UKÁZKY PRÁCE

Rok 2022

Hustá proměna! Redesign webu

Web Renaty je zaměřený hlavně na nabídku služeb. Prošel celkovou proměnou a hlavní důraz byl dám na call to action v podobě objednání konzultace.  Tedy ta byla dána do pozornosti návštěvníka webu např. tlačítkem v patičce. Předělávka včetně základního nastavení seo, Fb atributů a vlastní chybové stránky. 

27.04.2022

Ahojky, vypadá to pěkně, líbí se mi to, je to obrovský rozdíl. :D Jsem moc spokojená.
Renáta NovákováMajitelka webu

Jednoduchá registrační stránka pro produkt zdarma

S napojením na rezervační systém. 

24.04.2022

Když jsem dnes ukazovala stránku s produktem Pavlovi Říhovi, tetelila jsem se a zase si říkala: Páni… ona je tak krásná…!
Hana AjastaMajitelka stránky

Členská sekce pro vzdělávání Tiande

Vytvoření členksé sekce - veškerý design, struktura, kterou si klientka bude sama plnit obsahem a technické nastavení a propojení. Tato členská sekce má nastaveno, že pokud chce klient přejít na další lekci, musí nejprve splnit úkoly předešlé lekce a teprve pak ho systém pustí dál. :) Zároveň klienti přehledně vidí díky ukazateli pokroku, kolik už mají z celé členské sekce splněno. 

23.04.2022

Hezký večer Verčo, moc děkuji, design se mi líbí - koresponduje s mým momentálním nastavením mysli. 🙂 Struktura lekce je OK, můžeš rozkopírovat.
Barbara SembolMajitelka členské sekce

Jednoduchá registrační stránka

Včetně veškerého technického zprocesování. Plus grafika v různých formátech. 

22.04.2022

Veru, všetko super, moc ti dakujem.
Miriam ŠtolfováMajitelka stránky

Mustr stránek pro projekt Detoxikuj život Báry Englischové

Bára má svůj ustálený styl. Tvořila jsem stránky s nabídkou pro knihu a letní camp, kam si pak Bra jen vložila své texty. Nastavila jsem všechny prodejní procesy. 

17.04.2022

Redesign košatého a složitého webu 

Tvořila jsem nový design v souladu s jeho majitelkou. Mým záměrem bylo otisknout hloubku, kterou v Ajastě a její práci vnímám. Bylo nutné zjednodušit celou nabídku, která se nepřehledně větvila a pro uživatele byl přístup k některým produktům nebo informacím velmi nepohodlný. Např. stránka s nabídkou Konstelací vedla na mnoho dalších podstránek a člověk se v tom pak ztrácel. Podobně i reference. Proto jsem jednak seskupovala informace do přehledných celků na jednotlivé stránky, ale také upravovala texty, které někdy byly nelogicky poskládané a neplynuly. Zkrátka byla to práce nejen na designu, ale také na struktuře, textech, uživatelské přívětivosti a přehlednosti. 

15.04.2022

Verunko, drahá Verunko, co jste vytvořila, působí i na mě... šla bych k sobě na sezení hned teď. Děkuji Vám...! Jsem dojatá a taky mi v očích stály slzy, když jsem prohlížela nové stránky... později se pár slz koulelo po tvářích, jak jsem četla a vnímala soulad obsahu a grafiky, barvy, tvary, Vaše vnímavé vypíchnutí podstatného... jak jste usadila věci-texty, obrazy... na ta pravá místa... Nevím... jsem vzhůru nebo se mi to jen zdá?? Tohle bude web mých snů...
Hana AjastaMajitelka webu
Drahá Verunko… od včera, kdy jsem nový web uviděla poprvé, pluji na vlnách dojetí… a je mi moc hezky, když vnímám, že Vám toto můžu napsat a Vy rozumíte. Děkuji. Děkuji. Děkuji. Teď, když jsem Vás našla – po letech pokusů a omylů = jiných spoluprací na webu – hlavně, ať nám ta krása vydrží, prosím … Mám radost, že jsem Vaší IT-webovou klientkou.
Hana AjastaMajitelka webu

E-shop pro Gabrielu Filippi

Postupem času tvořila Gabriela další a další proukty k prodeji a celá prodejní nabídka a nákupní proces se pro uživatele stával nepřehledný a trochu náročný. Hlavně nám šlo o to, aby si klient mohl najednou pohodlně nakoupit více produktů a nemusel pro každý vyplňovat jeho formulář. Proto vznikl tento e-shop. 

