Naučím vás vytvořit skvělou prodejní stránku a přemýšlet nad ní tak, jak jste o ní dosud nikdy nepřemýšleli.

PROČ JÁ

12 důvodů pro Báječný web
a 3 třešinky navrch

POCTIVOST

S weby a stránkami, které tvořím, se mazlím a dělám je stejně poctivě, jako bych je dělala pro sebe. Neodflakuji ani nejmenší detaily jako jsou např. šipky. Na všem totiž záleží a detaily tvoří celek.

ŽÁDNÁ POVRCHNOST

Nikdy na váš nový web nefláknu defaultní styl tlačítka nebo fotky, které uvidíte na každém druhém webu. Jdu pod povrch a ladím a dávám všemu logiku a smysl.

MILUJU DETAILY

Ať už v podobě originálních ikonek, které vám na míru vytvořím, ve 3D covrech a obrázcích produktů, či odrážkách a šipkách v barvách a stylu dolaďující celek.

VĚDOMÁ TVORBA

Netvořím weby jen nějak technicky. Neskládám jen nějak k sobě jednotlivé prvky, nepropojuji a netvořím jen funkční web. Nalaďuji se na majitele, jeho záměr, poslání, duši a vytvářím web, který toto přenese právě tím, jak je vytvořený.

Barvy, písmo, ikony, tlačítka...vše má svou logiku a význam a tvoří celkový výraz a poselství webu.

ORIGINALITA

Mým záměrem je vytvořit originální stránky stejně jako je originální jejich majitel (viz bod 4). A to jak podprahovým dojmem, tak tím vizuálním. Proto používám různé nástroje, díky kterým dokážu pro váš web vytvořit originální grafické a vizuální prvky a efekty.

Každý web, který vytvořím, je originální, odlišný, zajímavý, zkrátka NETUCTOVÝ.

JEN TO NEJ

Váš web vytvářím tak, aby o vás a vaší práci a nabídce sdělil to nejlepší. Váš web bude vaším zrcadlem, které bude odrážet jen to nejlepší z vás a vaší práce a ukazovat to každému, kdo na vaše stránky přijde.

A věřte mi, že to nejlepší z vás umím vytáhnout a do webu dostat!

EMOCE

Weby nejsou jen o sdělování informací. Musí nést emoce. Najdu s vámi tu jednu hlavní, kterou potom přenáším ve fotkách, barvách, struktuře, textu, doplňcích.

JISTOTA

Mám slušnou zásobárnu prověřených fotobank, ikonobank nebo videobank. Pokud pro vaše stránky nebo 3D covery použiji nějakou fotku či obrázek, můžete mít jistotu, že vám nehrozí pokuta za porušení autorských práv.

RESPEKT

Je a bude to váš web. A to respektuji od začátku po konec naší spolupráce. Budu s vámi mluvit, navrhovat, vysvětlovat, ale jste to VY, kdo má poslední slovo. Budu naslouchat vašim přáním a požadavkům.

PŘEHLEDNOST, LOGIKA, SMYSL

Vytvářím jednoduché, logické a přehledné weby, na kterých nezabloudí ani mimino. Vytvořím vám jasnou a logickou strukturu, která vaše návštěvníky nezatíží, neunaví ani neotráví.

STRATEGIE

Web není jen zrcadlem, které o vás poví to nejlepší (viz bod 6), ale je součástí celé strategie, na jejímž konci jsou konverze podle vašich potřeb a představ. Poberu s vámi - pokud si to budete přát - základní prodejní strategie a techniky a do webu zakomponuji jasnou cestu zákazníka.

SVOBODNÉ FINANCOVÁNÍ

Ceny za práci jsou dané. Můžeme ale jít cestou vašeho rozpočtu. Sdělte mi váš rozpočet (např. mám 3 tisíce) a co byste chtěli a já vám povím, co vše se za vaši cenu dá udělat. Můžeme udělat plán prací a pracovat postupně dle vašich finančních možností.

MODERNÍ

Váš web bude moderní a bude mít švih.

RESPONZIVNÍ

Váš web se přizpůsobí jakémukoliv zařízení (PC, tablet, mobil).

LEHCE OBSLUHOVATELNÝ

Správa webu a provádění změn je prostě hračka.

Ocenění, které mi bylo uděleno jednou z mých klientek

SLOVA MÝCH KLIENTŮ (bez přikras ;-))

graficke prace na webu

Bingo bingo bingo! Jsem nadšená z barev, písma, celkového ladění. Jooo, líbí. Dooost dobrý! Jojojooooo. Je to moooc hezké, mám z toho velkou radost. Tvoje webová práce mě velmi zahřála na duši. Stáváš se tak mým web guru. Myslím na tebe a je mi dobře na srdci. Miluju můj web!!!! Díky moc a moc. Fakt, to je boží. Týjo, to je vážně dobrý! Jsi skvělá, jak jsi to vše napojila. Je to úžasné, úplně se mi tam v tom textu krásně plave, rochňá. Je to úplně jak bonbón. Cítím velikou vděčnost. Opravdu ti z celého srdce moc děkuji. Postavila jsi to nádherně... Nejradši bych si o tom dnes celý večer povídala...

 Neskutečně ti za vše děkuji. Bože, jak já bych se stavila na víno a oslavila to!!!!!!!!! Objala tě a poděkovala. Děkuji za podporu. Víš toho tolik pro mne cenného. Předkládáš mi vše na diamantovém talíři. Reaguješ, píšeš, vysvětluješ, věnuješ se mi. Je to pro mne opravdu vzácné. Tisíckrát ti za to děkuji. Jsi můj poklad. A pravdou je, že to co vzniká, je nádherné. Děkuji. děkuji, děkuji, děkuji! Mám z toho radost! Skladám Ti veľkú, hlbokú a úprimnú poklonu. Je perfektný. Tý jo, krásný!!!!!!!!!! Začíná se to pěkně rýsovat. Veru, jsi super. Veru, je to úžasný. 

Klidně mi vystav fakturu, jsem s tím moc spokojená a šťastná. Jsi hvězda, hodně jsi mě překvapila!:) Moc se mi to líbí. Vypadá to tak, jak jsem si představovala, jsi boží. Díky. Díval jsem se na tvoji prodejku a tvoji tvorbu. Vypadá to moc dobře. Cítím, že tohle by mohlo fungovat. Verčo, já tě potřebuju! Konečně někdo bez soucitu a bez omáček mi řekl, co je tam úplně na hovno a co je dobré, na čem se dá stavět. Udělala si mi radost. Já jsem věděl, že jdu za tím správným člověkem. Verze jedna se mi hodně líbí. Určitě pokračuj!