ČLENSKÁ SEKCE

Zbrusu nová, redesign nebo šablona

➢ Je cestou pro vás vytvoření on-line kurzu, ale nevíte vůbec, jak na to? 

➢ Chcete svým klientům nabídnout nejen skvělý obsah kurzu a své know-how, ale také jim vytvořit příjemné a přehledné prostředí, ve kterém jim svůj obsah nabídnete? 

➢ Záleží vám na tom, aby struktura členské sekce byla jednoduchá a maximálně přehledná? 

➢ Potřebujete vše technicky nastavit a zprocesovat?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

Vytvořím vám členskou sekci, která bude nejen designově vyladěná a v souladu s tématem kurzu, ale také přehledná, příjemná a plně funkční bez jakýchkoliv zádrhelů. 

Vytvořit pro své klienty placený kurz nebo měsíční klub už je mnohem vyšší lavel podnikání. Upřímně - většinou to už není levný ebůček za pár stovek a i vaši klienti očekávají určitou úroveň a profesionalitu. Pokud je vaším záměrem jim své know-how a obsah kurzu naservírovat přehledně, příjemně a v krásném prostředí, ve kterém jim bude dobře a zároveň bude podporovat vaši profesionalitu a téma kurzu, moc ráda vám v tom pomohu.

Za poslední roky jsem vytvořila už nepočítaně členských sekcí.

 • Základem je vždy přehledná struktura, ve které se klient neztratí, obzvlášť u velkých a košatých kurzů!
 • Dále by členská sekce měla být vizuálně v souladu s tématem a podporovat váš záměr, který s kurzem máte.
 • A v neposlední řadě musí šlapat jako hodinky a to nám zajistí správné nastavení a zpocesování. 

CO JE TŘEBA VĚDĚT DOPŘEDU

Členské sekce jsou takový druhý web na webu. :) Jsou navíc technicky náročné a pokud chcete využít i automatickou fakturaci, vytváření časově omezených přístupů nebo mít tzv. členské předplatné, je nutné mít potřebné aplikace.

Něco jsem odzkoušela a ať je to jakkoliv, nejlépe vychází kombinace Miowebu s Fapi. Jednak je to uživatelsky nejpříjemnější, je to velice vymakaná dvojice, která splňuje nejnáročnější současné požadavky na členské sekce a také vás samotné dokáže extrémně rychle dovést k cíli.

Členské sekce však dokážu také technicky zprocesovat a nastavit v kombinaci Mioweb a SimpleShop. Takže pokud je tohle vaše dvojka, není problém, kamarádíme se. :) 

Potřebujete

Potřebujete mít požadované aplikace, tedy Mioweb a Fapi nebo SimpleShop. Napojit to pak lze na e-mailový nástroj a to nejjednodušeji na Smartemailing, popř. Sendinblue či MailerLite.

Potřebujete vědět, co chcete. Zda bude obsah vaší členské sekce pro klienta viditelný hned, nebo se mu bude uvolňovat postupně. Pokud postupně, jak, jaké bude časování? Nebo snad vaše členská sekce bude jako klub s pravidelným automatickým předplatným? To je třeba si ujasnit. Není vůbec žádný problém, pokud to nyní nevíte přesně nebo si nejste jisti. Probereme to spolu a najdeme to nejoptimálnější řešení právě pro váš záměr.

Budu od vás také potřebovat základní strukturu, popř. si ji ujasníme a vytvoříme společně. Jsem tu nejen proto, abych vám ČS vytvořila a zařídila veškeré technické napojení a zázemí, ale ráda vám předám i své zkušenosti a poradím, jak to celé poskládat tak, aby výsledkem byla perfektně fungující členská sekce, ve které se budou vaši klienti cítit příjemně.

