REFERENCE

Na této stránce najdete výběr, podle kterého si můžete udělat představu nejen jak pracuji, ale také, kdo jsem. Najdete zde to, co mi mí klienti řekli a napsali, jaké dárky jsem od nich dostala, ukázky drobné i větší grafiky a především ukázky webů, které jsem dělala. Natáčím videa před a po, takže můžete pokoukat, jak ty proměny jsou velké. Také se svými klienty dělám rozhovory a musím říct, že i mě samotnou často odpovědi na otázky překvapí. :) 

Své klienty a zákazníky po předání zakázky vyzpovídám o tom, jak se jim naše spolupráce líbila, co pro ně bylo překvapením, čeho se naopak obávali apod. Všem kladu stejné otázky. Je tak zajímavé sledovat, jak je každý klient jiný a jedinečný a to i ve svých požadavcích, představách a nahlížení na naši spolupráci. Věřím, že vás příběhy mých klientů obohatí, že se v některém z nich třeba poznáte a hlavně....že vás povzbudí k tomu, aby tu jednou byl i rozhovor s vámi. ;-)
(Články a rozhovory najdete níže na stránce)

Tady je několik krásných slov od srdce. Nebyly psány jako reference, spíše tak upřímně vylétly ze srdce těch, kteří se mnou (i opakovaně) spolupracovali. 

Napsali mi 1
Napsali mi 2
Napsali mi 3
Napsali mi 4
Napsali mi 5

V pondělí 26.3.2018 v den oficiálního ukončení kurzu Podnikání z pláže 2018.


Tvoje weby MAJÍ DUŠI! Mají osobní péči a lásku. Totální vymazlení a napojení na klientovy potřeby. Není to dělané podle šablon, i když ze šablon čerpáš. Weby tvoříš hrou a s dokonalostí pro detail. To je něco, co je neocenitelné v dnešní době.

Pavla Chocholoušová, www.psisouvislosti.cz

HURRRÁÁÁ!!! Konečně jsem to pochopila! Děkuji moc Verčo za profesionální „technický polibek“. Už se mi to začíná líbit! Doposud jsem jenom tápala a byl to pokus omyl. Ani nevíš, jak moc jsem vděčná za to, že jsi tady v PZP pro nás! Ještě jednou VELKÉ DÍKY! Kveta

P.S. Díky Tvému citlivému a profesionálnímu přístupu jsem s tím nesekla. Máš můj velký obdiv!

Kvetoslava Krošláková, www.kvetoslavakroslakova.czStudentka kurzu Podnikání z pláže, učila jsem jí práci s textem, nadpisy, fonty...

NĚKDY DOSTANU JAKO PODĚKOVÁNÍ I DÁREK :-)

Jana Šandová mi namalovala nádherný obraz. Web, který se celý předělával, je tady. 

Původně jsem si myslela, že si web zvládnu postavit sama. Po několika hodinách, týdnech a měsících jsem pochopila, že to nedám. Nezvládnu to tak, aby byl web pro příchozí příjemným a srozumitelným prostředím.

Oslovila jsem Veroniku :). Byla jsem příjemně překvapená. Veronika svým prefesionálním a laskavým přístupem získala důvěru v to, že bude web živý.

Na každou další konzultaci s Veronikou se moc těším. Posunuji se krok za krokem pod laskavým vedením.

Pavla Kurková, www.pavlakurkova.czPravidelné konzultace a poradenství ohledně webu, který si Pavla tvoří sama.

Pavla Kurková mě dojala touto nádhernou kermickou vílou, kterou mi poslala jako překvapení spolu s referencí.  To jsem já s Džínem. ❤ Představuji si, jak ji ve 2 ráno vyrábí s láskou a myšlenkou na náš společný čas nad jejím webem. :)

ÚVODNÍ STRÁNKY, KDYŽ SE WEB TVOŘÍ
(I když ještě nic není, může to být hezké :))

PROMĚNY VE ZKRATCE

Rychlý náhled jedné vybrané stránky webu před a po, komplet celá.
Budete zírat. :D 

Občas se stane, že někteří klienti si po předání webu v průběhu času do předělaných nebo vytvořených webů zasahují. Ne vždy teda správným směrem, ale respektuji, že je to jejich webový prostor a že mají potřebu si věci dělat sami a měnit je. I když někdy mi to drásá srdce. :D

Proto zde najdete videa, která ukazují weby tak, jak jsem je udělala a předala, byť některý v reálu už přesně tak nevypadají...

Práce, za kterou si stojím a která vypovídá o tom, co dělám, je tady ve videích. ;) 

TOP PROMĚNA ROKU 2017

JANA ŠANDOVÁ ⇨ www.jana-sandova.cz

Na tuto zakázku mám krásné vzpomínky. Dělala se celá "corporate identity" - logo, barvy, fonty, veškeré 3D covery, FB branding, šablona e-mailu...

Změna před a po je tak obrovská, že jsem ji vyhlásila jako TOP proměnu roku 2017. Od Jany jsem dostala také obraz, který sama namalovala a který je v úvodu této stránky. Pověsila jsem si ho v mém mini pracovním koutku a stále mi připomíná, že moje práce má smysl a že mít báječný web je mnohem víc než jen mít slušivý kabátek. Však si o tom, co tahle změna přinesla Janě, přečtěte v článku a našem rozhovoru.

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Věděla jsem, že potřebuji nový a hezký web. Chtěla jsem profesionála, s osobním přístupem a na facebooku jsem zaznamenala video, na kterém byla prezentována změna webu.

Proměna webu byla úžasná. Vše mělo svou logiku, opodstatnění, důvod. Řekla jsem si, že přesně to chci také. Sjednotit web a předělat web, tak abych si zároveň vybudovala svou značku – obrázek, design podle kterého budu rozpoznatelná.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Bála jsem se, že budeš mít tolik práce, že nebudeš mít na můj web čas (to když jsem viděla na kolika projektech pracuješ).

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Chtěla jsem, aby můj web vypadal profesionálně. Jak jsem již psala, chtěla jsem, aby byl sjednocený design. Můj původní web byl takový „každý pes jiná ves“ . Chtěla jsem, abych mohla co nejvíce lidem pomoci a vysvětlit princip jazykových kartiček, aby si je stáhli, začali používat, popř. tvořit sami. 


