ČLENSKÁ SEKCE

Zbrusu nová nebo redesign

➢ Je cestou pro vás vytvoření on-line kurzu, ale nevíte vůbec, jak na to? 

➢ Chcete svým klientům nabídnout nejen skvělý obsah kurzu a své know-how, ale také jim vytvořit příjemné a přehledné prostředí, ve kterém jim svůj obsah nabídnete? 

➢ Záleží vám na tom, aby struktura členské sekce byla jednoduchá a maximálně přehledná? 

➢ Potřebujete vše technicky nastavit a zprocesovat?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

Vytvořím vám členskou sekci, která bude nejen designově vyladěná a v souladu s tématem kurzu, ale také přehledná, příjemná a plně funkční bez jakýchkoliv zádrhelů. 

 Vytvořit pro své klienty placený kurz nebo měsíční klub už je mnohem vyšší lavel podnikání. Upřímně - většinou to už není levný ebůček za pár stovek a i vaši klienti očekávají určitou úroveň a profesionalitu. Pokud je vaším záměrem jim své know-how a obsah kurzu naservírovat přehledně, příjemně a v krásném prostředí, ve kterém jim bude dobře a zároveň bude podporovat vaši profesionalitu a téma kurzu, moc ráda vám v tom pomohu.

Za poslední 2 roky jsem vytvořila už nepočítaně členských sekcí. Základem je vždy přehledná sruktura, ve které se klient neztratí, obzvlášť u velkých a košatých kurzů! Dále by členská sekce měla být vizuálně v souladu s tématem a podporovat váš záměr, který s kurzem máte. A v neposlední řadě musí šlapat jako hodinky a to nám zajistí správné nastavení a zpocesování. 

CO JE TŘEBA VĚDET DOPŘEDU

Členské sekce jsou takový druhý web na webu. :) Jsou navíc technicky náročné a pokud chcete využít i automatickou fakturaci, vytváření časově omezených přístupů nebo mít tzv. členské předplatné, je nutné mít potřebné aplikace. Něco jsem odzkoušela a ať je to jakkoliv, nejlépe vychází kombinace Miowebu s Fapi. Jednak je to uživatelsky nejpříjemnější, je to velice vymakaná dvojice, která splňuje nejnáročnější současné požadavky na členské sekce a také vás samotné dokáže extrémně rychle dovést k cíli. V praxi to znamená, že pokud máte připravený obsah pro členskou sekci, můžete svůj kurz prodávat klidně do 24 hodin. A to právě díky skvělým aplikacím (technologiím). 

Potřebujete mít požadované apliace, tedy Mioweb a Fapi. Napojit to pak lze na e-mailový nástroj a to nejjednodušeji na Smartemailing, popř. Sendinblue.

Potřebujete vědět, co chcete. Zda bude obsah vaší členské sekce pro klienta viditelný hned, nebo se mu bude uvolňovat postupně. Pokud postupně, jak, jaké bude časování? Nebo snad vaše členská sekce bude jako klub s pravidelným automatickým předplatným? To je třeba si ujasnit.

Není vůbec žádný problém, pokud to nyní nevíte přesně nebo si nejste jisti. Probereme to spolu a najdeme to nejoptimálnější řešení právě pro váš záměr.

Budu od vás také potřebovat základní strukturu, popř. si ji ujasníme a vytvoříme společně. Jsem tu nejen proto, abych vám ČS vytvořila a zařídila veškeré technické napojení a zázemí, ale ráda vám předám i své zkušenosti a poradím, jak to celé poskládat tak, aby výsledkem byla perfektně fungující členská sekce, ve které se budou vaši klienti cítit příjemně.

JAK TO PROBÍHÁ, NEBO CO JE K TOMU POTŘEBA...

Úkoly pro vás

 • 1
  Mít potřebné aplikace
  Předpokládám, že už svůj web na Miowebu máte. Pokud ne, můžete si ho koupit ZDE. Zvolte tarif MioWeb Member. Stejně tak předpokládám, že máte Fapi, pokud ne, objednat si ho můžete i dodatečně.
 • 2
  Objednat si vytvoření členské sekce
  Vyplňte objednávku níže.
 • 3
  Těšit se na vše, co příjde
  Společně vytvoříme vaši báječnou členskou sekci. :)

Úkoly pro mě

 • 1
  Kontaktovat vás
  Krátce poté, co mi od vás přijde objednávka, vás kontaktuji a domluvíme podrobnosti a termíny.
 • 2
  Pustit se do práce
  V domluveném termínu se pustím do práce a po pár dnech vám předám báječnou členskou sekci.
 • 3
  Být tu nadále pro vás
  Předáním ČS vás neopouštím. Pokud budete chtít, budu nadále vaše technická podpora a zázemí.

CENÍK

Připravila jsem pro vás 3 varianty, vyberte si, která vám nejvíc vyhovuje a splňuje vaše potřeby.

Vysvětlivka k Technickému zprocesování a propojení = umím klasické členské sekce, kdy klient dostane přístupy hned po zaplacení, umím ale i měsíční kluby s automatickými platbami apod. Na cenu to nemá vliv, zkrátka to nastavím tak, aby to šlapalo podle představ. :)

RYCHLÝ START

4 000 Kč
160 Eur
Varianta pro ty, kteří potřebují ČS jen založit a technicky zprocesovat, vše ostatní si udělají sami
Založení ČS
Vytvoření základní struktury a nastavení časování
Barvy a fonty převezmu z vašeho webu nebo mi je řeknete
Technické zprocesování a propojení aplikací technicky
× Nevkládám váš obsah, nevybírám barvy ani fonty, netvořím žádnou originální grafiku. Dostanete funkční kostru, kterou si pak už dotvoříte, obalíte.
KOMPLET

1 000 Kč/h
40 Eur/h
Varianta pro ty, kteří se chtějí soustředit jen na tvorbu obsahu a vše ostatní přenechat (profíkovi).
Při této variantě se nemusíte starat o nic jiného, než tvorbu samotného obsahu.
Vy napíšete texty, dodáte videa, řeknete mi časování a strukturu a já se postarám o vše ostatní.
Výsledkem je hotová ČS, profi, klientsky přívětivá, s originální grafikou, veškerým technickým zprocesováním. Všechny lekce a moduly jsou krásně vytvořené, přehledně strukturované, prostě vymazlená ČS do posledního detailu.
Pokud jsou součástí materiály ke stažení, i ty vám vytvořím v jednotném stylu ladící s celou ČS.
Objednat
Zde se nedá cena stanovit jako celek. Záleží na velikosti ČS, množství grafiky, materiálů a obsahu, které se budou dělat. Pro představu - kurz o 6 modulech, kdy každý má 5 samostatných lekcí, vysázím tam komplet vámi dodaný textový obsah, každá lekce má 2 materiály ke stažení jako pdf, které tvořím, celkem tam je 15 bonusů a dělá se originální grafika si může vyžádat 35 až 40 hodin práce.

MÁ AKTUÁLNÍ VYTÍŽENOST: 

V současné době jsem plně vytížená pracemi pro klienty do konce srpna 2019. Ráda se vám budu věnovat od 30.9.2019. Drobné doplňky zvládnu udělat i při tomto vytížení. Objednejte si závazně mé služby, abyste si blokli místo v pořadí :-). Těším se na vás. 

Nejste si jisti, jakou variantu zvolit? Co je to správné pro vaši situaci? Ráda poradím, napište mi.