jen týden mi trvalo, než jsem sama vlastními silami rozchodila blog a částečně založila titulní stranu s fotkou. Představa tvorby prodejní stránky a všech technických náležitostí k tomu, aby se rozjel e-shop e-booku a všechny jeho součásti, to už bylo nad mé síly. Tolik času prostě věnovat webu nemůžu ani nechci, protože mě tyto technické věci nebaví, nerozumím jim a tím pádem je má motivace k jejich učení se na bodě nula.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Nejen že je splnila, ona je vysoce předčila! Po všech stránkách… primárně tvým technickým schopnostem, ale i letitým zkušenostem v oblasti e-businessu. Jako speciální bonus bych vyzdvihla tvou trpělivost, schopnost empatie, jsi schopna za mě myslet, používáš mé výrazy, směješ se stejným věcem. To je pro mě strašně moc!

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Že to všechno skutečně šlape a funguje!!!! Vážím si toho, jak hodně jste mi ty i Janča Cardová (ta v grafice a designu e-booku a 3D coveru) pomohly! Kdykoli byl problém – řešil se, a to klidně i v jednu ráno, pokud jsme všechny seděly zrovna u PC!

Kdykoli jsem potřebovala zkonzultovat nějaký nápad – okamžitě jste mi daly zpětnou vazbu. Obě dvě jste zkušené e-podnikatelky, proto pro mě jakékoli vaše doporučení bylo a je téměř svaté. Přesto jste byly ochotny respektovat má přání a představy, které byly občas za hranicemi běžného uživatele a vašeho klienta .

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Všechno, co se dělo a stále děje v našem společném chatu mě neustále baví a obohacuje. Nejvíc mě ovšem velmi příjemně potěšilo, že ačkoli jsme se ještě před dvěma měsíci neznaly, staly se z nás přítelkyně, byť stále na elektronické úrovni. Že jste byly okamžitě ochotny mi pomoct, to mě překvapuje neustále, protože to v dnešní době není úplně běžný přístup. Nemůžu se dočkat, až se s vámi potkám osobně a konečně s vámi oslavím to, že se nám dobré a krásné dílo podařilo!!!

Pro vysvětlení: Když se dělal Irmy web, dělal se zároveň cover pro její e-booky a grafické úpravy e-booků, které měla na starost Jana Cardová. Bylo tedy nejefektivnější komunikovat všechny 3 dohormady, aby byl výsledek perfektní. K tomu jsme využívaly skupinový fb chat. :)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

ROZHODNĚ ANO! Pokud chcete mít krásné a funkční webovky, které jsou interaktivní, komunikují s vašim klientem, přesto zůstávají duchem vaše, rozhodně oslovte Verču!

Skvěle vám poradí, spoustu věcí za vás udělá (za mě vlastně ve finále udělala téměř všechno!!!). Díky ní jsem ušetřila spoustu času pro práci na svém e-booku, jehož psaní a tvorba mě velmi bavila (obzvlášť díky spolupráci s výtvarnicí Janou Cardovou, která se postarala o celý design mého e-booku a 3D obálek a taky jí to stálo spoustu času a energie). Na rozdíl od IT problematiky, ta mě nebaví vůbec, nerozumím jí a nechci se jí učit. Dnes naštěstí vím, že nemusím! Proč? Protože mám VERČU!!!!

Díky ní můžu dělat to, co chci, co mě baví a naplňuje. Zároveň mě hřeje vědomí, že díky tomu i Verča může dělat to, co ji baví a naplňuje, protože se v této oblasti našla a je skvělá! Dělejme každý to, co nám přináší radost a potěšení!!! Howk! Děkuji moc za vaši energii, čas a pomoc!!!!

PAVLA CHOCHOLOUŠOVÁ 

www.psisouvislosti.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Milá Verčo, protože jsem už delší dobu přemýšlela nad tím, že bych si k vytvoření dobrého webu měla přizvat pomoc odborníka, který ví, co dělá. Vzhledem k tomu, že žiji v Řecku, chtěla jsem také, aby to byl někdo, koho už delší dobu znám, kdo mě taky tak trochu zná a někoho, u koho vidím, že má srdce na pravém místě. Když jsem pak viděla nový design tvého webu www.bajecnyweb.cz, byla jsem nadšená.

