KONČÍME     

Stahuji z nabídky své on-line kurzy, dárek pro vás 30 - 40 % z ceny zpět. Poslední šance nákupu. 

REFERENCE

Na této stránce najdete výběr, podle kterého si můžete udělat představu nejen jak pracuji, ale také, kdo jsem. Najdete zde to, co mi mí klienti řekli a napsali, jaké dárky jsem od nich dostala, ukázky drobné i větší grafiky a především ukázky webů , které jsem dělala ve formě video záznamu.

Natáčím videa před a po, takže můžete pokoukat, jak ty proměny jsou velké. Také se svými klienty dělám rozhovory a musím říct, že i mě samotnou často odpovědi na otázky překvapí. :) 


Své klienty a zákazníky po předání zakázky vyzpovídám o tom, jak se jim naše spolupráce líbila, co pro ně bylo překvapením, čeho se naopak obávali apod. Všem kladu stejné otázky. Je tak zajímavé sledovat, jak je každý klient jiný a jedinečný a to i ve svých požadavcích, představách a nahlížení na naši spolupráci. Věřím, že vás příběhy mých klientů obohatí, že se v některém z nich třeba poznáte a hlavně....že vás povzbudí k tomu, aby tu jednou byl i rozhovor s vámi. ;-)
(Články a rozhovory najdete níže na stránce)

Tady je několik krásných slov od srdce. Nebyly psány jako reference, spíše tak upřímně vylétly ze srdce těch, kteří se mnou (i opakovaně) spolupracovali. 

V pondělí 26.3.2018 v den oficiálního ukončení kurzu Podnikání z pláže 2018.


Tvoje weby MAJÍ DUŠI! Mají osobní péči a lásku. Totální vymazlení a napojení na klientovy potřeby. Není to dělané podle šablon, i když ze šablon čerpáš. Weby tvoříš hrou a s dokonalostí pro detail. To je něco, co je neocenitelné v dnešní době.
Pavla Chocholoušová www.psisouvislosti.cz
W a w! Krásný Verčo, tolik ti děkuji za vše, vlak se rozjíždí a já mám takovou radost. Můj web - je vskutku moderní a výkonná mašina, která pochází z nejlepšího depa, báječný web! Ted je čas naučit se ji řídit, umět mašinu využít s veškerou výbavou a potenciálem.
Blanka Reslováwww.blanka-reslova.cz
HURRRÁÁÁ!!! Konečně jsem to pochopila! Děkuji moc Verčo za profesionální „technický polibek“. Už se mi to začíná líbit! Doposud jsem jenom tápala a byl to pokus omyl. Ani nevíš, jak moc jsem vděčná za to, že jsi tady v PZP pro nás! Ještě jednou VELKÉ DÍKY! Kveta

P.S. Díky Tvému citlivému a profesionálnímu přístupu jsem s tím nesekla. Máš můj velký obdiv!
Kvetoslava KrošlákováStudentka kurzu Podnikání z pláže, učila jsem jí práci s textem, nadpisy, fonty...
Ty jsi geniální!!!! Bože, ono to funguje. Moc děkuju.

Ps: ty odpovědi si nastavuješ, kdy mají odejít, nebo to fakt píšeš v půl čtvrté ráno???

Děkuju Veru, moc děkuju, bez tebe bychom byli všichni ztracení.
Eva PecháčováReakce na mou zákaznickou a technickou podporu pro kurz Podnikání z pláže, březen 2020. PS: Ano, odpovídala jsem opravdu v půl čtvrté ráno. :D

OCENĚNÍ OD JEDNÉ MÉ KLIENTKY A PŘÍTELKYNĚ

Aneb toto nevymyslíš a je to prostě top.

NĚKDY DOSTANU JAKO PODĚKOVÁNÍ I DÁREK :-)

Jana Šandová mi namalovala nádherný obraz. Web, který se celý předělával, je tady. 

Původně jsem si myslela, že si web zvládnu postavit sama. Po několika hodinách, týdnech a měsících jsem pochopila, že to nedám. Nezvládnu to tak, aby byl web pro příchozí příjemným a srozumitelným prostředím.

Oslovila jsem Veroniku :). Byla jsem příjemně překvapená. Veronika svým prefesionálním a laskavým přístupem získala důvěru v to, že bude web živý.

Na každou další konzultaci s Veronikou se moc těším. Posunuji se krok za krokem pod laskavým vedením.
Pavla Kurková, www.pavlakurkova.czPravidelné konzultace a poradenství ohledně webu, který si Pavla tvoří sama.

