Vzdělávání - On-line kurz

BARVY

Že nemáte cit na barvy a nevíte, jak je správně kombinovat? Nevíte, které barvy se k sobě hodí a jaké barvy by byly ideální pro váš projekt, aby vaše záměry podpořily?  Tak to jste tu úplně správně. Já vás to naučím. :) 

Dýchání je krásné (pozn. Prodejní stránka na kurz Umění dýchání, kterou jsem pro Gabrielu tvořila), takové zemité. Zpevnujici. Zajimave pracuješ s barvama. Verunko, mnohokrát děkuji za další krásnou práci. Jsem ráda, že jsi se mnou. ♡
Herečka Gabriela Filippi

Tento kurz je součástí projektu Vzdělávání Báječného webu. 

Cit pro barvy máme každý různý. Při on-line podnikání je práce s barvami důležitou dovedností. A tu se v tomto kurzu naučíte. Objevíte skvělé nástroje, které vám celý proces ulehčí a dovedou vás k harmonickému výsledku.

V tomto kurzu se zaměříme na práci s barvami v rámci on-line prostoru. Naučím vás barvy kombinovat, takže už se vám nikdy nestane, že byste zkombinovaly barvy, které k sobě neladí. A vaše míra nadání na ladění barev tu vůbec nehraje roli. Naučím vás také psychologii barev a díky tomu začnete nad výběrem barev přemýšlet vědomě a používat je pro podporu svých záměrů. 

  • Už žádné špatně zvolené odstíny barev.
  • Už žádné faux pas v kombinacích s barvami, které k sobě fakt nejdou.
  • Už žádné tápání, zda je tohle možné barevně zkombinovat.
  • Už žádné trapasy a nejistoty, ale jen profi práce s barvami.

Tohle je prostě báječné umět!

CO VÁS V TOMTO KURZU ČEKÁ

  • Představím vám konkrétní nástroje a naučím vás s nimi pracovat.
  • Objevíte několik kreativních způsobů, jak barvy hledat a kombinovat. 
  • Připravila jsem pro vás také inspiraci, která vám výběr barev usnadní. Prostě si jen vyberete hotové kombinace barev, které odpovídají vašim potřebám a zadání. 
  • Ponoříme se do psychologie barev a přidám vám odkazy na zajímavá pdfka o barvách. Svůj obzor si v této části opravdu rozšíříte a váš přístup k barvám se výrazně změní. 
  • Začnete vnímat emoce barev a zapracovávat je do svých děl a práce. 

Naučené dovednosti práce s barvami využijete pro web, jednotlivé webové stránky (např. prodejní, webinářové, landing pages apod.), pro grafiku na sociální sítě, pro tvorbu pdf dokumentů. Zkrátka úplně všude, protože s barvami pracujeme v rámci on-line prostoru neustále. 

0
nástrojů na kombinování barev
0
nástroje inspirace
0
kolo barev - moje osobní pomůcka s významy barev
0
úkolů pro ukazatel pokroku

Zaškrtávací úkoly a ukazatel pokroku

Kurz jsem doplnila o zaškrtávací úkoly a ukazatel pokroku, díky kterému budete mít přehled, jakou část jste už prošli a udělali. Bude se vám tak lépe k obsahu vracet, pokud nemůžete kurz projít celý najednou. 

CENA

Tento kurz jsem se chystala vytvořit hodně měsíců. Konečně je na světě a já jsem z něj upřímně nadšená. Práce s barvami je úžasně kreativní a když víte, že se nemůžete seknout a víte, jak barvy kombinovat tak, aby výsledek byl harmonický, profi a „správný”, je to vážně radost. Je mi potěšením, že jsem dala dohromady polopatické a jasné know-how, díky kterému se práci s barvami může naučit opravdu každý. I ten kdo na to nemám žádný cit a nadání. 

Cena tohoto kurzu je pouze

950 Kč / 38 € s DPH.

Práci s barvami miluju. Kombinovat je, hledat nové a neotřelé kombinace, ladit je k záměru, který mám, vytvářet jimi atmosféru a emoce. Je to úžasné dobrodružství.

Zvu vás, abyste i vy tohle dobrodružství zažili.

Naučím vás barvy kombinovat, pracovat s emocemi nebo záměrem. Nikdy se už v barách a jejich kombinacích neseknete. Už nikdy si neřeknete: tohle neumím, to mi nejde. Barevný svět se vám otevře a poddá. 

V on-line podnikání se pohybuji od roku 2010. V roce 2016 jsem začala tvořit weby, prodejní stránky, prodejní procesy a strategie pro další on-line podnikatele. Mezi ně paří např. herečka Gabriela Filippi nebo top on-line podnikatelka Stáňa Stiborová. Mám velké zkušenosti a znalosti a baví mě je předávat dál v systematické a ucelené formě - většinou ve formě on-line kurzů, popř. konzultací.

OBJEDNÁVKA