DOKONALÁ SPOLUPRÁCE ⇨ DOKONALÝ VÝSLEDEK

Úkoly pro vás


 • 1
  Mít potřebné aplikace
  Předpokládám, že už svůj web na Miowebu máte. Pokud ne, můžete si ho koupit ZDE. Stejně tak předpokládám, že máte Fapi nebo SimpleShop, pokud ne, objednat si ho můžete i dodatečně.
 • 2
  Objednat si vytvoření členské sekce
  Vyplňte objednávku níže.
 • 3
  Těšit se na vše, co příjde
  Společně vytvoříme vaši báječnou členskou sekci. :)

Úkoly pro mě


 • 1
  Kontaktovat vás
  Krátce poté, co mi od vás přijde objednávka, vás kontaktuji a domluvíme podrobnosti a termíny.
 • 2
  Pustit se do práce
  V domluveném termínu se pustím do práce a po pár dnech vám předám nový báječnou členskou sekci.
 • 3
  Být tu nadále pro vás
  Předáním ČS vás neopouštím. Pokud budete chtít, budu nadále vaše technická podpora a zázemí.

UKÁZKY

Velké množství ukázek najdete v Referencích, kde jsou roztříděné podle roků. 

Jsi úžasná. Kurz vypadá moc hezky a těším se, co na něj řeknou holky. :)
Renata Pekařovámajitelka webu Škola šití

Redesign členské sekce Škola sebelásky Lucie Kolaříkové na podzim 2019. Ve videu vždy stránka před a hned po, střídá se to. 

Ahoj Verčo! Jeee, to je uzasne! Tys to udelala tak kraaaasne prehledné!! Uplne se to nadherne vylouplo!

Ty, Verčo, stejne jsi kouzelnice, Ty totiz menis i moje uvazovani o vsem, jde to ted vic k logice veci a rozpleta moje bloky ohledne kurzu. :) Taky mne to nuti jit dovnitr sebe a vydat to lepsi a ne chaos, delas mne v tom i lepsi poradek. Vlastne se mnou uklizis jak Marie Kondo, akorat uvnitr. :) Fakt MOC a moc diky! Pekna zkusenost teda. :)
Vlaďka BotlíkováTvořila jsem pro ni ČS Cviky pro dětské nohy

UKÁZKA ČS VE VERZI ZÁKLAD

Vytvořím design, barvy, fonty, hlavní prvky. Klient si následně už jen plní obsahem a používá předpřipravené prvky. 

Verunko, ANOOOO! To vypadá naprosto skvěle!! Super, mám moc dobrý pocit.
Tereza Boškovámajitelka členské sekce Tajemství 12 úplňků

Tato členská sekce byla trochu složitější. Ve skutečnosti to byly 2 v 1. Členská sekce První třída s úsměvem má dvě úrovně, které k sobě logicky patří, ale klient si může zakoupit i jen jednu z nich. Je tu Přípravka a následně 1. třída. Aby zůstala zachována kompaktnost celku a přitom se rozlišila Přípravka a První třída, volila jsem jako hlavní barvu Přípravky růžovou a hlavní barvu 1. třídy oranžovou.  Grafika pak je pro obě společná, liší se právě v těch barvách. 

Vytvořila jsem vzorové elementy a musela jsm je dělat vždy 2x pro Přípravku a První třídu kvůli barevnému rozlišení.

Nádherné, příjemné na oči, luxusně srovnané, přehledné, nemám slov!!!!! DĚKUJI.

Milá Verčo, děkuji za tvoji úžasnou práci. stále si prohlížím čistě a precizně vytvořené stránky a hrozně jsi mě nakopla, těším se, až se vrhnu do své práce. Jsem z tvé práce nadšená, je to opravdu nádherné. Vážím si toho, že jsem měla takové štěstí a potkala tě. MOC ti děkuji za profesionální práci. Vážím si toho a jsem vděčná, že jsi mi vyšla vstříc a pomohla mi, já bych to nikdy nedokázala.
Jindra Dlábováautorka kurzu 1. třída s úsměvem

UKÁZKA ČS VE VERZI RYCHLÝ START

Vytvořím strukturu, barvy a fonty mi řekne klient, vše je funkční a nachystané pro plnění vlastním obsahem. Netvořím originální grafiku. 

„Členská sekce“ na Miowebu Lite

MW ve verzi Lite neumí členské sekce. To ale neznamená, že nelze kurzy tvořit. Je potřeba přes html kódy vytvořit každé stránce vlastní hlavičku a dobře stránky uspořádat a promyslet. Není to dokonalé, ale jako startovní bod pro on-line kurz je to fajn. Více si o celé tvorbě můžete podrobně přečíst v tomto článku. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CENÍK

Připravila jsem pro vás 3 varianty, vyberte si, která vám nejvíc vyhovuje a splňuje vaše potřeby. Nyní zaplatíte 50 % ceny.

