Zdarma

RYCHLÉ TIPY A RADY PRO VÁŠ WEB

Nechte si každé 2 dny zaslat jeden konkrétní tip pro vylepšení vašeho webu.

  • Všechny tipy jsou z praxe, 
  • jejich aplikování vám zabere chvilku,
  • nezáleží na tom, na jaké platformě váš web běží
  • a svůj web díky nim výrazně vylepšíte. 

Začněte působit jako skutečný profesionál.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? 

  • Podíváme se na typografii a dostanete ode mě dva důležité tipy na práci s texty na webu.
  • Odhalím vám jeden nešvar, díky kterému přicházíte o klienty. 
  • V několika tipech se budeme věnovat obrázkům, najdete zde konkrétní ukázky, abyste si to, o čem v tipech mluvím, mohli hned jasně představit a navíc dostanete ode mě i odkazy na užitečné nástroje. 
  • Odhaduji, že hodně vás bude bavit tip věnovaný barvám. V něm vám představím a vysvětlím jak používat jeden zdarma nástroj, který vám s kombinováním a laděním barev pomůže. 
  • Poté se ještě podrobně vrátíme k textům a předám vám užitečné rady, jak s textem a fonty na webu zacházet a jak k nim přistupovat.
  • Na závěr vám ukážu, jak si svůj web můžete zkontrolovat. 
Milá Verčo, děkuju, dnes už podruhé. Dala jsi mi inspirativní rady jak svůj web upravit, zpřehlednit, poladit. Děkuji a oceňuji kolik jsi mi toho zdarma věnovala. Je toho hodně a pomohlo mi to i když jsem to zatím se svým webem neprobrala, protože jsem se teď věnovala Canvě ve tvém kurzu a trénovala kreativitu zde. Děkuji Joli
Jolana Novotná, www.pilatesnovotna.cznapsala mi po projití všech tipů
Verčo, děkuju moc, bylo to - jako vždy - velmi užitečné a praktické. Dozvěděla jsem se a naučila hodně nového a postupně to aplikuji na svůj web s příjemným pocitem, že to budu mít lepší než ostatní, kteří Váš mini-seriál nesledovali :-). Mějte se krásně a ať se Vám daří! Jana
Jananapsala mi po projití všech tipů
Krásný večer Věrko, děkuji mockrát za užitečné tipy! Něco už jsem si na svém webu opravila. Fotky třeba zmenšuji - no 300 kb to určitě není (asi 700kb). Ještě chci zapracovat na tom co zvýraznit, nebo co napsat velkými písmenky. A barvy? No já mám svůj web asi dost barevný, ale barvy měnit nechci. (Ještě mě napadlo, že musím dodělat na webu stránku s kontaktem - ta mi chybí). Přesto Tvé tipy jsou úžasné! děkuji Dáša
Dášanapsala mi po projití všech tipů
Děkuji za užitečné tipy, Verčo, Něco jsem už věděla, něco teprve díky tobě objevuji. Teď to ještě uvédu do praxe. :-)
Lízanapsala mi po projití všech tipů
Verun, děkuji za všechny inspirace.
Jananapsala mi do mailu při 4. tipu
To byla teda nálož. :-)
Lucienapsala u 9.tipu (jo, ten je hodně výživný :D)
Tak za tenhle konkrétní tip moc děkuji, s tím se docela potýkám.
Jananapsala při 6. tipu

Kdo pro vás webové tipy připravil?

Jmenuji se Veronika Mašínová a několik let tvořím weby pro své klienty mezi které patří například herečka Gabriela Filippi nebo Lucie Kolaříková. Pod mýma rukama prošly už desítky webů a stovky stránek a prakticky dnes a denně vidím nešvary, které se stále opakují. 

Rozhodla jsem se proto majitelům webů pomoci a shromáždila jsem několik nejčastějších a opakujících se (z mého pohledu zbytečných) chyb, které jednak snižují uživatelskou přívětivost, ale také celkový dojem webu nebo také důvěryhodnost samotného majitele a jeho webové nabídky. 

Pojďme společně vylepšit váš web!