Chtěla jsem, aby se tito lidé, když přijdou na můj web cítili dobře, aby je můj web vítal. Prostě, aby vše působilo příjemně.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Naše spolupráce a hlavně výsledek mé očekávání určitě splnila, dokonce předčila. Jsem nadmíru spokojená :). S výsledkem jsem velmi spokojená. Novými webovými stránkami se pořád kochám.

Baví mne tvořit další materiály pro studenty, protože vím, že pro ně, i díky takto udělaným stránkám, budou atraktivnější.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Na naší spolupráci oceňuji to, že jsi mi rozuměla :).  Myslím tím, že stačilo jen naznačit, co si přeji, ty jsi to pochopila, rozvedla dál a vytvořila. Úplně první rozhovor jsi vedla krásně jasně, srozumitelně a zároveň jednoduše, takže jsme se shodly.


Celá spolupráce vlastně nádherně plynula bez zádrhelů. Bylo to příjemné. Návrhy se mi líbily a už od začátku jsem se těšila, až bude web celý hotový.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Přemýšlím, přemýšlím, jestli bylo něco speciálního, ale nic mne nenapadá, protože vše bylo prostě super, takže to nemohlo být ani lepší, nebo si neumím představit, že by to mohlo být ještě lepší.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Báječný web bych ostatním doporučila a také to dělám. Skvělá práce. Skvělý výsledek. Já bych nad webem strávila mnoho hodin a takového výsledku bych nedosáhla. Jsem moc ráda, že jsem si tě vybrala a že mám také báječný web. Moc děkuji.

JANA KOCHOVÁ ⇨ www.janakochova.cz

Získala za svou práci a  také za svůj mnou nově udělaný web ocenění - Vítězka 5. Plážové výzvy - květen 2017

Několik reakcí z Facebooku na nový web

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Článek i rozhovor připravuji.

GABRIELA FILIPPI ⇨ www.gabrielafilippi.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Článek i rozhovor připravuji.

ALEXEJ BYČEK ⇨ www.alexejbycek.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodl oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Věděl jsem o tobě přes PZP (Podnikání z pláže). Nevím jak, ale vlastně už v rané fázi na začátku 2017 jsem si všiml, co děláš. Další velmi pozitivní vzpomínka na tebe byla, když Jana Kochová vyhrála plážovou výzvu, tam jsem si prohlédl víc webů, co jsi dělala, zjistil, že jsou opravdu každý unikátně jiný, a tam už jsem věděl, že tě musím oslovit.


Akorát tehdy byla jiná finanční situace, a samozřejmě i v podnikání jsem se teprve hledal - myslím, že pořádně jsem našel, co, pro koho, a jak chci dělat - do toho jsem pořádně šel až v první půlce tohohle roku. No a to taky byla doba, kdy jsem tě oslovil. :-) Samozřejmě, že mám web na Miowebu, a ty se specializuješ na Mioweb, to byl druhý zásadní bod. :-)

Měl jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bál ses něčeho? Řešil jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Obavy jsem měl spíš z toho, že jsem si nebyl jistý, jakou mám vlastně představu já, a co teda s tím ty můžeš dělat - a zároveň z toho, že mi "uvidíš do kuchyně", že ty věci nemám až tak pořádně, a některé dost amatérsky udělané. To ale nebylo nic, co bych nepřekonal - spíš že se ptáš na obavy. :-). No a na podobu webu, tagliny, texty, fotky, grafiku - na ty hlavní motivy jsem přišel, a zas, co jsem nevěděl a nechal "volně", tak jsi skvěle dodělala ty.


Ze začátku jsem samozřejmě nevěděl, co a jak, ale byl jsem spíš nadšený, že jsem do toho "fakt šel", a po prvním skypu už jsem neměl obavy vůbec. Byla jsi přesně ten typ člověka "mezi designem a marketingem", který je na to potřeba. Design musí zohledňovat marketing, a to jsem hrozně chtěl, aby tak bylo - a ono to tak opravdu dopadlo. :-)

Co jsi od spolupráce očekával? Měl jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Jak už jsem řekl - propojení designu a marketingu, což bylo na 200 % splněno. :D A potom taky, aby tam byl tvůrčí přístup z tvé strany. Po zkušenostech s Fiverrem, kdy mi ti lidi - i ne za tak malé peníze - dodali prostě kýčovitou podobu něčeho, a já pak musel při revizích "zachraňovat, co se dá", tak tady to bylo přesně naopak. V oblastech, na které jsi profík, jsi mě perfektně navedla k tomu, co bude pro web nejlepší - co mám po tobě vlastně chtít. :-)

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ne. Vtip. :-))) Samozřejmě, že ano. Očekávání to naprosto překročilo. V průběhu se objevily věci, které jsem nečekal, a tak jsem dodělával některé produkty, texty a věci, ale o to profesionálněji teď web vypadá, a posunul jsem se tak strašně moc nejen ve vzhledu webu, ale i ve svém podnikání.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Otevřenost. To, že jsem mohl "chtít cokoli", ptát se na cokoli, co nemuselo souviset jen s designem, ale i s podnikáním, marketingem, s tím, jak působí, a co je lepší pro moje klienty. To bylo úžasné! Přesně tohle jsem hledal.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Šipka u kalhot? :-)) Naučil jsem se i sám s Miowebem spoustu věcí. Taky bylo skvělý, že když jsem věděl, že potřebuješ nějaké materiály, abys pokračovala s redesignem, tak jsem je musel vytvořit kvalitně a zároveň rychle. Během téhle spolupráce jsem udělal věci, které by mi jinak trvaly tak půl roku.


Zde si to teda žádá dovysvětlení k šipce u kalhot. :D Totiž vytvořila jsem na některých stránkách šipku, což není nic speciálního, ale... když se ta stránka zobrazila na mobilu, vyšla ta šipka přesně pod Alexovo tělo od pasu níž. :D Smějeme se tomu furt a furt. 