10.04.2022

Jsi úžasná, ten e-shop vypadá božsky. Mnohokrát dekuji.
Gabriela FilippiMajitelka eshopu

Refreš prodejní stránky Gabriely Filippi

Redesign prodejní stránky na on-line kurz

07.04.2022

Moooc krasne, mnohokrát dekuji. Dýchá to na mě tou správnou energií.
Gabriela FilippiMajitelka stránky

Grafika a procesy při příležitosti 4. výročí

Škola hrou pre dospelákov (jeden z produktů klientky Miriam Štolfové) slaví 4 roky činnosti. Bylo třeba vytvořit prodejní procesy na 50% slevu + upravit prodejní a objednávkové stránky + vytvořit grafiku. 

04.04.2022

Členská sekce všech produktů Gabriely Filippi

Potřebovaly jsme zpřehlednit doručování produktů, kterých už má Gabriela velké množství. Proto jsem vytvořila jednu členskou sekci, kdy každý produkt je jedna úroveň. Po zakoupení vidí klient všechny své zakoupené produkty na jednom místě. Může si je odtud stáhnout, nebo je tam přímo poslouchat. Najde tam obsah také všech on-line kurzů. Nemusí mít mnoho e-mailů a roztříštěných odkazů na jednotlivé produkty. Navazovat na to bude vytvoření e-shopu, který zpříjemní celý nákupní proces. 

03.04.2022

Členská sekce Akademie pro Michalu Měřínskou a její projekt Magicky ženská

Grafiku (obrázky, symboly) si dělá Míša sama, barvy a fonty vychází z webu. Dělala jsem veškerou strukturu, založení, propojení, časování...

03.04.2022

Částečná předělávka webu pro Štěpánku Čápovou

Štěpánka potřebovala novou úvodní stranu webu (do té doby žádnou klasickou neměla, úvodní strana webu byl blog). Bylo třeba najít nový design, kde požadavkem byla zlatá a málo zelené. Tvořily se grafické prvky v souladu s tématem (např. ozdobný trs zeleniny u kolečka v hlavní fotce nebo nový 3D cover). Oříškem bylo najít nové psací písmo. Bylo tam dost požadavků, mj. klasické písmeno z, nebo aby ladilo s oběma větevemi tématu (dospělí i děti). Nakonec se nám to podařilo. :) 

 

Zároveň se tvořila zcela nová struktura webu. Bylo nutné zpřehlednit a zjednodušit vše. Udělat to mnohem více uživatelsky přívětivé. Navrhla jsem novou strukturu (viz menu) a připravila nové rozcestníhové stránky pro klientskou větev Ženy a pro větev Děti. Plus rozcestníkovou stránku s recepty. 

21.03.2022

Ahoj Veru, teď se mi to moc líbí, ta úvodní stránka, má to jiný šmrnc. A rozcestníky pro mamky a děti také super.
Štěpánka ČápováMajitelka webu

Prodejní stránka a mini členská sekce pro Terezu Kramerovou

16.03.2022

(Grafické prvky dělala Terezky grafička)

Jsi boží! Moc děkuju. Líbí se mi to.
Tereza KramerováMajitelka stránky a členské sekce

 Série 3D coverů a 2D předních stran e-booků o němčině

15.03.2022

Jo, super, tato varianta se mi líbí, beru :-)
Naděžda RojkováMajitelka e-booků

Prodejní stránka na on-line kurz Gabriely Filippi

14.03.2022

Plus jsem k tomu dělala obrázek pro Fb atribut a skupinu. 