Pavla Kurková mě dojala touto nádhernou kermickou vílou, kterou mi poslala jako překvapení spolu s referencí.  To jsem já s Džínem. ❤ Představuji si, jak ji ve 2 ráno vyrábí s láskou a myšlenkou na náš společný čas nad jejím webem. :)

ÚVODNÍ STRÁNKY, KDYŽ SE WEB TVOŘÍ
(I když ještě nic není, může to být hezké :))

PROMĚNY VE ZKRATCE

Rychlý náhled jedné vybrané stránky webu před a po, komplet celá.
Budete zírat. :D 

Občas se stane, že někteří klienti si po předání webu v průběhu času do předělaných nebo vytvořených webů zasahují. Ne vždy teda správným směrem, ale respektuji, že je to jejich webový prostor a že mají potřebu si věci dělat sami a měnit je. I když někdy mi to drásá srdce. :D

Proto zde najdete videa, která ukazují weby tak, jak jsem je udělala a předala, byť některý v reálu už přesně tak nevypadají...

Práce, za kterou si stojím a která vypovídá o tom, co dělám, je tady ve videích. ;) 

MARTIN RYBAR

www.pujcsielektrokolo.cz

Zcela nový web pro lokální půjčovnu elektrokol. Kompletní zakázka včetně barev, fontů, loga a GDPR náležitostí. 

BLANKA RESLOVÁ

www.blanka-reslova.cz

Kompletní redesign ženského webu. Z chaotického, nehezkého a trochu tvrdého webu k přehlednému, sladěnému a webu v krásné ženské energii. 

TEREZA CHLEBUSOVÁ 

www.plavusterezou.cz

Kompletní redesign webu zaměřeného na plavání. Sjednocena velikost náhledových obrázků u článků na blogu a vytvořený brand, sjednocení barev, písma, vlnka jako znak vody. 

Tereza začala s redesignem jedné stránky - prodejní na kurz a později přešla
na redesign celého webu.

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Kdysi dávno jsem měla webové stránky od programátora, který je vytvořil a „nacvakal“ mi tam vše co jsem potřebovala. Postupem času jsem však začala zjišťoval, že ty stránky fungují jako hezká nástěnka, jakákoliv změna, cokoli potřebuju upravit trvá neskutečně dlouho a dost často se změna ani neuskuteční.  Proto jsem se rozhodla vytvořit si stránky sama. Dát tam vše co potřebuji a mít možnost pravidelně měnit nebo přidávat obsah.

Sledovala jsem Tě na FB a vždy když jsem byla v koncích tak jsem TI napsala a Ty jsi bleskově odpověděla. Tak jsem Tě začala sledovat trochu více, dívala jsem, se na všechny Tvé práce a grafické úpravy a chtěla jsem to taky tak. Nechávala jsem se inspirovat a spoustu věcí se snažila podle Tebe na svých stránkách změnit. Až jsem jednou vytvořila prodejní stránku na on-line kurz a zdála se mi dobrá. Po konzultaci s ostatními z oboru on-line podnikání jsem zjistila, že je … dalo by se říct „hnusná“. Najednou jsem viděla všechny ty chyby, které dělám a už se ta stránka nelíbila ani mně.

Nasdílela jsem stránku do skupiny a Ty jsi mi velice trefně zhodnotila grafickou úpravu a i obsah, se vším jsem souhlasila, taky jsem ty chyby viděla. Ale už jsem opravdu nebyla schopná cokoli změnit na stránce. On-line kurz se měl začít prodávat na druhý den, já byla unavená, otrávená a chtěla jsem se na to všechno vykašlat. A ty jsi mi tu stránku upravila přes noc. A byla tak krásná a bylo tam vše co jsem chtěla no paráda. Vím, že to není běžný postup, ale tenkrát jsi mi zachránila zadek. :) A pak jsem se rozhodla nechat si předělat celý web.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Obavy jsem žádné neměla. Tím, že Tě sleduji více než dva roky a Tvou práci jsem znala, neměla jsem žádné obavy. Spíše jsem si říkala, že když tomu trochu rozumím, měla bych to zvládnout sama a ušetřit peníze. Ale když jsem viděla tu rychlost Tvé práce a tu krásu, už jsem moc nad tím kolik to bude stát nepřemýšlela, chtěla jsem mít celé stránky krásné a rychle. Možná bych to jednou zvládla i já, asi tak za deset let. :D

Co jsi od spolupráce očekávala? Měl jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Od naší spolupráce jsem očekávala, že mi uděláš krásné stránky, něžné, ženské, líbivé a informativní a zanecháš na nich mé texty a poradíš mi, jak dále udržovat stránky krásné. Moje představa byla jasná, stránka laděná do modrých tónů a abych to byla já. Mé původní stránky byly laděné do modra, ale vypadaly jako by je vytvořil chlap, a jako bonus jsem v nich měla neskutečný zmatek.