U Pavly jsem od začátku vnímala, že potřebuje ke spolupráci někoho, komu může důvěřovat. Že se může otevřít, říct jak věci chce, vnímá a preferuje bez pocitu nějaké nehodnosti nebo malosti. Viděla jsem, jak postupně roztávala a víc a víc dávala najevo své emoce a přání, začala sdílet svoje nápady a plány a konzultovat možné postupy. Když srovnám míru důvěry a otevřenosti na začátku a po měsíci společné intenzivní práce, je to růst ze 100% na 1000000% :-D. 

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Jedinou obavu jsem měla, než jsem ti napsala, zda mě přijmeš. Verčo, ke mně se další obavy ani nestihly dostavit. Když jsem tě požádala o spolupráci a viděla tvé reakce, jen jsi mě více utvrzovala v mé domněnce úžasného člověka. Spolupráce s tebou mě hladí na duši. Dokážeš podržet, povzbudit a hlavně nasloucháš a vnímáš, co ti říkám. Nesnažíš se projektovat své vlastní vize, ale dokonale vnímáš, co je od tebe žádáno. To si myslím, že je v této práci ojedinělé.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Pro mě bylo nejdůležitější napojení a možnost se domluvit. To, že jsi web vytvořila s ohromnou lehkostí, že pro tebe nebylo nic překážkou a to, že jsi vždy viděla cestu ven, mě hodilo do totální pohody a pocitu důvěry. Ohromně oceňuji detaily, které jsi pro web z vlastní vůle vytvořila, rychlost s jakou tvoříš a reaguješ, důslednost, se kterou mi odpovídáš. Cítím se s tebou rovnocenně. Nemávneš rukou nad mými otázkami. To je pro mne důležité. Cítím se s tebou jako partner a to mě baví, inspiruje a motivuje.

Myslím si, že právě toto rozpoložení se projevilo i u Pavly v tom, že i když byla v časovém presu nebo se objevily zdravotní problémy, dokázala pracovat i v noci a dotáhnout některé kroky, které byly důležité v tom, aby se mohly dotáhnout zase jiné z mé strany a dojít do prvního cíle při tvorbě webu. Toho si velmi vážím, protože díky tomu se tvorba nevlekla a nenatahovala. 

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Rozhodně. Spíše bych to vyjádřila tak, že jsi pro mě vytvořila web mých snů. Doslova se ho nedokážu nabažit. A ten pocit trvá i nadále…Web je prostě báječný!

Nadšení z Pavly doslova stříkalo a užila jsem si mnoho koupelí v jejích nadšených a kladných emocích. :-D  

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Důvěru, partnerství, smích, nadhled, lehkost, efektivnost, empatii, povzbuzení, rychlost s jakou vše tvoříš.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Nejvíc mě dostává to, jak jsi web dokázala citlivě poskládat tak, že mi to vyrazilo dech, když jsem ho prvně viděla. Překvapily mě mé vlastní fotky, které znám. Dojalo mě barevné spojení, které jsme spolu pečlivě probraly a vybraly. Nadchl mě tvůj přístup bez tlaku, když jsem na něco řekla ne a pak to dopadlo tak, že jsem si sama požádala o to, co jsi ty už dávno před tím navrhla :D To mě úžasně bavilo. Ten proces. Ten pocit uzrání a toho, že jsi mě nechala, abych si na to sama přišla.

Pro mě byla skoro každá nová stránka překvapením. Asi nejvíce mě dostávalo, že jsem ti na to nemohla nic říct. Byla jsem z toho tak nadšená, což mne samotnou opravdu překvapovalo. Jak jsi to udělala, to nechápu. :-)

Ohromnou radost mi udělaly psí penízky, srdíčka, mini pruh a všechny ostatní detaily, které jsi pro web vytvořila. Také tvá vnímavost a péče, s jakou jsi se o mě jako klienta starala. Celkové myšlení a propojení všech souvislostí. Možnost s tebou probrat strategii, znát tvůj názor, vyjádřit své pocity. Za to ti ohromně děkuji. Celou spoluprací jsem cítila vděčnost, mnohdy jsem byla dojatá a celá spolupráce s tebou byla a stále je zábavná a výživná.