Doporučil bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Jednoznačně. Pokud má někdo Mioweb a online podnikání, tak ty máš přesně to, co takový člověk potřebuje - znalosti systému a grafiky, velké zkušenosti s marketingem a tvůrčí přístup, kdy se naladíš na toho člověka a děláš mu web na míru. Zároveň s tebou člověk přímo při tom redesignu posouvá svoje podnikání a může se leccos naučit. A výsledek je lepší, než v mých představách! :-)

MILAN KOVÁŘ ⇨ www.esensino.cz - tvorba animovaného videa

Proč jste se rozhodl oslovit právě mě pro vytvoření vašeho animovaného videa?

Hledal jsem nejlepší poměr cena/výsledek. Na trhu jsou “úžasné” firmy, které vypracují analýzu potřeb a fakturují předem zálohově 25.000 Kč.
Od vás jsem měl od počátku jasnou obchodní dohodu o kvalitním animovaném videu za velmi příznivou cenu.

Měl jste ze spolupráce nějaké obavy? Bál jste se něčeho? Řešil jste v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Ze spolupráce jsem obavy neměl. Pokud by se obchodní dohoda či objednávka neplnila podle představ zákazníka, vždy je prostor komunikovat a upravit požadavky. Takovou situaci jsme však vůbec řešit nemuseli. Vše bylo provedeno podle objednávky a v požadovaném termínu.

Co jste od spolupráce očekával? Měl jste nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro vás důležité?

Očekávali jsme dobrou práci a to jste také výborně splnila. Forma animovaného videa měla od nás jako od objednatele poněkud specifické požadavky. Například, v průběhu zakázky jsme měnili původní zadání objednávky a požadovali jsme nové úpravy, ale vše bylo vyřešeno rychle k naší spokojenosti.

Důležitý byl pro nás individuální přístup a vaše zkušenosti, protože animované video jsem objednávali poprvé a bez jakýchkoli zkušeností.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek vaše očekávaní?

Spolupráce byla výborná. Naše myšlenky a představy o videu jsem několikrát telefonicky konzultovali. Výsledek je úžasný.

Co nejvíc oceňujete v naší vzájemné spolupráci?

Na spolupráci velmi oceňujeme pomoc a trpělivost, protože pochopit myšlenky a vyhovět zadání zákazníka, vyžaduje zkušenosti a profesionalitu.

Bylo něco, co vás speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Při této zakázce nás příjemně potěšilo, že i nováček jako my, může po boku zkušeného grafika za pár dní prezentovat profesionální animované video.

Doporučil byste mé služby ostatním?

Práci paní Veroniky Mašínové bez váhání doporučujeme. Pomalu plánujeme další objednávku služeb a máme naprosto jasno, kam se znovu obrátit. :-)

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

JITKA ČEJKOVÁ ⇨ www.muzuporodu.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Proto že si mi 1. líbí tvá práce a 2.vnímala jsem u tebe přátelský přístup.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Měla jsem obavy, jestli se dobře pochopíme, jak si budeme rozumět, zda to zvládneme přes FB.

Tohle si myslím může být častá obava. Ale není třeba se bát. :-) S Jitkou jsme komunikovaly přes Facebook zprávy, ale zcela běžně si s klienty dávám skype nebo si zavoláme a probereme přání a představy ohledně spolupráce. Pak se většinou už domlouváme písemně.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Dání mému webu nějakou lepší víc profi fazonu, doujasnění si mých námětů, probrání to s někým " z venku" s nadhledem. A bylo pro mě důležité to společné nacítění a tvoření.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ano! Super. Když jsem poprvé otevřela předělanou podobu, tak jsem udělala jen wow... :-D Byl to velmi příjemný šok ;-) Nová podoba přinesla i výsledky v prodejích.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Tvého vstřícného ducha. Nadšení, dobré nápady a nezlomné hledání, co a jak udělat. Trpělivost. Vnímavost. Nehonila jsi mě nijak drsně, měla jsi pochopení pro mé vytížení, za dobu naší asi měsíční spolupráce se krom mé běžné denní práce s klientkami s mou podporou narodilo 7 dětí, zvládly jsme Vánoce, starala jsem se o mou nemocnou maminku. Máš velký podporující potenciál. Bylo mi s tebou při naší spolupráci fajn. Měla jsi (a máš) mou plnou důvěru. A také jsem vnímala, že už jsi taková "usazená" osoba. Že si na nic nehraješ, nebalamutíš, je v tobě velká poctivost.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Udělala jsi mi jako dárek krásný banner a to bylo milé :-). A pak jsi mě ještě hezky překvapila, když jsem si na web dávala nějaké nové fotky, ty jsi tam pak ještě něco dodělávala a jen tak mimochodem jsi mi napsala, že jsi upravila jen tak i tyto fotky, aby měly ten správný formát. Abych to prostě měla v pořádku.

Je skvělé, když jsou na webu fotky přímo ladící s tématem webu. Z reálného prostředí. Jitka tyhle fotky má. Jenže v porodnicích nebývají ideální podmínky pro focení a výsledkem je někdy nekvalitní fotka. Některé věci se už dohnat nedají, ale spousta ano. ;-) Špatná fotka web totálně shodí. A také u fotek na webu dodržuji některá zásadní pravidla a rozčiluje mě, když se pak někde na "těch mých webech" poruší, proto je prostě opravit musím. :-)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

ANO. Protože to je skvělá a milá spolupráce a dobrý výsledek. Děkuji a přeji, ať se dobře daří! :-)

IRMA KAŇOVÁ ⇨ www.irmakanova.cz

Profesionální fotografka s několika světovými a prestižními oceněními. Např. 3.místo a bronzová medaile v kategorii Fine art Portrait na ONE EYELAND 2015. Nebo italský Vogue vybral jednu z jejích fotografií  do publikace pro Photo Vogue Festival 2016.

