FILMORA JE BOŽÍ

Filmora je program na editaci a střih videí. Takové to domácí stříhání a úprava videjek :-D. Třeba když si stoupnete před mobil a natočíte nějaká moudra pro své zákazníky. Nebo životní poselství pro svoje facebookové fanoušky. A znáte to. Tu přebrept, tu trapná pauza, tu ksicht. A to vše je potřeba vystřihnout. A taky to trapný zapínání a vypínání mobilu. A na to je Filmora naprosto skvělá.

Ale nejen na to! Ona toho zvládne daleko, daleko! VÍC. Tak třeba: 

 • Můžete si vytvořit krásné medailonky nebo jednoduchá náladová videa z fotek a hudby skoro jen na 5 kliků (to je ten jednoduchý mód). 
 • Můžete plnohodnotně editovat - stříhat, kombinovat více videí, přidávat do videa obrázky, texty, animace. (To je ten plnohodnotný mód.)
 • Můžete dělat různé kejkle jako přidávat filtry, rozdělovat obrazovku, zrychlovat, zpomalovat, hrát si s ozvučením.
 • Můžete skvěle natáčet návodová videa, kdy super jednoduše budete natáčet dění na monitoru a pak to jednoduše sestříháte, zrenderujete a pošlete do světa.
 • Můžete toho dělat fakt hodně. Ale musíte to umět. 

 

A v tom teda může být docela háček. Nebo taky pořádný hák či zakopaný pes. Třeba já. Byla jsem zvyklá na práci s Camtásií (mimochodem taky super program) a co jsem se přechodem na Filmoru natrápila. Dokonce jsem to vzdala! Ale ne docela. Nedalo mi to a těžkými začátky jsem se prokousala. A dneska? 

MILUJU FILMORU!

Je úžasná a nic se jí nevyrovná. Je neskutečně kreativní. Vůbec to není běžný editor na střih a úpravu videí! Kdeže. Práce s ní je nádherný čas.

 • Krásné prostředí samotného editoru.
 • Bohatá vnitřní výbava ať už v podobě fontů, grafiky, šipek, elementů, hudby...
 • Spousta doplňků.

To vše dělá z Filmory editor, který je plný vášně a budete ho milovat.

A JÁ VÁS S NÍM NAUČÍM PRACOVAT!

Pěkně krůček po krůčku, za ručičku, vše vám ukážu, od základních funkcí a dovedností až k pokročilému využití a dovednostem. Žádné těžké začátky jako jsem měla já. Tohle vás bude bavit hned od začátku, protože budete mít vedení a všechno se naučíte velmi rychle. 

Filmora je jak pro Windowsáky, tak také Appláky, takže žádný problém, učit se mohou všichni. Můžete si ji stáhnout nejdřív v trial verzi a vše se učit tam. Uvidíte, jestli vás to chytne a teprve potom si ji zakoupíte. Trial verze je naprosto stejná jako ta zakoupená, žádné omezené funkce. Jediný handicap je, že výstupní video je opatřeno obřím vodoznakem a tedy nepoužitelné. Ale to nám nevadí! Protože když se s ní naučíte, tak si ji prostě koupíte.

A báječná zpráva je, že Filmora není drahá. 

Pro osobní užití jednorázová investice do nákupu je 40 doláčů, tedy asi tisícovka. Pro komerční použití pak stojí 120 dolarů, cca 3000 Kč. To je pecka co? Žádné roční licence, jednorázový nákup, pravidelné aktualizace a vylepšení a sem tam přístup k obsahu zdarma (naučím vás jeden tajný trik, pšt). 

Takže si to shrňme: 

 • Vy si stáhnete trial verzi úplně zadara.
 • Na ní se budete všechno učit. Já vám všechno ukážu a naučím vás s ní pracovat pěkně pomalu, krok za krokem.
 • Vy zjistíte, že nechápete, jak jste bez ní mohli doteďka existovat (a taky objevíte, že vám stačí úplně na všechno a nepotřebujete už ani žádné další on-line programy a editory) a koupíte si ji za pár kaček.

A budete fakt šťastní. Protože se naučíte bez nervů, stresů, breku a vzteku pracovat s nejkrásnějším a nejbáječnějším editorem a spadne vám konečně ten obří kámen z krku nebo ze srdce, to je fuk, prostě se vám uleví, že už konečně můžete to svoje video natáčení rozjet naplno bez stresu, jak to video upravíte, v čem ho sestříháte, jak ho ozvučíte, jak tam dáte tu hudbu, jak to uděláte profi, jak tam dodáte ty závěrečný titulky jako u filmu atd. atd.

Prostě - vy budete už jen natáčet a tvořit krásná profesionální videa. Já vás naučím je s lehkostí a jednoduše dělat, upravovat a vytvářet ve Filmoře. 

TOHLE BYSTE SI ROZHODNĚ NEMĚLI NECHAT UJÍT.

A co za to budu chtít? No to ještě přesně nevím. Přece jen jsem se k těmto dovednostem a umu promořila brekem (skoro), vztekem a flustrací (tak to fakt jo) a nikdo mi to teda neulehčil, natož aby mě vedl za ručičku. Ale já to pro vás udělám strašně ráda, to mi věřte. Protože to jsem já. Tohle mě prostě baví. Učit lidi a předávat jim to, co umím a co se mi osvědčilo jako dobré.  Takže nějaký peníz po vás chtít budu, ale to si musím ještě rozmyslet. 

KAŽDOPÁDNĚ!

Jestli se ti to líbí a chceš to, tak napiš do tohoto formuláře svoje jméno a e-mail a až bude kurz hotový, dám ti echo a tvůj šťastný život s videem bude moct začít. Tak se zapiš, ať jsi u toho. 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já Veronika Mašínová na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-knihy a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

PS: Tohle jsem psala trochu narychlo, takže to ještě tady poladím a vyšperkuju později. A taky vám dám ukázky videí, které ve Filmoře můžete dělat a že jsou fakt krásný a každý úplně jiný. Ani nebudete věřit, že je to všechno dělaný jen v jednom jediném editoru. Ale je.