Ano, pro Pavlu jsem vytvořila - jak ona říká penízky - ikonky se psí hlavou. Chtěla jsem, aby měla nějaký zajímavý prvek, ne jen obyčejnou odrážku, původně jsem uvažovala o psí tlapce, ale tu má kde kdo, nakonec jsem zvolila psí hlavu (doufám, že aspoň trochu připomíná Dína - toho psího chlupáče z úvodu. :-)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Spolupráci s tebou bych doporučila všem, kteří chtějí mít profi web, dělat ho s láskou a radostí. A to nejen proto, že web navenek vypadá skvěle, ale také proto, protože máš znalosti z oblasti podnikání a různého SEO nastavování, který jsou pro on-line podnikání stěžejní. Navíc znáš spoustu on-line nástrojů a dokážeš velmi dobře poradit, kam a co si stáhnout.
Pro všechny, kteří chtějí takový web, aby se jejich klientům nechtělo odcházet.

MARTINA DOUBKOVÁ

www.jogadoma.cz

Najeďte myší na střed fotografie a pohybujte jezdcem doprava a doleva. Uvidíte fotku před a po. 

PŘED    |     PO

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Veru, rozhodla jsem se oslovit tebe, protože pro mě nejsi úplně cizí. Sice se známe jenom virtuálně, ale známe, a já tě a tvoji práci sleduji 2 roky. Viděla jsem videa, která máš na webu s proměnami webů, které jsi předělala a to mě opravdu ohromilo. Vždy to byl tak výrazný rozdíl, že jsem také zatoužila po změně. Web Jóga Doma existuje dva roky a už se mi nelíbil, bylo to nepřehledné, různé barvy a styly, chtělo to zkrátka úplně nový kabát a nějak sladit.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Strach jsem vůbec neměla, protože už jsem viděla práci, kterou si odvedla předtím a ta se mi moc líbila.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Chtěla jsem, aby web byl přehlednější a barevně sladěný. Jediné přání, které jsem měla, bylo mít tam zelenou a fialovo-růžovou barvu, stejné barvy, které má můj druhý web - osobní, kde píšu blog. Všechno ostatní jsem nechala úplně na tobě.


Musím potvrdit, že Martina se fakt odevzdala, důvěřovala a tím mi otevřela ideální pole k tvorbě, kreaci, svobodnému tvoření a skvělým výsledkům. :-)

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Spolupráce s tebou byla skvělá. Máš mě úplně přečtenou. Nechápala jsem, jak jsi se dokázala tak přesně nacítit na to, jak by ten web měl vypadat. Výsledek je naprosto nad mé očekávání! Taková úžasná proměna! Tvůj první návrh mi úplně vyrazil dech. Zírala jsem s otevřenou pusou a nechápala, jak může být tak krásný. Je pro návštěvníky přehledný, vše je barevně sladěné, jemné a harmonické. Nechápu, jak jsem mohla vůbec mít ten starý web!

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Měla jsem v tobě důvěru. Zkrátka jsem uvnitř věděla, že vytvoříš něco krásného, že to nebudou jen takové "suché" stránky.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Jak jsi dala všechny fotky na webu do rámečku jemné mandaly. Byl to úžasný nápad. Je to o dost lepší, než fotka v obyčejném rámečku, jak jsem měla předtím. Také ty maličké obrázky např. u mobilního čísla obrázek mobilu, u emailu obálka. To vše web osvěžilo a vypadá to více profi. Moc se mi také líbí, že u každého kurzu jsou teď po straně přímo vidět i další kurzy, které nabízím a je pro návštěvníka mnohem jednodušší se zde orientovat.


Nápad s mandalkou mi byl pro Martinu dán, měl hlubší význam. Vnesl do webu nejen originalitu, ale i detail jemnosti a harmonie. A pro mě je tak trochu i odrazem jemné duše, kterou Martina v sobě má a kterou na svém starém webu měla možná strach ukázat... 

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Bez váhání. Pokud hledáte odborníka, který vytvoří stránky přímo na míru k vaší osobnosti, Verča je ten správný člověk..

