UKÁZKY PRÁCE

Rok 2019

CELÉ WEBY

ZUZANA NOVÁKOVÁ

www.zuzana-novakova.cz

JINDŘICH PEKAŘ

www.jindrapekar.cz

Web svatebního fotografa

ADÉLA KUBEŠOVÁ

www.adelakubesova.cz

ŽANETA PREJDOVÁ

www.zanetprejdova.cz

 

Žaneta má ráda srdíčka, ty se tedy staly ústředním znakem webu. Potrápil nás trochu výběr barev, kdy Žaneta měla představu barevného směru, který jsme nakonec po několika pokusech smetly ze stolu a vznikla krásná kombinace sytě růžové a béžovožluté. Řešily jsme také zda na webu vykat nebo tykat. Žaneta v tom měla trochu maglajs :), občas tykala, občas vykala. Ujednotila jsem to na tykání, protože to k Žanetě, jejímu projevu i stylu práce prostě sedí. Pro výsledný harmonický dojem webu byl stěžejní výběr správných fotek pro Služby. To zabralo dost času, ale holt když chcete mít výsledný dojem perfektní, nemůžete si to usnadňovat. :)

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Ucim se od tech nejlepsich a tak si davam hodne zalezet take na tom, aby ten, kdo mi ma pomoci, byl spickou ve svem oboru. Coz ty jsi! Jsi autenticka a shovivava mi kdykoliv pomoci, tudiz neni potreba dalsich slov :).

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Absolutne nemela a presne jsem vnitrne citila, ze TY jsi ten spravny clovek, kteremu toto vse mohu sverit a ac jsem si sama s urcitymi vecmi nevedela rady, tak tys to zmakla skvele na jednicku. Tudiz se mi akorat potvrdilo to, ze jsem se sverila od rukou odbornika, ktery vi po cem zakaznik touzi. :)

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Neocekavala. Nechala jsem vse volne plynout a proto jsem byla prekvapena, ze byl web velmi rychle hotovy. Pomalu jsem se nestacila nadechnout a sup byl hotov! Vse vymazlene, moc hezke!

Je fakt, ze mozna mensi predstavy jsem mela, ale nakonec web vypada mnohem lepe nez podle mych predstav a vse co jsem potrebovala na webu doplnit bylo doplneno, takze za me proste super!

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ano splnila a nase spoluprace bude urcite nadale pokracovat!

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Rychle odpovedi na me otazky. Trpelivost. Vtipnost ze strany Verunky. Pratelskost. Shovivavost. Pomoc prakticky okamzita a nejen co se tyce reseni webu, ale i jinych veci .

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Takovou tu radost jsem pocitila, kdyz jsem videla svuj web a dozvedela se, ze mi muze Verunka pomoci i v jinych smerech. Takze obrovska vdecnost!!

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Urcite doporucila, protoze se mi s Verunkou skvele spolupracovalo. Na me otazky jsem dostala hned odpoved. Vse probihalo skvele a rychle! Takze za me stoprocentne!

TEREZA CHLEBUSOVÁ 

www.plavusterezou.cz

 

Kompletní redesign webu zaměřeného na plavání. Sjednocena velikost náhledových obrázků u článků na blogu a vytvořený brand, sjednocení barev, písma, vlnka jako znak vody. 

Tereza začala s redesignem jedné stránky - prodejní na kurz a později přešla
na redesign celého webu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Kdysi dávno jsem měla webové stránky od programátora, který je vytvořil a „nacvakal“ mi tam vše co jsem potřebovala. Postupem času jsem však začala zjišťoval, že ty stránky fungují jako hezká nástěnka, jakákoliv změna, cokoli potřebuju upravit trvá neskutečně dlouho a dost často se změna ani neuskuteční.  Proto jsem se rozhodla vytvořit si stránky sama. Dát tam vše co potřebuji a mít možnost pravidelně měnit nebo přidávat obsah.

Sledovala jsem Tě na FB a vždy když jsem byla v koncích tak jsem TI napsala a Ty jsi bleskově odpověděla. Tak jsem Tě začala sledovat trochu více, dívala jsem, se na všechny Tvé práce a grafické úpravy a chtěla jsem to taky tak. Nechávala jsem se inspirovat a spoustu věcí se snažila podle Tebe na svých stránkách změnit. Až jsem jednou vytvořila prodejní stránku na on-line kurz a zdála se mi dobrá. Po konzultaci s ostatními z oboru on-line podnikání jsem zjistila, že je … dalo by se říct „hnusná“. Najednou jsem viděla všechny ty chyby, které dělám a už se ta stránka nelíbila ani mně.