Vysvětlivka k Technickému zprocesování a propojení = umím klasické členské sekce, kdy klient dostane přístupy hned po zaplacení, umím ale i měsíční kluby s automatickými platbami apod. Na cenu to nemá vliv, zkrátka to nastavím tak, aby to šlapalo podle představ. :)

RYCHLÝ START

6 000 Kč
255 Eur (+20 % DPH)
Varianta pro ty, kteří potřebují ČS jen založit a technicky zprocesovat, vše ostatní si udělají sami
→ Založení ČS
→ Vytvoření základní struktury a nastavení časování
→ Barvy a fonty převezmu z vašeho webu nebo mi je řeknete
→ Technické zprocesování a propojení aplikací technicky
× Nevkládám váš obsah, nevybírám barvy ani fonty, netvořím žádnou originální grafiku. Dostanete funkční kostru, kterou si pak už dotvoříte, obalíte.
KOMPLET

1 400 Kč/h
59 Eur/h (+20 % DPH)
Varianta pro ty, kteří se chtějí soustředit jen na tvorbu obsahu a vše ostatní přenechat (profíkovi).
→ Při této variantě se nemusíte starat o nic jiného, než tvorbu samotného obsahu.
→ Vy napíšete texty, dodáte videa, řeknete mi časování a strukturu a já se postarám o vše ostatní.
→ Výsledkem je hotová ČS, profi, klientsky přívětivá, s originální grafikou, veškerým technickým zprocesováním. Všechny lekce a moduly jsou krásně vytvořené, přehledně strukturované, prostě vymazlená ČS do posledního detailu.
→ Pokud jsou součástí materiály ke stažení, i ty vám vytvořím v jednotném stylu ladící s celou ČS.
Objednat
Zde se nedá cena stanovit jako celek. Záleží na velikosti ČS, množství grafiky, materiálů a obsahu, které se budou dělat. Pro představu - kurz o 6 modulech, kdy každý má 5 samostatných lekcí, vysázím tam komplet vámi dodaný textový obsah, každá lekce má 2 materiály ke stažení jako pdf, které tvořím, celkem tam je 15 bonusů a dělá se originální grafika si může vyžádat 35 až 40 hodin práce.

MÁ AKTUÁLNÍ VYTÍŽENOST: 

V současné době mám úplně plno. Nemohu bohužel přijmout nové klienty ani na jednorázovou ani na dlouhodobou spolupráci. Pokud chcete svůj báječný web, ráda se vám budu věnovat od 01.09.2024. Drobné doplňky zvládnu udělat i při tomto vytížení. Pro klienty, kteří již jsou v mé péči, omezení neplatí. Objednejte si závazně mé služby, abyste si blokli místo v pořadí.  Těším se na vás. 

I po odevzdání členské sekce jsem tu pro vás

Odevzdáním to nekončí. Právě naopak! Spousta klientů se svým novým webem ožila. Mají nové nápady, jejich podnikání se vyvíjí. A tak je zcela běžné, že ⤵︎

 • vytvoří nový produkt nebo nabídku a potřebují udělat prodejní stránku a nastavit prodej.
 • Nebo se rozhodnou vytvořit si další web.
 • Nebo chtějí udělat další on-line kurz a potřebují vytvořit další členskou sekci a nastavit všechny technikálie pro hladký prodej a fungování.
 • Nebo potřebují sladit blog a vytvořit pro další články pěkné náhledové obrázky.
 • Nebo napíšou nový e-book a chtějí udělat cover.

Zkrátka - mají další potřeby. A tak tu jsem nadále. Kdykoliv později potřebujete cokoliv udělat, dodělat, zařídit, nebojte se na mě obrátit. Už se známe :-), znám váš web a tak jde následná práce jako po másle.

Všechny následné práce jsou jedoduše ohodnoceny podle toho, kolik nad nimi strávím času. 

Za 1 hodinu mé práce zaplatíte 1 200 Kč.

Tak mi napište. :-)

chci@bajecnyweb.cz
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nejste si jisti, jakou službu zvolit? Co je to správné pro vaši situaci? Ráda poradím, napište mi.