MÁRIA PETROVÁ

www.bulharske-dobroty.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

LENKA KRŮPOVÁ

www.lenkakrupova.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Na tvé stránky jsem narazila už dříve, ale stále jsem si myslela, že to nějak zvládnu sama. Bála jsem se, že nikdo jiný nemůže vyjádřit to, co bych chtěla, aby mé stránky nesly, poselství o tom, kdo za nimi stojí. Současně jsem neměla jasnou představu, jak by vlastně měly vypadat, jestli mají být barvy výrazné, jak to udělat, aby byla má nabídka jasná a přehledná, protože se zabývám nejen zdravím, ale i vztahy. Jak udělat ten rozcestník, aby lidé netápali a nehledali, cože to vlastně dělám. Pak jsem po čase opět narazila na tvou tvorbu a byla jsem nadšená, cítila jsem, že ty mi můžeš pomoct.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Měla jsem trošku strach jestli to dokážu vysvětlit, vyjádřit, co bych chtěla, zvlášť pokud já sama jsem to netušila. Říkala jsem si, když já jasně nevím co chci, jak to můžeš vědět ty. Jestli mi budeš rozumět, jestli tím, že to nemám v hlavě srovnané můžeš vytvořit něco, co se mi bude líbit.


Zdá se, že můžu. :-) I když dost možná právě počáteční Lenčino tápání a hledání se, ovlivnilo prvotní barevný a grafický návrh webu, zdál se Lence jednoduše nevýrazný :-D. To, že klient na počátku trochu (nebo hodně :-D) neví, co a jak, není důvodem nejít do spolupráce. Protože jak je hezky vidět u Lenky, počáteční obavy se rozplynuly a dneska má Lenka krásný důstojný a reprezentující web, který prostě miluje.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Jediné, co jsem měla, byla představa zelené barvy, kterou cítím jako "svoji". Jenže jsem svému pocitu nevěřila a nechala barvy vyrobit tebou, aniž bych to řekla, co chci. Když jsi mi představila nabídku a vysvětlila proč a co vyjádřují, myslela jsem, že i když to nejsou mé barvy, že se s nimi ztotožním, prostě si je oblíbím a opět jsem to
neřekla. Začala jsi tvořit stránky, vše se nádherně rýsovalo, ale já se v těch barvách necítila dobře. Tam jsem moc váhala a bála se tě u už rozdělané práce zastavit a říct, že to chci jinak. Byla jsi ale úžasná! Přijala jsi mé námitky, pocity a vše změnila, jak jsem chtěla. Našla jsi k tomu doplňkovou růžovou a já jsem si moc oddechla. Najednou mi v tom bylo dobře a pak už jsem jen sledovala, jak se to nádherně rýsuje.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Nadmíru!! :-) Jsem nadšená!! Kolik času a trpělivosti jsi věnovala mým nekvalitním fotkám k příběhu, detaily o kterých jsem netušila, že jdou udělat, odrážky, drobnosti, které byly nad rámec služby, úpravy, které jsi udělala jako lusknutím prstů a já bych se nad nimi trápila hodiny. Když jsme stránky spustily, nemohla jsem se od nich odtrhnou a tato zamilovanost stále trvá.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Milý empatický přístup, laskavost, naslouchání, podporu, trpělivost, nacítění se na potřeby druhých a obrovskou profesionalitu. To, že jsem mohla nahlížet do tvé tvorby a pokud jsem chtěla něco doplnit, doplnila jsi to podle mého přání a často nad rámec mého přání.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

No asi to ani nestihnu vše vyjmenovat. Nádherné logo srdíčka a to na liště (jak jsi to dokázala, to nikdy nepochopím) (myšlen favicon), všechny ty covery, FB atributy, to s jakou rychlostí jsi to udělala, úprava naší společné fotky s manželem...je toho tolik! Ale především ten bonus, který jsem získala: pocit, který jsem během tvorby stránek najednou ucítila, že ačkoliv jsem člověk spíše introvertní, jsi mi moc blízká, jako bych tě znala léta, že kdybych bydlela blíže, chtěla bych s tebou chodit na kafe, poklábosit o životě. Nejspíš proto, že jsi se tak citlivě napojovala na mé potřeby a tvá tvorba začala vyjadřovat mé nitro, měla jsem pocit nějakého vzácného pouta. A nečekaně mi občasné sdělení od tebe, které se přímo ani netýkalo tvorby stránek, ale celkového pohledu na nějakou otázku, přineslo AHA momenty, které bych při službě re-desingu stránek absolutně nečekala.


Tak na toto jsem se musela Lenky zeptat ve smyslu Jako fakt? :-D Ano, tvorba webu může být i něco mezi nebem a zemí  (a já osobně to tam vždy hledám, vyhlížím a vnáším), ne jen technické seskládání do nějaké podoby. 