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Protože mi jedna stejně dobrá duše, jako jsi ty, Janča Cardová, poslala link na tvého pomocníka k úpravě příspěvku na blogu, když jsem si nevěděla rady s jeho úpravou. A protože jsi tam měla podobných vychytávek víc. A protože jsem i přes pomocníky obecně platnou blondýnou, která musí technické věci několikrát vidět a vyzkoušet si je, než je pochopí. Jelikož nemám nervy a ani čas na samostatné objevování a zkoušení něčeho, co mě v zásadě nebaví, bylo pro mě jednodušší obrátit se o přímou pomoc.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Jediná obava byla ta, že mě pošleš do háje. :D Ale protože jsme od začátku našeho virtuálního přátelství jely na stejné energetické vlně, tak jsi mě, naštěstí!!!!, do háje neposlala a já jsem ti za to neskutečně vděčná.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Měla jsem naprosto jasno v tom, že potřebuji pomoct s technickou stránkou webu. Jen týden mi trvalo, než jsem sama vlastními silami rozchodila blog a částečně založila titulní stranu s fotkou. Představa tvorby prodejní stránky a všech technických náležitostí k tomu, aby se rozjel e-shop e-booku a všechny jeho součásti, to už bylo nad mé síly. Tolik času prostě věnovat webu nemůžu ani nechci, protože mě tyto technické věci nebaví, nerozumím jim a tím pádem je má motivace k jejich učení se na bodě nula.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Nejen že je splnila, ona je vysoce předčila! Po všech stránkách… primárně tvým technickým schopnostem, ale i letitým zkušenostem v oblasti e-businessu. Jako speciální bonus bych vyzdvihla tvou trpělivost, schopnost empatie, jsi schopna za mě myslet, používáš mé výrazy, směješ se stejným věcem. To je pro mě strašně moc!

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Že to všechno skutečně šlape a funguje!!!! Vážím si toho, jak hodně jste mi ty i Janča Cardová (ta v grafice a designu e-booku a 3D coveru) pomohly! Kdykoli byl problém – řešil se, a to klidně i v jednu ráno, pokud jsme všechny seděly zrovna u PC!

Kdykoli jsem potřebovala zkonzultovat nějaký nápad – okamžitě jste mi daly zpětnou vazbu. Obě dvě jste zkušené e-podnikatelky, proto pro mě jakékoli vaše doporučení bylo a je téměř svaté. Přesto jste byly ochotny respektovat má přání a představy, které byly občas za hranicemi běžného uživatele a vašeho klienta .

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Všechno, co se dělo a stále děje v našem společném chatu mě neustále baví a obohacuje. Nejvíc mě ovšem velmi příjemně potěšilo, že ačkoli jsme se ještě před dvěma měsíci neznaly, staly se z nás přítelkyně, byť stále na elektronické úrovni. Že jste byly okamžitě ochotny mi pomoct, to mě překvapuje neustále, protože to v dnešní době není úplně běžný přístup. Nemůžu se dočkat, až se s vámi potkám osobně a konečně s vámi oslavím to, že se nám dobré a krásné dílo podařilo!!!

Pro vysvětlení: Když se dělal Irmy web, dělal se zároveň cover pro její e-booky a grafické úpravy e-booků, které měla na starost Jana Cardová. Bylo tedy nejefektivnější komunikovat všechny 3 dohormady, aby byl výsledek perfektní. K tomu jsme využívaly skupinový fb chat. :)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

ROZHODNĚ ANO! Pokud chcete mít krásné a funkční webovky, které jsou interaktivní, komunikují s vašim klientem, přesto zůstávají duchem vaše, rozhodně oslovte Verču!

Skvěle vám poradí, spoustu věcí za vás udělá (za mě vlastně ve finále udělala téměř všechno!!!). Díky ní jsem ušetřila spoustu času pro práci na svém e-booku, jehož psaní a tvorba mě velmi bavila (obzvlášť díky spolupráci s výtvarnicí Janou Cardovou, která se postarala o celý design mého e-booku a 3D obálek a taky jí to stálo spoustu času a energie). Na rozdíl od IT problematiky, ta mě nebaví vůbec, nerozumím jí a nechci se jí učit. Dnes naštěstí vím, že nemusím! Proč? Protože mám VERČU!!!!

Díky ní můžu dělat to, co chci, co mě baví a naplňuje. Zároveň mě hřeje vědomí, že díky tomu i Verča může dělat to, co ji baví a naplňuje, protože se v této oblasti našla a je skvělá! Dělejme každý to, co nám přináší radost a potěšení!!! Howk! Děkuji moc za vaši energii, čas a pomoc!!!!

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Článek připravuji.

JANA MIKULEC ⇨ www.janamikulec.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Vlastním s manželem jazykovou školu a podnikám už pátým rokem. Zpočátku jsem webu nepřikládala takovou váhu, jelikož většina nových klientů přichází na doporučení těch stávajících, takže jsem to moc neřešila. Pak jsem se však zapsala na kurz Podnikání z pláže a začala si uvědomovat, že i web má svou nemalou roli na trhu, zejména v dnešní době.

A tak jsem se pustila do jeho tvoření, vůbec to však nebylo, to co jsem chtěla. A právě v tom jsem narazila na nějaké stránky, kde bylo dole v patičce napsáno desing by Báječný web. Zašla jsem na tvé stránky a začala tě poznávat a odhodlávat se k akci.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Ano, měla a hodně. Bála jsem se, že to bude stát moc peněz a že výsledek nesplní má očekávání. Než jsem se rozhodla tě oslovit uplynulo několik měsíců, kdy jsem pořád přešlapovala a odhodlávala se.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Chtěla jsem, aby moje stránky vypadaly profi a byly atraktivní pro návštěvníka webu. Řekněme, že stránky potřebovaly nové šaty. Ano, chtěla jsem, aby vše do sebe zapadalo, aby to byly stránky, které se dobře čtou a přitáhnou pozornost. Důležité pro mě bylo, abych se s tím cítila identifikovaná.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ano, na 100 procent. Jsem nadšená z nových stránek a z naší spolupráce. Cítila jsem se jako malé dítě, co má radost z nové hračky. Musím přiznat, že jsem se na web pořád dívala a přepínala v nabídkách....jednoduše řečeno nemohla 
jsem se vynadívat na to dílo. :-)


Také jsem požádala své kamarádky o zpětnou vazbu a všechny se shodly, že tenhle design vypadá daleko víc profi než ten bývalý.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

  • ⇨ Umět dodržet lhůtu na dodání služby, to je pro mě opravdu moc důležité, jsem v tomhle trochu pedant.
  • ⇨ Umění naslouchat zákazníkovi, co si přeje.
  • ⇨ A v neposlední řadě profesionalitu, aby vše bylo tak jak má co se týká videí, facebookových  atributů atd. Věci, které jsem já jako lajk, vůbec nevěděla.


