Naučím vás vytvořit skvělou prodejní stránku a přemýšlet nad ní tak, jak jste o ní dosud nikdy nepřemýšleli.

On-line kurz 

CANVA

KONČÍME! 

Tento kurz stahuji z nabídky a znovu jej nebude možné zakoupit. Při konci sleva 30 %. 🖤

K dispozici už jen do pátku 30.10. 

Canva je editor, ve kterém si můžete vytvářet téměř jakoukoliv grafiku pro svůj web a své potřeby. Její největší předností je, že nepotřebujete být grafik ani mít cit pro grafiku, barvy apod. Najdete v ní totiž spoustu předpřipravených šablon, které můžete pro své potřeby jednoduše využít, „okopírovat."

Navíc je on-line, nemusíte si nic stahovat do pc, přístup k ní máte odkudkoliv a nezáleží ani na tom, zda máte Windows, Linux nebo iOS. 

A třešnička na dortu je, že za Canvu nemusíte platit. Má i placený modul, ale ten běžně nepotřebujete, velká většina obsahu je dostupná zdarma. 

Přestože je to editor celkem známý, spousta lidí v něm stále tápe a nebo ho nevyužívá naplno.

Jednou mi moje kamarádka, poté co absolvovala můj návod na editor Canva, napsala:

Veru, Canvu používám už roky, ale že ji můžu mít v češtině jsem zjistila až díky tobě.

A toto není neobvyklé. I ostřílení používači Canvy najdou v mém návodu novou vychytávku nebo zlepšovák pro sebe.

Pojďte se se mnou naučit (nebo zdokonalit) vytvářet poutavou a hezkou grafiku pro svůj web.

S Canvou pracuju už spoustu let. Vytvářím v ní grafiku pro svoje weby, ale i pro weby klientů. Nebo třeba obrázky pro FB příspěvky, bannery do článků, 2D předlohy pro 3D covery a spoustu dalšího. Využívám ji také pro tvorbu pdf dokumentů, pozvánek a třeba i obalů na sešity dětí. :)

Zkrátka: umět s Canvou se vyplatí a já vás s ní v tomto kurzu seznámím a naučím pracovat.

Tento návod ještě donedávna nebyl samostatně dostupný,  je součástí velkého on-line kurzu Magická fotolaborka. Ale protože téměř dnes a denně slyším, že vám v Canvě něco nejde nebo vidím, že v ní tak trochu plavete, rozhodla jsem se vytvořit samostaný on-line kurz Canva. 

Provedu vás ve videích od úplných základů jak si účet u Canvy založit, jak si ho správně nastavit, přes seznámení s prostředím až k návodům na vytvoření prvních grafických bannerů a prvků. Ve videu uvidíte vše v reálném čase a tak, jakoby byste seděli vedle mě a já vám to vysvětlovala.

Věřím, že vás to bude bavit. A třeba mi na pak napíšete něco podobného, jako Jolana, která mi po absolvování tohoto návodu na Canvu napsala:

Zdravím Veroniko, děkuji, děkuji, děkuji. V tomto slově je obsaženo úplně všechno. Jsem šťastná, že jsem si koupila tvůj kurz Canva. Už jsem účet měla založený a pár věcí si v Canvě udělala, ale nebyla jsem z toho nadšená, špatně jsem se v ní orientovala. ALE díky tvému kurzu jsem se do Canvy zamilovala, vše jsi mi tak jednoduše vysvětlila, byla jsem a vlastně ještě stále jsem nadšená co všechno se dá dělat, jak obrázek skládat. Prostě paráda.

V tom nadšení jsem se pustila do tvorby. Ano zabere to čas, ale díky tobě mě to baví, těším se co všechno si ještě udělám, protože do teď jsem u toho spíš trpěla. Áaaaach jaká úleva. Takže ještě jednou děkuju, děkuju, děkuju a jsem i nadšená z tvého jednoduchého a názorného vysvětlování. Jen co se zorientuji a nabažím, tak uvažuji že si koupím od tebe i fotolaborku. No a taky bych potřebovala něco na videa, ale teď tvořím o sto šest v Canvě.

A hned se ti pochlubím a posílám co jsem vytvořila včera a dnes, už jsem to i dala na svůj profil na fb Cvičení pro mě.. ↓↓↓
S láskou a vděčností, v radosti a zamilovanosti Joli
Jolana Novotná - pohybová specialistka na pánevní dno, diastázu a vbočené palcewww.jolananovotna.cz

Ukázka od Jolany #1, co si dokázala vytvořit díky tomuto kurzu

Ukázka od Jolany #2, co si dokázala vytvořit díky tomuto kurzu

Co je obsahem kurzu

Kurz je rozdělen do 6 tématických videí.