Veru, dekuji, je to hrozně hezký. Pastva pro oci.
Gabriela FilippiMajitelka stránky

Redesign členské sekce kurzu Soul Coaching®

05.03.2022

PŘED

PO

Vypadá moc dobře!!! Mně se snad z té členské sekce vůbec nebude chtít odcházet, jak má teď úžasnou energii... 🙂
Blanka Vun KannonMajitelka členské sekce

1. etapa: Předělávka webu pro společnost Medová královna

Vytvoření webu (přecházeli na Mioweb). V 2.etapě se bude tvořit celý velký e-shop

23.02.2022

Koukám na to na PC a je to tak hezké!!!
Milan RejzekMajitel webu

Vytvoření e-booku včetně 3D coveru 

Miriam dodala text a já z toho vytvořila finální vymazlené pdf. 

22.02.2022

Veru, je bombovy a magicky. Na prvu dobru mega pecka.
Miriam ŠtolfováMajitelka e-booku

Plus jsem k tomu tvořila jednoduchou stránku (Lading page) a všechny procesy pro stažení zdarma

Nová prodejní stránka pro Evu Pitnerovou

20.02.2022

Ahojky Verunko, můžu ti říct, že jsem skoro brečela. Stránka kterou jsi vytvořila se mnou pracuje a je to pro mě terapie. To jak jsi stránku upravila a co jsi tam udělala jí zvedlo někam, kam jsem ani nedoufala. Děkuji, děkuji, děkuji! Jsi úžasná! Jsi bohyně! Mám z té stránky skutečnou radost a zároveň mě dojímá...
Eva PitnerováMajitelka stránky

Přidání nového produktu do nabídky na webu Hmyzipohadky.cz

Včetně veškerého technického zprocesování prodeje.

19.02.2022

Krásnou sobotu Veru, zlatíčko jste, ne, Zlatíčko jste, taky ne, ZLATÍČKO jste! Moc děkuji, už to jdu pustit do světa.
Ing. Rostislav PoláčekMajitel webu

3D cover a 2D přední strana e-booku o němčině

16.02.2022

Verčo, je to fantastické! Teď se budu divit, pokud ten e-book někdo nekoupi :-D Alespoň kvůli coveru :-)
-----------
Říkala jsem si, že hezký cover je polovina úspěchů, možná i víc, takže vám neustále jen děkuji )) Dnes přišla ještě jedna objednávka, takže ten cover už mám zaplacený.
Naděžda RojkováMajitelka e-booku

Redesign webu a předělání struktury

U Aničky byly konkrétní specifikace a potřeby. Jednak ona sama je trochu konzervativní :), takže se web dělat v tomto duchu - žádné výstřelky, velké fotky apod. Důraz byl kladen na jednoduchost a systém. To byla další důležitá věc, která se řešila. Na webu byly vlastně dvě (zbytečná) menu a celková orientace pro klienta byla ztížená. Některé věci tam nebyly včleněny a naopak některé už byly nadbytečné. Stránka s příběhem (O mně) byla nelogicky rozdělena na dvě samostatné stránky. 

 

Musela jsem tedy vymyslet a následně i vytvořit novu strukturu a systém a to i s ohledem na další Aniččniny plány. 

10.02.2022

Nová prodejní stránka na on-line kurz Gabriely Filippi

S Gabi spolupracuji dlouho a ona už má svůj zavedený styl.

09.02.2022

Dekuji mnohokrát, je to pěkné, pěkné, pěkné, láskou tvořené 🙏🧚🏻💋
Gabriela FilippiMajitelka stránky

Dvojjazyčný web na Miowebu Lite (CZ a DE)

Mioweb obecně neumožňuje snadné přepínání mezi jazyky. Musí se to trochu obejít. U tarifu Mioweb Lite je to o to složitější, že tam není možnost u stránek nastavit vlastní hlavičku. Buď je globální (kterou použijete na hlavní jazyk) a nebo žádná. Musí se to tedy dělat přes html kódy.  Sice je to složitější, ale dá se to. 