U Jany a jejího nového webu jsem si silně uvědomovala, jak zdánlivé detaily můžou výsledný dojem zcela zničit. Třeba video - když jsem ho vložila na nově udělanou stránku, náhle se tam objevil fakt nehezký náhled. :-D Tak jsem hned vytvořila nový, zapadající do nového designu.

A pak se stalo, že jsem si to video pustila a najednou na mě dýchla neprofesionalita a nekvalita. Jana byla úžasný klient, učenlivá, otevřená. Takže jsem se nebála s ní o tom mluvit. Poradila jsem jí, co z videa vynechat, na co se naopak soustředit a během dvou dnů měla Janča video správně natočené a mohlo se na stránku s klidným svědomím vložit.


Zajímavým postřehem pro mě byl moment, kdy mi Jana sama řekla, že když si to video na té nové stránce pustila, viděla, že je na předělání. Ano, takhle totiž nový design webu přesně působí: zvedá samotným majitelům laťku kvality jejich vlastní práce. A to je skvělé.  

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Ano, udělalo mi radost, že jsi byla Verčo otevřená mým připomínkám, že jsi mi řekla, co je potřeba doladit, jak nahrát  video....Prostě jsem měla pocit, že se dokážeš vcítit do mých potřeb a také mě navést na tu správnou cestu.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Ano, bez jediného zaváhání doporučuju. Zejména proto, že zákazník si ušetří spoustu času, který může věnovat svému oboru. Já nad webem trávila hodiny a výsledek? Pocit, že to pořád není ono, že web potřebuje vyladit. Nevěděla jsem jaké barvy a v jakém rozložení je použít a chybělo mi spousta dalších informací.


Nyní se s novým webem cítím identifikovaná a věřím, že i naši klienti nový look ocení.

TEREZA BROSCHOVÁ ⇨ www.terezabroschova.cz

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Věděla jsem, že se specializuješ na šablonu mioweb a viděla jsem na tvých stránkách, co všechno ti prošlo pod rukama a moc se mi to líbilo.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Ano, bála jsem se, že se mi to nakonec nebude líbit, že nedokážu dostatečně detailně vysvětlit, jak si finální úpravu představuju.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Myslela jsem si, že ti předám podklady a za týden bude web hotový. Toho jsem se právě obávala, ale nakonec to probíhalo jinak. Ptala ses mě na mé názory a představy už v průběhu tvoření, a to pro mě bylo skvělé, protože se výsledek ladil tak, aby web se mnou ladil. :)

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Na 200 %.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Rychlou a příjemnou komunikaci a to, že jsi respektovala, když se mi něco nelíbilo.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Chtěla jsem na web nějaké hezké prvky a ty se ti opravdu povedly, a největší radost mám ze šipek. :)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Určitě ano. Nejdůležitější je, aby web ladil s osobností majitele a tématem, a to ty umíš vystihnout perfektně. Navíc respektuješ přání a představy mě jako zadavatele.

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Článek připravuji.

MÁRIA PETROVÁ ⇨ www.bulharske-dobroty.cz

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Musím se tady podělit, jak hezké mám nové webové stránky. Ty staré moc dobře nevypadaly, potřebovalo to osvěžení. Potřebovala jsem pomoc, nestíhala jsem. Jsem moc ráda, že jsi zrovna založila svůj báječný web a já se to dozvěděla. Ohromně se mi tvé stránky líbily! Tak jsem tě oslovila a domluvily jsme se na spolupráci.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Ne, žádné obavy a strachy jsem neměla, protože vím, že všechno se dá předělat. K obavám nebyl důvod, přece vím, že jsi profík, mám v tebe důvěru. Plně jsem ti důvěřovala, že stránky budou vypadat suprově a stejně dobře jako ty tvoje. Byla jsem si naprosto jistá, že dáš všechno ze sebe.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Pro mě byla důležitá jen barva, protože obsah jsem už měla a byla jasná struktura webu, žádné jiné požadavky jsem neměla. Čekala jsem ještě nějaké otázky a byla jsem tak překvapená, že ses mě po pár dnech rovnou zeptala, co na to říkám. To jsem se nestačila divit! Tak rychle jsem měla první výsledek nového webu. Byla jsem ohromená, jak z mých ne tak kvalitních fotek jsi udělala opravdový zázrak, nevěřila jsem, že jsou to ty samé fotky. Moooc hezký! Verčo, moc, moc, moc děkuji!

O požadované barvě už řeč byla a najít dobrý odstín k vzájemné spokojenosti se nám podařilo. :-) 

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Nadmíru! Opravdu jsem se nestačila divit, jak se prodejní stránka změnila, to je asi ta největší změna webu a tak je to perfektní. Nejvíc se mi líbí to kouzlo grafických prvků, které jsi tam vložila - velmi působivé! Věrčo, já se považuji za dítě Štěstěny, že tě znám! Prostě vím, že kdykoliv budu potřebovat poradit nebo rovnou udělat nějaké webové stránky, mám se na koho obrátit.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Říkala jsem, že jsem obsah měla, ale do toho si na prodejní stránce tak trochu zasáhla. Neměla jsem úplně jasno, jakou formou tam dát bonusy a měla jsem jinou představu. Tak jsi to krásně nasměrovala a podala trochu jinak, a ta pomoc pro mě byla velmi přínosná, i když jsem pak měla co dělat, abych to sladila stylisticky s celým textem. Za to jsem ti moc vděčná, protože tak vše do sebe krásně zapadlo. Samozřejmě, jsem moc vděčná i za to, že i do budoucna se budu moci spolehnout na dobrého profesionála s citem pro detail a celkové sladění vzhledu a funkčnosti webu. Poslal tě pán Bůh!