Co bylo pro mě důležité? Dát do stránek ženskost. A na druhou stranu, aby nebyly přeplácané nebo přeslazené. To už bych zase nebyla já.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Celá naše spolupráce dopadla nad očekávání výborně. Tak jak teď stránky vypadají bych si neodvážila vysnít ani v tom nejodvážnějším snu. A navíc ta rychlost, ta mě dostala. Myslela jsem, že Ti zadám práci a budu čekat několik měsíců. A už ani nevím, byl to týden nebo 14 dní? Prostě rychlost blesku.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Že jsi se dokázala nacítit na to, jaká jsem já a ty stránky vytvořila přesně pro mě a mé potřeby. Celkově naše spolupráce byla taková nenásilná, přívětivá, usměvavá.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Všechno. Moc mě potěšilo, že jsi přemýšlela za mě a sama dávala návrhy, jak stránku vylepšit co mi tam chybí, co je nepřehledné. Pro kterou oblast vytvořit novou stránku a kterou oblast třeba spojit. A to krásné kolečko, které teď mám u článků na blogu, tak to je boží. To jsem ani netušila, že to jde.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Jasně, určitě a všem, kteří to mají tak jako já. Trošičku tomu rozumí, ví, co chtějí, ale nezvládají to časově, technicky, nebo graficky zpracovat. Vždyť už taky mám objednanou úpravu druhého webu. :)

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

Redesign členské sekce Školy sebelásky

U Lucie se předělával jednak celý design členské sekce, který zasloužil zmodernizování, více profi úpravu a celkové odlehčení dojmu. Tak se také upravovala struktura celé sekce, která nebyla úplně nejšťastněji postavená a bylo potřeba ji udělat více uživatelsky přívětivou a lépe přehlednou.

Protože ČS obsahuje know-how klienky, není možné natočit komplexní video. Proto ve videu vidíte jen pár stránek pro představu, jak k velkému prokouknutí došlo. :) 

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

Redesign prodejní stránky Školy sebelásky

MICHALA MĚŘÍNSKÁ

www.michalamerinska.cz

Re-design prodejních stránek na e-booky o líčení a o stylingu. 3D covery nejsou má práce, ty dělala Míše grafička, vše ostatní už je má práce. :) 

MICHAELA ZEMANOVÁ

www.michaelazemanova.cz

Redesign po redesignu :) 

Veru, jsi úžasná! Jako pecka. Celá zoufalá z mého předešlého webu jsem Ti zavolala o pomoc a vysvobození a ty jsi mě ho zbavila a pomohla mi a dotáhla jsi moji představu o krásném čistém jednoduchém webu do finále. Děkuji Ti!!! A opravdu už se těším, až se konečně také osobně sejdeme a třeba přitom vznikne i nějaká ta fotečka, budeš li chtít
Michaela Zemanová krátce po dokončení webu

PLAVECKÁ ŠKOLA HASTRMÁNEK 

www.hastrmanekplavani.cz

Ze složitě struktirovaného a nepřehledného webu se stal jednoduchý a přehledný, navíc v krásném hravém a veselém plaveckém designu. 

Je je to opravdu krása, a líbí se mi, ze z nich vyzařuju i já. Divala jsem se průběžně, a moc ne potěšilo jak jsi moje věty změnila a vystihli přesně to, co jsem chtěla říct. 🙏 Děkuji, jsem rada, ze tě mám. Ono totiž. To ze to tam všechno nějak umím narvat, neznamená, ze to bude dobré. S Tebou je to dokonale. A já chci být dokonalá. Je to opravdu krásná práce.
Tereza Chlebusová - majitelka webukrátce po dokončení webu

LENKA BARTUSKOVÁ

www.lenkabartuskova.cz

Zcela nový web. Byl doprovázen "porodními" bolestmi, kdy se věci měnily a dozrávaly a tak nakonec realizace trochu trvala. Ale i to někdy k procesu patří. :) 

Web se mi moc líbí i detaily jsou trefné jako třeba ta šipka směřující k fotce a kontaktu ;-) (fakt super). Celkově je to takové "růžové" :-D, ale myslím, že to souzní s tím, co dělám a co chci předat. Jsem nesmírně vděčná hlavně za technické nastavení, které bych bez Tebe absolutně nedala, jsi šikulka:-).
Lenka

ŠÁRKA ČIVRNÁ 

www.sarkacivrna.cz

Kompletní redesign webu zaměřeného na fitnes a stravování. Web vytvořen na nové šabloně Mioweb 3.0. 