 

Toto je tedy sofistikovaný osobní web s přepínátkem z češtiny do neměcké části webu, který má své vlastní prostředí - hlavičku s vlastním menu a také vlastní patičku. Jsou to tedy de facto dva oddělené weby na jedné doméně. 

 

Na přání Markéty je na webu použitá růžová a šedá barva. Web má Fb atributy, základní Seo, vlastní chybovou stránku, Favicon a jsou zprocesované veškeré prodejní procesy a automatizace e-booku zdarma. Dodávala jsme také texty pro stránku Ochrana osobních údajů a Obchodní podmínky. 

24.01.2022

Veru, ty stranky jsou pecka! 🤩 Aj jsi to krasne upravila, chtělo to trochu korekturu, ja na to nemam silu.
Markéta TomanováMajitelka webu

Textové návody do kurzu Podnikání z pláže

V lednu běží kampaň na kurz Podnikání z pláže a ten pak začíná na konci ledna a trvá deset týdnů. A já jsem od roku 2017 hlavní podpora. Takže si mnoho týdnů zkraje každého roku užívám intenzivní jízdu. A každý rok se něco mění a aktualizuje, tak je třeba tvořit i nové návody. Každý rok doufám, že ty loňské mohou zůstat. A každý rok se ukáže, že nee a je třeba předělávat. :) 

Leden / Únor 2022

Nový web pro interierovou designérku - návrhy dětských prostor

Alice měla v některých bodech velmi jasnou představu a přání. Chtěla na pozadí webu vzor ptáčků, vést obsah stránky středem, vlnovky, modré nadpisy apod. Já bych některé věci udělala jinak, ale nebylo pro mě problém vyjít ji vstříc. :) 

17.01.2022

Děkuji moc, je to hezké, jsem spokojená.
Alice JaegerováMajitelka webu

Dotahy na webu www.spoluvsalonu.cz

Některé věci nebyly dodělány, nebo nefungovaly - např. prodej většiny položek (nastavila jsem celý proces, ve Fapi byl pořádný zmatek, dávala jsem dokupy) nebo stránka s nabídkou (chyběly některé položky), zjednodušila jsem menu a tvořila se nová stránka Ceník. 

15.01.2022

Verco moc děkuji, jsi kouzelnice. Pociťují úlevu po úklidu. Vypadá to moc dobře! Moc děkuji za tvou skvělou, rychlou, ale hlavně velice profesionální pomoc. Velice jsi mi pomohla. Mám obrovskou radost. Cítím tolik úlevy když pracuji se skvělými lidmi, kteří dělají dokonale svou práci. Opravdu se klanim!!!
Andrea JoskováMajitelka webu

Nová prodejní stránka na prodej on-line workshopu na téma hojnost

Požadavek byl, aby to bylo v magickem duchu zlatých barev.  :)

14.01.2022

Bože 😱😱😱😱😱 Woooooooooooooowwwwwwwww!!!!!!!!!!!! Tak to je husteeeeeeeeee !!!!! Žaneta Verunko ty jsi proste zázrak 😊😊😊😊 To je úplná nádhera !!!!! Velmi ze ❤️ dekuji ❤️🙏 jsem Moc nadšena !!! Verunko, ty jsi vázne bohyně webu!!!! Nemůžu se vynadivat.

Mas to kouzelné ✨🙏 přesně můj styl… tenkrát si rekla, ze se umíš napojit na zákazníka a opravdu … 🙏.
Žaneta PrejdováMajitelka stránky

Členská sekce Triáda pro Michalu Měřínskou a její projekt Magicky ženská

Grafiku (obrázky, smboly) si dělá Míša sama, barvy a fonty vychází z webu. Dělala jsem veškerou strukturu, založení, propojení, časování...

10.01.2022

Prodejní stránka na kurz němčiny

Míša už má svůj styl, hledala jsem a tvořila spíše nové prvky pro obzvláštnění, aby to nebylo stále stejné. Včetně veškerého zprocesování (objednávková stránka + děkovací + formulář...)

31.12.2021

Ahoj Veru, paráda, vypadá to nádherně! Moc děkuji.
Míša Nofftz SkopalováMajitelka stránky