INDIVIDUÁLNÍ ŠKOLENÍ MIOWEBU

Mám web na Miowebu, ale dost se s ním mořím.
Chci se rychle naučit to, co potřebuji a čemu nerozumím.

➢ Pořídili jste si Mioweb, ale vůbec nevíte, kde začít?

➢ Chcete se s ním rychle seznámit a naučit to podstatné, ať můžete začít stavět svůj vlastní web?

➢ Nebo už svůj web na Miowebu nějakou chvilku máte, ale nějak jste se nezkamarádili? Pořád to drhne, nevíte, kde co je, co jak udělat apod?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ!

Seznámím vás s Miowebem tak, že práci s ním budete milovat.
Skoro jako já. :) 

Mioweb je wordpresová šablona a zároveň plnohodnotný editor pro stavbu a tvorbu vlastního webu. 

Má jednu zásadní výhodu: Práce s ním je rychlá, snadná, intuitivní a umí toho fakt hodně. Dokážete si s ním udělat web rychle, bude moderní, s předpřipravenými šablonami a prvky také profesionální. Zároveň poskytuje stále hodně prostoru pro vlastní kreativitu a individuální tvorbu. 

Ale! Stejně jako vše nové, i Mioweb vyžaduje časovou investici. Je třeba se s ním seznámit, zjistit, kde co je, co vlastně umí. A právě tohle si můžete díky indiviuálnímu školení velmi ulehčit a zkrátit. 

Seznámím vás s miowebem a naučím vás s ním pracovat přesně tak, jak vy potřebujete.

Nešťavte se nad tím a oním, neztrácejte drahocenný čas tím, že budete dlouze studovat návody, abyste pak zjistili, že tu funkci nebo postup vlastně nepotřebujete. Nenechte se zahltit množstvím informací a paralyzovat. Nenechte si svou tvorbu webu otrávit tím, že něco stále nejde nebo nevíte, jak na to.

Tohle totiž vidím často a mrzí mě to.

Mioweb je skvělý a pokud se zaměříte na své záměry a potřeby s webem v individuálním školení, uvidíte, že vás tvorba vlastního webu bude hodně bavit. 

CO MŮŽETE OD ŠKOLENÍ OČEKÁVAT

 • Základní seznámení s MW, pokud je pro vás nový.
 • Předám vám základní princip tvorby, který vám usnadní jakékoliv tvoření na webu v budoucnosti.
 • Naučím vás, jak se dělá to a ono, můžete se konkrétně ptát, pokud už MW znáte a nebo vás povedu a naučím to důležité a podstatné.
 • Zodpovím vám jakýkoliv dotaz a vyřeším vaše webové potřeby.
 • Klidně vám ukážu i nějaké tríčky a vychytávky.
 • Můžeme probrat i plánovanou strukturu webu, strategii, záměr a dám vám k tomu svá doporučení a rady.
 • Pokud to bude potřeba, doporučím vám další aplikace, které vám tvorbu webu a jeho obsahu usnadní.

Budu se 3h věnovat jen a jen vám. Naučím vás, co právě vy potřebujete. Aby vás práce na vašem webu bavila a naplňovala. 

Při INDI-viduální schůzce s Verčou jsme nastavily vše potřebné pro budoucí fungování webu. Verča vše vysvětlila, líbil se mi její lidský a zároveň profi-přístup, žádné zbytečné řeči a za ty 3 hodiny jsme stihly spoustu práce :o) Sama bych to nezvládla, díky Verčo, jsem vděčná za tvou pomoc! Evča B.
Eva BernardováIndi školení 3.6.2019

KDE BUDE ŠKOLENÍ PROBÍHAT A JAK DLOUHO

Individuální školení Miowebu, kde budeme jen vy a já bude probíhat v Liberci v mé kanceláři. Je tam klid, nikdo nás nebude rušit, připravím pro vás čaj a vodu a něco malého k zakousnutí. 

Přijedete za mnou do Liberce na hlavní autobusové nádraží (nebo na hlavní vlakové), kde si vás osobně vyzvednu. A odvedu do kanceláře, která je odtamtud kousek, kde se vám budu celé 3 hodiny věnovat přesně podle toho, co potřebujete. Nemusíte tedy nikde nic hledat, běhat a bloudit po Liberci. Stačí dojet na autobusák (případně vlakáč) a dále se o vás už postarám. :)

Pokud pojedete autem, žádný problém, dám vám přesnou adresu mé kanceláře, na kterou dorazíte. Parkovat se dá hned naproti na parkovišti u Billy. Je placené, ale žádný majlant to není. 

Možná si říkáte, proč je školení právě 3 hodiny? 

Ukázalo se, že je to ideální doba, po kterou ještě dokážete vstřebávat informce. 3 hodiny je fakt dost a předá se během nich opravdu hodně věcí, dovedností a informací. Každé školení slyším na konci jedno a to samé: Uf, úplně mi to stačilo, víc bych nedal/a. :)

CO SI VZÍT NA ŠKOLENÍ S SEBOU

✓ Určitě svůj vlastní notebook a případné příslušenství (myš, externí klávesnici). Pokud ho nemáte a pracujete na pevném PC, nic se neděje. Budeme pracovat na mém velkém počítači v kanceláři.