ANDREA HRUŠKOVÁ 

www.andreahruskova.cz

JINDŘICH PEKAŘ

www.jindrapekar.cz

JANA KOCHOVÁ

www.janakochova.cz

Získala za svou práci a  také za svůj mnou nově udělaný web ocenění:
 Vítězka 5. Plážové výzvy - květen 2017

GABRIELA FILIPPI ⇨ 

www.gabrielafilippi.cz

ALEXEJ BYČEK 

www.alexejbycek.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodl oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Věděl jsem o tobě přes PZP (Podnikání z pláže). Nevím jak, ale vlastně už v rané fázi na začátku 2017 jsem si všiml, co děláš. Další velmi pozitivní vzpomínka na tebe byla, když Jana Kochová vyhrála plážovou výzvu, tam jsem si prohlédl víc webů, co jsi dělala, zjistil, že jsou opravdu každý unikátně jiný, a tam už jsem věděl, že tě musím oslovit.


Akorát tehdy byla jiná finanční situace, a samozřejmě i v podnikání jsem se teprve hledal - myslím, že pořádně jsem našel, co, pro koho, a jak chci dělat - do toho jsem pořádně šel až v první půlce tohohle roku. No a to taky byla doba, kdy jsem tě oslovil. :-) Samozřejmě, že mám web na Miowebu, a ty se specializuješ na Mioweb, to byl druhý zásadní bod. :-)

Měl jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bál ses něčeho? Řešil jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Obavy jsem měl spíš z toho, že jsem si nebyl jistý, jakou mám vlastně představu já, a co teda s tím ty můžeš dělat - a zároveň z toho, že mi "uvidíš do kuchyně", že ty věci nemám až tak pořádně, a některé dost amatérsky udělané. To ale nebylo nic, co bych nepřekonal - spíš že se ptáš na obavy. :-). No a na podobu webu, tagliny, texty, fotky, grafiku - na ty hlavní motivy jsem přišel, a zas, co jsem nevěděl a nechal "volně", tak jsi skvěle dodělala ty.


Ze začátku jsem samozřejmě nevěděl, co a jak, ale byl jsem spíš nadšený, že jsem do toho "fakt šel", a po prvním skypu už jsem neměl obavy vůbec. Byla jsi přesně ten typ člověka "mezi designem a marketingem", který je na to potřeba. Design musí zohledňovat marketing, a to jsem hrozně chtěl, aby tak bylo - a ono to tak opravdu dopadlo. :-)

Co jsi od spolupráce očekával? Měl jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Jak už jsem řekl - propojení designu a marketingu, což bylo na 200 % splněno. :D A potom taky, aby tam byl tvůrčí přístup z tvé strany. Po zkušenostech s Fiverrem, kdy mi ti lidi - i ne za tak malé peníze - dodali prostě kýčovitou podobu něčeho, a já pak musel při revizích "zachraňovat, co se dá", tak tady to bylo přesně naopak. V oblastech, na které jsi profík, jsi mě perfektně navedla k tomu, co bude pro web nejlepší - co mám po tobě vlastně chtít. :-)

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ne. Vtip. :-))) Samozřejmě, že ano. Očekávání to naprosto překročilo. V průběhu se objevily věci, které jsem nečekal, a tak jsem dodělával některé produkty, texty a věci, ale o to profesionálněji teď web vypadá, a posunul jsem se tak strašně moc nejen ve vzhledu webu, ale i ve svém podnikání.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Otevřenost. To, že jsem mohl "chtít cokoli", ptát se na cokoli, co nemuselo souviset jen s designem, ale i s podnikáním, marketingem, s tím, jak působí, a co je lepší pro moje klienty. To bylo úžasné! Přesně tohle jsem hledal.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Šipka u kalhot? :-)) Naučil jsem se i sám s Miowebem spoustu věcí. Taky bylo skvělý, že když jsem věděl, že potřebuješ nějaké materiály, abys pokračovala s redesignem, tak jsem je musel vytvořit kvalitně a zároveň rychle. Během téhle spolupráce jsem udělal věci, které by mi jinak trvaly tak půl roku.


Zde si to teda žádá dovysvětlení k šipce u kalhot. :D Totiž vytvořila jsem na některých stránkách šipku, což není nic speciálního, ale... když se ta stránka zobrazila na mobilu, vyšla ta šipka přesně pod Alexovo tělo od pasu níž. :D Smějeme se tomu furt a furt. 