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

To každopádně! Jsem přesvědčená o tom, že nikdo by mi lépe stránky nevytvořil. Vytvořila jsi něco překrásného, nejen zachovala poselství stránek, ale jakoby mu vdechla život. Vyhověla jsi všem mým požadavkům, vysvětlila proč a co děláš, cítila jsem, že se mi věnuješ do hloubky, že zkoušíš a zkoušíš, dokud to není dokonalé. Spolupráce s tebou byla úžasná. A ačkoliv jsem si objednala jen re-design stránek, dostala jsem mnohem více. Bylo to pro mě jako minikurz osobního rozvoje (i když si to možná ani neuvědomuješ, ale pro mě to tak bylo, ať už v souvislosti s nalezením vlastního ohodnocení, netlačením na sebe s dokončením rozdělaného ebooku, pochopení, jakou esenci u mě lidé především hledají a další momenty). Hledala jsem někoho, kdo mi vytvoří krásné stránky a to se mi splnilo. Dostala jsem ale něco navíc. Potkala jsem nádherného, čistého člověka, který mi přirostl k srdíčku. Těším se na další spolupráci v kurzu na úpravy fotek a mám pocit, že s tebou se Verčo nebudu bát jít kamkoliv dál. A třeba někdy zajdeme v Liberci na kafe. :-) Moc děkuji a bylo mi ctí tě poznat a spolupracovat s tebou.

MONIKA HABŠUDOVÁ

www.monikahabsudova.sk

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Vdaka pochvalnym referenciam od spoluziakov z on-line kurzu Podnikání z pláže. Zacala som s webom sama, ale postupne som citila, ze mi to zabera vela casu, ktory mozem vyuzit inak - na tvorenie :), tak som Ta oslovila..

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Zo spoluprace som nemala vobec obavy, povedala som si, ze vyskusam a hned po prvej komunikacii som vedela, ze som tu spravne. :)

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Ano, mala som svoje zakladne predstavy o celkovom vyzore webu, o takom "feelingu", ktory ma z neho ist...a Ty si ho hned pochopila :) a hned si sa naladila na tu vlnu. Toto bolo pre mna dolezite a dalej uz som vedela, ze ti mozem nechat volnu ruku :) - ze rozumies zakaznikovi :).


Monika měla zvolenou růžovou barvu a tu jsem cítila, že je dobré zanechat, že k ní tak nějak patří. :-) Ale to mi ona neřekla ;-) a když viděla, že jsem ji jako hlavní barvu webu zanechala, měla velkou radost.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ano,maximalna spokojnost s procesom aj s vysledkom.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Tvoj profesionalny a zaroven priatelsky pristup, vybornu komunikaciu...Toto velmi ocenujem!

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Mala som pocit, ze na druhej strane "linky" je moja stara dobra kamaratka, ktora ma pozna a urobi danu vec este lepsie, nez som jej navrhla ja sama. A to ma potesilo najviac. :)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Urcite odporucam a odporucim bajecny web dalej...lebo to, co slubuje nazov, je naplnene do poslednej bodky. Takze - uzite si "bajecnu" spolupracu a potom uzivajte svoj "bajecny" web. Verim, ze budete maximalne spokojni, tak ako ja.

JANA SVOBODOVÁ

www.jana-svobodova.cz

Na tomto videu je web čerstvě nasazený a to i s nedodělávkama. Janča v té chvíli stále neměla profi fotky, což jsem sice těžce nesla :D a s těmi, které jsem měla k dispozici, jsem se snažila udělat maximum, ale to nebyl důvod brzdit web v jeho vyslání do světa. :) Tak přimhuřte nad muškama očko.  

IVANA ČERMÁKOVÁ

www.ivanacermakova.net

ZUZANA NOVÁKOVÁ

www.zuzana-novakova.cz

ADÉLA KUBEŠOVÁ

www.adelakubesova.cz

EVA BARTÁKOVÁ 

www.evabartakova.cz

MIRIAM ŠTOLFOVÁ 

www.akonavideo.sk

MARTINA MANGOVÁ 

www.martinamangova.cz

ZDENA ŠULCOVÁ

www.snadneuceni.cz

Obrázky jsou dělané Zdeňky ilustrátorem

ŠÁRKA FRANKOVÁ

www.sarka-frankova.cz

MIRIAM ŠTOLFOVÁ

www.skolahroupredospelakov.sk

KATKA TEPLÁ

www.katkatepla.cz

Nový jednoduchý web na téma Ajurvéda

Další ukázky najdete přímo na stránkách jednotlivých služeb.