Milá Veroniko, již jsem na Canvě, poslouchám vaše návody a jsem nadšená! Zatím je to přehledné, srozumitelně vše vysvětlujete a já se těším na tvoření. Děkuji a přeji krásné dny!
Dita
Díky Verče Mašínové mě baví pracovat v Canvě. :) Ještě se stále učím, ale ohromně mě to baví s Tvým výkladem! Dokončuji další knížečku s meditacemi, tak si budu hrát i s obalem knihy a tentokrát v Canvě.
Dagmar Mnichová

Ukazatel pokroku

Plus jsem ho doplnila tzv. Ukazatelem pokroku. V každé lekci, kterou projdete, si odškrtnete splněný úkol a díky tomu budete mít neustálý přehled o tom, které lekce jste už prošli a které na vás ještě čekají. :)

Do kurzu jsem také zařadila sekci Vaše dotazy

Můžete se mě na cokoliv zeptat, odpovím vám. Navíc pokud vyhodnotím váš dotaz jako hodnotný i pro ostatní, přidám ho i s odpovědí právě do sekce Vaše dotazy. Kurz je tak opravdu zaměřený na vás a vaše potřeby. :) 

Jako výbavu vám přibalím 2 dárky: 

  • 1
    Ručně malované obrázky,

Ručně malované obrázky, kterými svou grafiku můžete dozdobit. Nebo je využijete přímo na tvorbu originálních obrázků a upoutávek. Jedná se o 111 png ručně malovaných obrázků (drobných doplňků), které můžete přidat do fotek a tím je ozdobit a obzvláštnit. Vzniknout může třeba něco takového. :) ↓↓↓ Součástí návodu na Canvu je i video návod, jak s těmito ručně malovanými obrázky pracovat.
Dárek v hodnotě 450 Kč získáváte zdarma.

Z dodaných dárků si můžete vytvořit třeba takovéto krásné obrázky. 

  • 2
    Vodovková pozadí

Vodovková pozadí ve velkém rozlišení a v různých tvarech a barvách. Skvělá věc pro neotřelou grafiku. 
Dárek v hodnotě 250 Kč získáváte zdarma.

V kurzu najdete návodové video, jak s dárky pracovat a jak z nich grafiku tvořit. 

Takto dárky využila Naďa

Veru, tvořím v canvě podle tvého kurzu, zkouším něco tematicky sladěnýho s mým tématem umírání. Děkuju za krásně a srozumitelně udělaný návod a taky za dárky. Ať se ti daří. :)
Naďa Svobodawww.nadasvoboda.cz

Využijte tuto jedinečnou nabídku návodu na Canva editor i s 2 dárky v hodnotě 700 Kč
 za cenu 

413 Kč + DPH 

(Celkem 500 Kč / 20 €)

Nenechte si to ujít! Vyplňte formulář níže a během chvilky se uvidíme uvnitř kurzu. Těším se tam na vás. :)

⤵︎

KONČÍME! 

Tento kurz stahuji z nabídky a znovu jej nebude možné zakoupit. Při konci sleva 30 %. 🖤

Nyní 292 Kč + DPH 

(Celkem 350 Kč / 12,85 €)

K dispozici už jen do pátku 30.10. 

Přístup do kurzu máte nastálo, můžete s ním začít kdykoliv a kdykoliv se k němu vracet. 

Otázky, které mi kladete: 

(Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.)

Ja by som si ten váš kurz kúpila, no bude to v češtine a keď budem mať problém pomôžete mi?

Kurz jako takový je v češtině a Canvu si můžete nastavit do svého jazyka, je tam i Slovenština, Čeština také, takže prostředí editoru budete mít kompet ve svém rodném jazyce. Jak na to ukazuju hned v jednom z úvodních videí.
A jasné, pokud něčemu neporozumíte, budete v něčem tápat, napíšete mi a poradím, navedu. :)

Chci dat kurz Canva jako darek, jde to?

Jde to. :) Aktuálně je to nastaveno tak, že při objednání zadáte svůj mail, vystaví se faktura, uhradíte a vzápětí se automaticky vytvoří na váš mail přístupy do kurzu. A to - pokud to chcete dát jako dárek - nechceme. Možnosti jsou 2:

1) Uděláte to tak, jak jsem nyní napsala, objednáte, vše proběhne a pak mi napíšete a já zruším přístup vám a udělám na údaje (e-mail) toho, komu to chcete darovat. A jemu přístupy příjdou na mail.
2) A nebo druhá možnost. Vytvořím vám spešl formulář, kde nebude ten poslední krok, vytvoření přístupu do kurzu. A tady jsou taky dvě možnosti. Vy mi po zaplacení napíšete a buď vytvořím přístup tomu člověku a přijde mu mail. A nebo je možné, pokud mu to chcete darovat nějak vznešeněji - třeba mu k tomu vytvořit nějaký a la dárkový poukaz, sama mu to nějak oznámit, nevím :), tak pak je možné vytvořit mu přístup bez toho, že mu to přijde na e-mail, jakoby tajně, vám řeknu, kde se má přihlásit, na jaký mail a na jaké heslo a vy mu už tyto informace slavnostně předáte.

Takže jde to darovat kurz Canvy jako dárek a způsob celého procesu je na vás. Já jen potřebuji, abyste mi na mail napis@veronikamasinova.cz napsali, že chcete kurz darovat a jaký postup vám vyhovuje. :)

Chcela by som sa opýtať - keď si objednám tento kurz, dokedy budem mať k nemu prístup - ak by som sa k nemu chcela vracať, alebo ho začať používať neskôr.

Přístup do kurzu máte nastálo. Kdykoliv s ním můžete začít a také se do něj kdykoliv vracet. Bude tu pro vás dokdy budete chtít a potřebovat. :) A navíc, pokud by se Canva nějak aktualizovala a něco se v tom samotném editoru změnilo (což už se jednou stalo), pak přetáčím návody a aktualizuji i já celý kurz.

Ihned po zaplacení dostanete přístup do členské sekce, kde najdete všechny video návody ke Canvě a také svoje dva dárky - ručně malované obrázky a vodovková pozadí.