✓ Pokud nemáte uložená hesla v počítači, pak si je připravte. Budeme se přihlašovat na váš web a popřípadě do dalších aplikací, které používáte (Smartemailing, Fapi, Simpleshop, Sendinblue). 

✓ Svoje poznámky, otázky. 

Blok a tužku pro zápisky. Popřípadě vám dám papíry a půjčím tužku. 

✓ Připravím vám teplý čaj do termosky, vodu s citrónem a celozrné bio sušenky k zakousnutí. Pokud máte své specifické potřeby na jídlo a pití, vezměte si je s sebou. V kanceláři je lednička i mikrovlnná trouba.

Co když nemohu přijet do Liberce

Školení pořádám výhradně živě. V Liberci je ideální zázemí. Pokud ale pro vás opravdu není možné sem dorazit, můžeme se sejít někde na půli cesty, nebo třeba v Praze. Pak bude fajn, když zjisíte nějaké ideání místo, klidnou kavárnu s wifi apod., kde budeme moci být nerušeně 3 hodiny a budu vás učit tam. 

DOKONALÁ SPOLUPRÁCE ⇨ DOKONALÝ VÝSLEDEK

Úkoly pro vás


 • 1
  Objednat si
  své indi školení Miowebu.
 • 2
  Přemýšlet, co potřebujete
  Bude mě zajímat, zda jste s MW kamarádi nebo teprve začínáte a co od školení očekáváte a co potřebujete. Připravím se na to tak, aby to pro vás byl max. užitečný čas.
 • 3
  Těšit se na společný čas
  Budu se celé 3 hodiny věnovat jen vám a vašim potřebám a to vás posune o veliký kus dopředu.

Úkoly pro mě


 • 1
  Zjistit vaše potřeby
  Jakmile bude vaše faktura uhrazená, bude mě zajímat, co potřebujete, zda jste s MW už nějakou dobu parťáci (co se zatím moc nemusí) nebo se ještě vůbec neznáte.
 • 2
  Domluvit s vámi datum školení
  Domluvíme si přesný den, kdy za mnou do Liberce přijedete. Sdělíte mi čas, kdy vám přijede autobus nebo vlak a já na vás budu čekat. Pokud budete chtít přijet autem, domluvíme se také.
 • 3
  Naučit vás, co potřebujete
  3 hodiny jsem celá vaše. Nebudeme ztrácet čas osobním povídáním. Pokud budete mít chuť, popovídat si můžeme potom u dobrého jídla.

PŘIPRAVILA JSEM PRO VÁS
2 VARIANTY ŠKOLENÍ

Můžete být na školení jen vy a já.

Ale vím, že někdy pracuje na projektu více lidí, třeba ho děláte společně s kolegou/kolegyní a hodí se, abyste na školení jeli oba/obě. Nebo máte kamarádku a chcete přijet společně, protože jste na stejné úrovni a čas bude užitečný pro vás obě.

Pro tyto příležitosti jsem připravila variantu, kdy na školení vezmete s sebou i druhou (sobě známou) osobu

a cena je pro vás za takto strávený čas velmi zvýhodněná. 

NIKDY NEPROBÍHÁ ŠKOLENÍ PRO 2 OSOBY TAK, ŽE BYCH SPOJOVALA VÁS S NĚKÝM DRUHÝM, NEZNÁMÝM! Vždy jste to jen a jen vy, kdo určí, zda si na školení s sebou ještě někoho vezme, podělíte se spolu o náklady a využijete zvýhodněnou cenu. :) 

INDI ŠKOLENÍ 1 OSOBA

3 000 Kč
2 550 Kč / 108 eur
3 hodiny intenzivního školení jen vy a já
INDI ŠKOLENÍ 2 OSOBY

5 000 Kč
3 990 Kč / 169 Eur
3 hodiny intenzivního školení jen já, vy a vám známá osoba, kterou tam chcete mít s sebou.
Jsem moc vděčná za možnost individuálního živého školení. To bylo něco, co jsem potřebovala. Došla jsem k tomu, že některé věci mohu delegovat, ale některé potřebuji umět a chápat sama. A k tomu je čas s tebou na školení ideální. Nevěnuji se tomu, co nepotřebuji, ale jen tomu, co mě brzdí, co chci aktuálně řešit. Moc ti děkuji. :)
Míla Richtrová, www.aj-mila.czIndi školení 19.6.2019

A CO PO ŠKOLENÍ?

Nebojte, budu tu pro vás dál.

Pokud ze svých poznámek zjistíte, že něčemu nerozumíte, zapomněli jste, jak se to dělá nebo vám utekly nějaké souvislosti, o kterých jsme se bavili, je to Ok. Jednoduše mi napíšete, že jste se ztratili a já vám připomenu, jak se to či ono dělá, o čem jsme mluvili a tak. :)