Nasdílela jsem stránku do skupiny a Ty jsi mi velice trefně zhodnotila grafickou úpravu a i obsah, se vším jsem souhlasila, taky jsem ty chyby viděla. Ale už jsem opravdu nebyla schopná cokoli změnit na stránce. On-line kurz se měl začít prodávat na druhý den, já byla unavená, otrávená a chtěla jsem se na to všechno vykašlat. A ty jsi mi tu stránku upravila přes noc. A byla tak krásná a bylo tam vše co jsem chtěla no paráda. Vím, že to není běžný postup, ale tenkrát jsi mi zachránila zadek. :) A pak jsem se rozhodla nechat si předělat celý web.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Obavy jsem žádné neměla. Tím, že Tě sleduji více než dva roky a Tvou práci jsem znala, neměla jsem žádné obavy. Spíše jsem si říkala, že když tomu trochu rozumím, měla bych to zvládnout sama a ušetřit peníze. Ale když jsem viděla tu rychlost Tvé práce a tu krásu, už jsem moc nad tím kolik to bude stát nepřemýšlela, chtěla jsem mít celé stránky krásné a rychle. Možná bych to jednou zvládla i já, asi tak za deset let. :D

Co jsi od spolupráce očekávala? Měl jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Od naší spolupráce jsem očekávala, že mi uděláš krásné stránky, něžné, ženské, líbivé a informativní a zanecháš na nich mé texty a poradíš mi, jak dále udržovat stránky krásné. Moje představa byla jasná, stránka laděná do modrých tónů a abych to byla já. Mé původní stránky byly laděné do modra, ale vypadaly jako by je vytvořil chlap, a jako bonus jsem v nich měla neskutečný zmatek.

Co bylo pro mě důležité? Dát do stránek ženskost. A na druhou stranu, aby nebyly přeplácané nebo přeslazené. To už bych zase nebyla já.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Celá naše spolupráce dopadla nad očekávání výborně. Tak jak teď stránky vypadají bych si neodvážila vysnít ani v tom nejodvážnějším snu. A navíc ta rychlost, ta mě dostala. Myslela jsem, že Ti zadám práci a budu čekat několik měsíců. A už ani nevím, byl to týden nebo 14 dní? Prostě rychlost blesku.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Že jsi se dokázala nacítit na to, jaká jsem já a ty stránky vytvořila přesně pro mě a mé potřeby. Celkově naše spolupráce byla taková nenásilná, přívětivá, usměvavá.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Všechno. Moc mě potěšilo, že jsi přemýšlela za mě a sama dávala návrhy, jak stránku vylepšit co mi tam chybí, co je nepřehledné. Pro kterou oblast vytvořit novou stránku a kterou oblast třeba spojit. A to krásné kolečko, které teď mám u článků na blogu, tak to je boží. To jsem ani netušila, že to jde.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Jasně, určitě a všem, kteří to mají tak jako já. Trošičku tomu rozumí, ví, co chtějí, ale nezvládají to časově, technicky, nebo graficky zpracovat. Vždyť už taky mám objednanou úpravu druhého webu. :)

BLANKA RESLOVÁ

www.blanka-reslova.cz

 

Kompletní redesign ženského webu. Z chaotického, nehezkého a trochu tvrdého webu k přehlednému, sladěnému a webu v krásné ženské energii. 

SAMOSTATNÉ STRÁNKY

MARTINA MAGULOVÁ

www.martinamagulova.sk, vánoční prodejní stránka

KRISTÝNA ROLLER

www.jogaskristy.cz, prodejní stránka na on-line kurz

STANISLAVA ŠEJBLOVÁ

www.stanislavasejblova.cz, prodejní stránka na tištěnou knihu

TEREZA CHLEBUSOVÁ

www.plavusterezou.cz, redesign prodejní stránky na on-line kurz

LUCIE HORENSKÁ

www.luciehorenska.cz, redesign prodejní stránky na on-line kurz, TOP redesign

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

www.skola-sebelasky.cz, redesign prodejní stránky Školy sebelásky

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

www.luciekolarikova.cz, Redesign prodejní stránky - 2 VERZE POTÉ!

 

U této stránky je taková zajímavost: Existují dvě verze PO. Schválně se podívejte a sami pro sebe si zkuste určit, která se vám líbí více a proč. :) 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

MONIKA HODKOVÁ

www.zenaarodina.cz, re-design prodejní stránky na e-book Time management

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

MARTINA MAGULOVÁ

www.martinamagulova.sk, redesign stránky s nabídkou produktů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ČLENSKÉ SEKCE

1. rok s miminkem Zuzany Šmidrkalové

Finaly I Get It 1 a 2 Jany Kochové

S Miriam na Bali Miriam Štolfové

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

www.skola-sebelasky.cz, redesign členské sekce Školy sebelásky

 

U Lucie se předělával jednak celý design členské sekce, který zasloužil zmodernizování, více profi úpravu a celkové odlehčení dojmu. Tak se také upravovala struktura celé sekce, která nebyla úplně nejšťastněji postavená a bylo potřeba ji udělat více uživatelsky přívětivou a lépe přehlednou.

 

Protože ČS obsahuje know-how klienky, není možné natočit komplexní video. Proto ve videu vidíte jen pár stránek pro představu, jak k velkému prokouknutí došlo. :) 

Finaly I Speak! Jany Kochové

Opravdovým jídlem ke zdraví Terezy Broschové

Škola sebelásky Lucie Kolaříkové

Síla myšlení Lenky Krůpové

Cviky pro dětské nohy Vlaďky Botlíkové