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Ano, speciálně mě potěšilo úplně všechno! Tady budu muset zopakovat to, co jsem už řekla - jak čistý design, tak krásně zpracované obrázky, vkusně seřazené grafické prvky (prostě jsi je pro mě vytáhla na svět :-)) a to nalajnování bonusů na prodejní stránce. Tu nádhernou výšivku jsem si sice "vyšila" v Excelu, ale ta obrovská inspirace, když jsem to viděla je zcela tvojí zásluhou - rovnou jsi mi přivolala múzu na vytvoření této výšivky, která vše krásně doplňuje, vytváří originální bulharský styl a navozuje správnou atmosféru. Výsledek nádherný, nemám slov!

Přiznám se, že s výšivkou mě Majka překvapila :-). Poslala mi jednotlivé výšivky, které jsem pospojovala do jednolité pasparty. Potrápilo mě její napasování z vnější strany oranžových bloků (původně jsem to dala dovnitř, ale Marie si přála je mít zvnějšku), jako fakt jsem s tím laborovala, ale povedlo se.! :-) A za mě to vypadá super, perfektní oživení a originální vzhled. 

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Bez váhání. Verčo, jsi skvělá, a to je slabé slovo. Velké DĚKUJI! MOC, MOC, MOC DĚKUJI! KDYŽ TO MUSÍM VYJÁDŘIT, NESTAČÍ MI SLOVA.

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

HANA KUČOVÁ ⇨ www.hanakucova.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Článek  připravuji.

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Líbí se mi Tvoje grafické cítění. Když jsi zpracovávala můj on-line kurz k prevenci vyhoření, tak jsem žasla, co dokážeš udělat z obyčejného textu ve wordu. Jak dokážeš kombinovat barvy, tvary i formáty…. Jak jsi krásně dokázala vizualizovat téma i mě samotnou :-).

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Mám takový problém…. Nemám vizuální představivost a tak si nedokážu představit věci jak budou vypadat. Navíc někdy bývám komplikovaná a nevím, co vlastně přesně chci. Takže jsem se bála, že když Ti nedám zadání co vlastně přesně chci, tak nebudeš moci pracovat a k ničemu se nedobereme.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Čekala jsem od Tebe, že posuneš úroveň mých stránek z “amatérského” blogu s nabídkou služeb na úroveň profi stránek. Jako koučka a lektorka už působím celou řadu let, ale profesionalita z mých stránek cítit bohužel nebyla.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ze spolupráce jsem nadšená - jednou jsme si popovídaly přes skype, vyměnily pár mailů a výsledkem je web, který vystihuje mě samotnou, je profesionální a krásně graficky promyšlený a sladěný.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Je skvělé, jak se dokážeš nacítit na druhé a vystihnout to, co potřebují.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Některé věci jsem vůbec neměla na webu dořešené - např. náhledové stránky, které teď mám a jsou naprosto dokonalé.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Doporučila bych ho jak svým celým srdcem, tak celou svou hlavou :-). Jsem nadšená výsledkem i procesem, jak můj nový web rodil.

LENKA KRŮPOVÁ ⇨ www.lenkakrupova.cz

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Na tvé stránky jsem narazila už dříve, ale stále jsem si myslela, že to nějak zvládnu sama. Bála jsem se, že nikdo jiný nemůže vyjádřit to, co bych chtěla, aby mé stránky nesly, poselství o tom, kdo za nimi stojí. Současně jsem neměla jasnou představu, jak by vlastně měly vypadat, jestli mají být barvy výrazné, jak to udělat, aby byla má nabídka jasná a přehledná, protože se zabývám nejen zdravím, ale i vztahy. Jak udělat ten rozcestník, aby lidé netápali a nehledali, cože to vlastně dělám. Pak jsem po čase opět narazila na tvou tvorbu a byla jsem nadšená, cítila jsem, že ty mi můžeš pomoct.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Měla jsem trošku strach jestli to dokážu vysvětlit, vyjádřit, co bych chtěla, zvlášť pokud já sama jsem to netušila. Říkala jsem si, když já jasně nevím co chci, jak to můžeš vědět ty. Jestli mi budeš rozumět, jestli tím, že to nemám v hlavě srovnané můžeš vytvořit něco, co se mi bude líbit.


Zdá se, že můžu. :-) I když dost možná právě počáteční Lenčino tápání a hledání se, ovlivnilo prvotní barevný a grafický návrh webu, zdál se Lence jednoduše nevýrazný :-D. To, že klient na počátku trochu (nebo hodně :-D) neví, co a jak, není důvodem nejít do spolupráce. Protože jak je hezky vidět u Lenky, počáteční obavy se rozplynuly a dneska má Lenka krásný důstojný a reprezentující web, který prostě miluje.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Jediné, co jsem měla, byla představa zelené barvy, kterou cítím jako "svoji". Jenže jsem svému pocitu nevěřila a nechala barvy vyrobit tebou, aniž bych to řekla, co chci. Když jsi mi představila nabídku a vysvětlila proč a co vyjádřují, myslela jsem, že i když to nejsou mé barvy, že se s nimi ztotožním, prostě si je oblíbím a opět jsem to
neřekla. Začala jsi tvořit stránky, vše se nádherně rýsovalo, ale já se v těch barvách necítila dobře. Tam jsem moc váhala a bála se tě u už rozdělané práce zastavit a říct, že to chci jinak. Byla jsi ale úžasná! Přijala jsi mé námitky, pocity a vše změnila, jak jsem chtěla. Našla jsi k tomu doplňkovou růžovou a já jsem si moc oddechla. Najednou mi v tom bylo dobře a pak už jsem jen sledovala, jak se to nádherně rýsuje.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Nadmíru!! :-) Jsem nadšená!! Kolik času a trpělivosti jsi věnovala mým nekvalitním fotkám k příběhu, detaily o kterých jsem netušila, že jdou udělat, odrážky, drobnosti, které byly nad rámec služby, úpravy, které jsi udělala jako lusknutím prstů a já bych se nad nimi trápila hodiny. Když jsme stránky spustily, nemohla jsem se od nich odtrhnou a tato zamilovanost stále trvá.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Milý empatický přístup, laskavost, naslouchání, podporu, trpělivost, nacítění se na potřeby druhých a obrovskou profesionalitu. To, že jsem mohla nahlížet do tvé tvorby a pokud jsem chtěla něco doplnit, doplnila jsi to podle mého přání a často nad rámec mého přání.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

