UKÁZKY PRÁCE

Rok 2022

Prodejní stránka na kurz němčiny

Míša už má svůj styl, hledala jsem a tvořila spíše nové prvky pro obzvláštnění, aby to nebylo stále stejné. Včetně veškerého zprocesování (objednávková stránka + děkovací + formulář...)

31.12.2021

Ahoj Veru, paráda, vypadá to nádherně! Moc děkuji.
Míša Nofftz SkopalováMajitelka stránky

Členská sekce Triáda pro Michalu Měřínskou a její projekt Magicky ženská

Grafiku (obrázky, smboly) si dělá Míša sama, barvy a fonty vychází z webu. Dělala jsem veškerou strukturu, založení, propojení, časování...

10.01.2022

Nová prodejní stránka na prodej on-line workshopu na téma hojnost

Požadavek byl, aby to bylo v magickem duchu zlatých barev.  :)

14.01.2022

Bože 😱😱😱😱😱 Woooooooooooooowwwwwwwww!!!!!!!!!!!! Tak to je husteeeeeeeeee !!!!! Žaneta Verunko ty jsi proste zázrak 😊😊😊😊 To je úplná nádhera !!!!! Velmi ze ❤️ dekuji ❤️🙏 jsem Moc nadšena !!! Verunko, ty jsi vázne bohyně webu!!!! Nemůžu se vynadivat.

Mas to kouzelné ✨🙏 přesně můj styl… tenkrát si rekla, ze se umíš napojit na zákazníka a opravdu … 🙏.
Žaneta PrejdováMajitelka stránky

Dotahy na webu www.spoluvsalonu.cz

Některé věci nebyly dodělány, nebo nefungovaly - např. prodej většiny položek (nastavila jsem celý proces, ve Fapi byl pořádný zmatek, dávala jsem dokupy) nebo stránka s nabídkou (chyběly některé položky), zjednodušila jsem menu a tvořila se nová stránka Ceník. 

15.01.2022

Verco moc děkuji, jsi kouzelnice. Pociťují úlevu po úklidu. Vypadá to moc dobře! Moc děkuji za tvou skvělou, rychlou, ale hlavně velice profesionální pomoc. Velice jsi mi pomohla. Mám obrovskou radost. Cítím tolik úlevy když pracuji se skvělými lidmi, kteří dělají dokonale svou práci. Opravdu se klanim!!!
Andrea JoskováMajitelka webu

Nový web pro interierovou designérku - návrhy dětských prostor

Alice měla v některých bodech velmi jasnou představu a přání. Chtěla na pozadí webu vzor ptáčků, vést obsah stránky středem, vlnovky, modré nadpisy apod. Já bych některé věci udělala jinak, ale nebylo pro mě problém vyjít ji vstříc. :) 

17.01.2022

Děkuji moc, je to hezké, jsem spokojená.
Alice JaegerováMajitelka webu

Textové návody do kurzu Podnikání z pláže

Leden 2022

Dvojjazyčný web na Miowebu Lite (CZ a DE)

Mioweb obecně neumožňuje snadné přepínání mezi jazyky. Musí se to trochu obejít. U tarifu Mioweb Lite je to o to složitější, že tam není možnost u stránek nastavit vlastní hlavičku. Buď je globální (kterou použijete na hlavní jazyk) a nebo žádná. Musí se to tedy dělat přes html kódy.  Sice je to složitější, ale dá se to. 

 

Toto je tedy sofistikovaný osobní web s přepínátkem z češtiny do neměcké části webu, který má své vlastní prostředí - hlavičku s vlastním menu a také vlastní patičku. Jsou to tedy de facto dva oddělené weby na jedné doméně. 

 

Na přání Markéty je na webu použitá růžová a šedá barva. Web má Fb atributy, základní Seo, vlastní chybovou stránku, Favicon a jsou zprocesované veškeré prodejní procesy a automatizace e-booku zdarma. Dodávala jsme také texty pro stránku Ochrana osobních údajů a Obchodní podmínky. 

24.01.2022

Veru, ty stranky jsou pecka! 🤩 Aj jsi to krasne upravila, chtělo to trochu korekturu, ja na to nemam silu.
Markéta TomanováMajitelka webu