No asi to ani nestihnu vše vyjmenovat. Nádherné logo srdíčka a to na liště (jak jsi to dokázala, to nikdy nepochopím) (myšlen favicon), všechny ty covery, FB atributy, to s jakou rychlostí jsi to udělala, úprava naší společné fotky s manželem...je toho tolik! Ale především ten bonus, který jsem získala: pocit, který jsem během tvorby stránek najednou ucítila, že ačkoliv jsem člověk spíše introvertní, jsi mi moc blízká, jako bych tě znala léta, že kdybych bydlela blíže, chtěla bych s tebou chodit na kafe, poklábosit o životě. Nejspíš proto, že jsi se tak citlivě napojovala na mé potřeby a tvá tvorba začala vyjadřovat mé nitro, měla jsem pocit nějakého vzácného pouta. A nečekaně mi občasné sdělení od tebe, které se přímo ani netýkalo tvorby stránek, ale celkového pohledu na nějakou otázku, přineslo AHA momenty, které bych při službě re-desingu stránek absolutně nečekala.


Tak na toto jsem se musela Lenky zeptat ve smyslu Jako fakt? :-D Ano, tvorba webu může být i něco mezi nebem a zemí  (a já osobně to tam vždy hledám, vyhlížím a vnáším), ne jen technické seskládání do nějaké podoby. 

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

To každopádně! Jsem přesvědčená o tom, že nikdo by mi lépe stránky nevytvořil. Vytvořila jsi něco překrásného, nejen zachovala poselství stránek, ale jakoby mu vdechla život. Vyhověla jsi všem mým požadavkům, vysvětlila proč a co děláš, cítila jsem, že se mi věnuješ do hloubky, že zkoušíš a zkoušíš, dokud to není dokonalé. Spolupráce s tebou byla úžasná. A ačkoliv jsem si objednala jen re-design stránek, dostala jsem mnohem více. Bylo to pro mě jako minikurz osobního rozvoje (i když si to možná ani neuvědomuješ, ale pro mě to tak bylo, ať už v souvislosti s nalezením vlastního ohodnocení, netlačením na sebe s dokončením rozdělaného ebooku, pochopení, jakou esenci u mě lidé především hledají a další momenty). Hledala jsem někoho, kdo mi vytvoří krásné stránky a to se mi splnilo. Dostala jsem ale něco navíc. Potkala jsem nádherného, čistého člověka, který mi přirostl k srdíčku. Těším se na další spolupráci v kurzu na úpravy fotek a mám pocit, že s tebou se Verčo nebudu bát jít kamkoliv dál. A třeba někdy zajdeme v Liberci na kafe. :-) Moc děkuji a bylo mi ctí tě poznat a spolupracovat s tebou.

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

ZUZANA ŘEBÍKOVÁ ⇨ www.pohadkovavychova.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Článek pro vás připravuji.

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Rozhodla jsem se na základě referencí a ukázek tebou vytvořených webů.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Před začátkem spolupráce ne, po začátku, když jsme začaly vybírat barvy, tak ano. :) Říkala jsem si, že to snad ani nemůžeme dát takhle na dálku. Já neměla představivost a neuměla jsem si barvy představit na hotovém webu. Bála jsem se, že to bude přeplácaný a moc barevný. A chtěla jsem žlutou, které ty jsi moc nakloněná nebyla.


Ano, barevný začátek byl trochu divočejší. :D Web jsem vedla do barevně plnější varianty, na Zuzku to bylo ale už divoké, příliš barevné a působilo to na ní prostě moc. Tady jsem se musela trochu více ladit na její frekvenci, co už je moc a co je to ono. Nakonec se to hezky podařilo a i když kombinace barev je neotřelá a odvážná, je v rovině, která je pro Zuzku příjemná. A její žlutá se tam také hezky "vpašovala". :D 

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Chtěla jsem profi web, který bude graficky jedinečný, neokoukaný. Chtěla jsem, aby si návštěvník webu řekl „wow“, když na něj zavítá. To se, podle dosavadních reakcí, povedlo perfektně.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Na 100%! Měla jsem spoustu požadavků nejen na to, jak má web vypadat, ale i jak má působit. Chtěla jsem, aby ho návštěvníci vnímali určitým způsobem, aby bylo zdůrazněno to, co zdůraznit potřebuju a naopak některé věci aby nebyly na první pohled úplně patrné. A toto každý nedokáže.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Flexibilitu, vstřícnost a trpělivost.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Nejvíce mě potěšila bordura z domečků a rozcestník na úvodní stránce. Já zhruba nějakou představu měla, ale tys ji dovedla k dokonalosti. Jo a šablona e-mailu, tak je taky perfektní.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Určitě ano. Mám web podle svých představ.

RENATA PEKAŘOVÁ ⇨ www.onlineskolasiti.cz

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Báječný web sleduji od jeho vzniku. Líbí se mi způsob, jakým pracuješ, jsem nadšená z výsledků tvé práce.

Přála jsem si vytvořit originální web na míru a ty jsi pro mě byla ta pravá.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Víš, že ani ne.
Pro mě bylo nejtěžší srovnat si v hlavě celou představu o novém webu. Stále nepřicházel ten správný impuls k tomu, abych začala. Práci s tebou jsem odkládala, no a potom to přišlo.

Poslední dny v červenci jsem si řekla, že budu otevírat školu a školy začínají 1. září. Napsala jsem ti email, že web MUSÍ být hotový 1. září a odjela jsem na tři týdenní dovolenou. Tam si sice krásně sedly všechny mé myšlenky, ale na samotnou práci jsem ti moc času nedala.

Takže jediné z čeho jsem asi měla obavy, bylo, jestli stihneš na webu vytvořit vše, co jsem si vymyslela do jeho spuštění.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Myslím si, že spolupráce se mnou v lecčem nebývá jednoduchá :). Já totiž přesně vím, co chci, a nedám pokoj, dokud to nedostanu!

Přesně jsem věděla, jak má web vypadat.
➩ Chtěla jsem po tobě vytvořit něco úplně nového, co v české ani slovenské republice ještě nemáme.
➩ Profesionální web, z kterého sálá pohoda.
➩ Web, kde budou chodit ženy odpočívat a „dobíjet“ si baterky.
➩ Chtěla jsem, aby bylo hned na první pohled jasné, čím se zabývám.
➩ Přála jsem si dát svému online podnikání novou image a živé barvy.
➩ Miluji šicí symboly a chtěla jsem je na webu.
➩ Také jsem potřebovala, abys vymyslela strukturu a technické zázemí mých online kurzů. Tady jsem věděla, jak to bude fungovat, ale netušila jsem, jak na to technicky.


Shrnuto očekávala jsem od tebe, že zrealizuješ to, co dva roky nosím v hlavě.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Když odpovím, že jsi zhmotnila můj sen do puntíku, bude to stačit? :-D 

Z výsledku jsem opravdu nadšená a první dny jsem byla asi nejčastější návštěvník vlastních stránek!

Viděla jsem sice do „zákulisí“ jejich tvorby, ale když se vše 1. září rozjelo „na ostro“, bylo to zase úplně něco jiného.

Když mám tvůrčí krizi, otevřu si web a nasávám jeho pohodovou atmosféru, potom se zase odseknu a jedu.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Nejvíc jsem ocenila tvou flexibilitu. Dokázala jsi mrštně sledovat moje myšlenky. Jak už jsem psala, času bylo málo a dost věcí jsem vytvářela za pochodu. Frčela jsem na kreativní vlně a psala jsem ti dnem i nocí … párkrát jsem podstatně změnila a překopala své původní plány.

Mě samotné přicházely nápady dnem i nocí a ty jsi se mnou dokázala držet krok.
Byla to opravdu velmi intenzivní spolupráce. Vzpomínám si, že jsem ti napsala v 1 hodinu ráno a ty jsi mi obratem odpověděla, potom jsme asi hodinu řešily můj nový nápad.


Tohle musím potvrdit. :-) Především poslední týden před spuštěním byl pořádná jízda. Vzpomínám, jak jsem si řekla: "Super, máme hotovo." A pak přišlo pondělí, pouhé 4 dny do spuštění a v mailu jsem si četla, jak ještě tohle a tohle uděláme, jak se tohle mění a tohle přibude... :-D 

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Čtyři weby jsem si postavila sama. Velmi mě obohatil pocit přenechat tuto činnost někomu jinému. Osvobodit se od té povinnosti, která mi brala neskutečně moc energie a odváděla mě od práce, kterou mám ráda.

Překvapilo mě, jak snadné je s tebou spolupracovat. Jsem spíše solový hráč. Byla jsem nadmíru spokojená s tím, jak vše báječně klapalo. Spolupráce dopadla nad mé očekávání.

Neskutečnou radost mi udělal výsledek naší spolupráce!

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Za tři roky podnikání jsem se přesvědčila, že je velmi důležité vybírat si lidi, s kterými budu spolupracovat. Najít někoho, kdo dokáže splnit mou představu a „nenacpat“ si tam tu vlastní, je opravdu těžké.

Párkrát jsem to zažila, bylo to nepříjemné, únavné a většinou i drahé. Když něco buduji pod svým jménem, záleží mi na tom, abych to byla já a né můj grafik nebo fotograf.

Milí čtenáři tohoto článku, Veronika umí poslouchat, co si přejete. Má dar, díky kterému, se dokáže „naladit“ na stejnou strunu. A vše zhmotnit na vašem webu.


Pokud potřebujete poradit, stačí říct. Je tady s reálným řešením každé situace.
Jestli to není ono, stačí napsat a společně najdete to pravé, aniž by se urazila, nebo vám dala pocítit svou nelibost.


Až zase vymyslím další nový projekt, mám jasno v tom, kdo mi bude dělat web.


Báječný web vám z celého srdce doporučuji!

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

VERONIKA ZVONKOVÁ ⇨ www.veronikazvonkova.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Článek  připravuji.

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Protože jsem věděla, že se zabýváš stavbou a designem Mio webů a viděla jsem tvou práci, která mě ubezpečila v tom, že nemá smysl hledat někoho, kdo by to zvládl lépe.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Nenazvala bych to strachem, spíš jsem byla hodně zvědavá, jak web bude vypadat, neměla jsem vůbec představu, jak může zlatá, červená a modrá spolu tvořit hezkou a poutavou kombinaci.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Bylo pro mě důležité, aby úvodní strana přesně vystihla, kdo jsem, co dělám a návštěvníkům odpověděla na otázky "Zajímá mě tenhle člověk?" nebo "Co je to za idiotku?". Stručně, rychle, jasně, výstižně a upřímně!

Verči role se během pár měsíců zcela změnila. Z mladé ženy se stala maminka a tomu Verča také uzpůsobila obsah webu. Díky tomu, že si může lehce měnit úvodní fotografii titulní strany (vymyslela jsem to tak, aby zůstal formát/šablona a přesto se mohl měnit obrázek i text), zůstává tak její přání stále naplněno - při vstupu na titulní stránku je hned jasné, kdo je Veronika Zvonková a co dělá. :)

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Nad rámec. Představu jsem měla, ale hotová práce se s ní nedala srovnat. Vůbec by mě nenapadlo, že lze můj instagram profil zveřejnit na úvodní stránce, stejně tak přidat popisky, které přesně budou vystihovat to, co dělám a vyzývat k akci bez zbytečných omáček...

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Pozitivní přístup a skvělou komunikaci.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Jak jsem výše zmínila proklik na instagram na úvodní stránce a dále zpracování různých sekcí. Moje původní texty byly obsáhle a uspořádané tak, že spíše odrazovaly od čtení. Po tvém zásahu jsem schopna si je číst pořád dokola sama...

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Ano. Všem, kdo se chce na internetu nějakým způsobem prezentovat, ať už v podobě osobního blogu či budovat značku. S Mio webem se dá vyhrát úplně jinak, než s klasickými WordPress šablonami a jeho následná úprava po tvém zásahu je tak jednoduchá, že případné změny zvládne udělat i malé dítě. Navíc tyto weby vypadají opravdu sympaticky a jsou úžasným prodejním nástrojem.

Další strana

Další ukázky najdete přímo na stránkách jednotlivých služeb.