Doporučil bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Jednoznačně. Pokud má někdo Mioweb a online podnikání, tak ty máš přesně to, co takový člověk potřebuje - znalosti systému a grafiky, velké zkušenosti s marketingem a tvůrčí přístup, kdy se naladíš na toho člověka a děláš mu web na míru. Zároveň s tebou člověk přímo při tom redesignu posouvá svoje podnikání a může se leccos naučit. A výsledek je lepší, než v mých představách! :-)

MILAN KOVÁŘ

www.esensino.cz - tvorba animovaného videa

Proč jste se rozhodl oslovit právě mě pro vytvoření vašeho animovaného videa?

Hledal jsem nejlepší poměr cena/výsledek. Na trhu jsou “úžasné” firmy, které vypracují analýzu potřeb a fakturují předem zálohově 25.000 Kč.
Od vás jsem měl od počátku jasnou obchodní dohodu o kvalitním animovaném videu za velmi příznivou cenu.

Měl jste ze spolupráce nějaké obavy? Bál jste se něčeho? Řešil jste v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Ze spolupráce jsem obavy neměl. Pokud by se obchodní dohoda či objednávka neplnila podle představ zákazníka, vždy je prostor komunikovat a upravit požadavky. Takovou situaci jsme však vůbec řešit nemuseli. Vše bylo provedeno podle objednávky a v požadovaném termínu.

Co jste od spolupráce očekával? Měl jste nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro vás důležité?

Očekávali jsme dobrou práci a to jste také výborně splnila. Forma animovaného videa měla od nás jako od objednatele poněkud specifické požadavky. Například, v průběhu zakázky jsme měnili původní zadání objednávky a požadovali jsme nové úpravy, ale vše bylo vyřešeno rychle k naší spokojenosti.

Důležitý byl pro nás individuální přístup a vaše zkušenosti, protože animované video jsem objednávali poprvé a bez jakýchkoli zkušeností.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek vaše očekávaní?

Spolupráce byla výborná. Naše myšlenky a představy o videu jsem několikrát telefonicky konzultovali. Výsledek je úžasný.

Co nejvíc oceňujete v naší vzájemné spolupráci?

Na spolupráci velmi oceňujeme pomoc a trpělivost, protože pochopit myšlenky a vyhovět zadání zákazníka, vyžaduje zkušenosti a profesionalitu.

Bylo něco, co vás speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Při této zakázce nás příjemně potěšilo, že i nováček jako my, může po boku zkušeného grafika za pár dní prezentovat profesionální animované video.

Doporučil byste mé služby ostatním?

Práci paní Veroniky Mašínové bez váhání doporučujeme. Pomalu plánujeme další objednávku služeb a máme naprosto jasno, kam se znovu obrátit. :-)

JITKA ČEJKOVÁ

www.partneruporodu.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Proto že si mi 1. líbí tvá práce a 2.vnímala jsem u tebe přátelský přístup.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Měla jsem obavy, jestli se dobře pochopíme, jak si budeme rozumět, zda to zvládneme přes FB.

Tohle si myslím může být častá obava. Ale není třeba se bát. :-) S Jitkou jsme komunikovaly přes Facebook zprávy, ale zcela běžně si s klienty dávám skype nebo si zavoláme a probereme přání a představy ohledně spolupráce. Pak se většinou už domlouváme písemně.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Dání mému webu nějakou lepší víc profi fazonu, doujasnění si mých námětů, probrání to s někým " z venku" s nadhledem. A bylo pro mě důležité to společné nacítění a tvoření.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ano! Super. Když jsem poprvé otevřela předělanou podobu, tak jsem udělala jen wow... :-D Byl to velmi příjemný šok ;-) Nová podoba přinesla i výsledky v prodejích.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Tvého vstřícného ducha. Nadšení, dobré nápady a nezlomné hledání, co a jak udělat. Trpělivost. Vnímavost. Nehonila jsi mě nijak drsně, měla jsi pochopení pro mé vytížení, za dobu naší asi měsíční spolupráce se krom mé běžné denní práce s klientkami s mou podporou narodilo 7 dětí, zvládly jsme Vánoce, starala jsem se o mou nemocnou maminku. Máš velký podporující potenciál. Bylo mi s tebou při naší spolupráci fajn. Měla jsi (a máš) mou plnou důvěru. A také jsem vnímala, že už jsi taková "usazená" osoba. Že si na nic nehraješ, nebalamutíš, je v tobě velká poctivost.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Udělala jsi mi jako dárek krásný banner a to bylo milé :-). A pak jsi mě ještě hezky překvapila, když jsem si na web dávala nějaké nové fotky, ty jsi tam pak ještě něco dodělávala a jen tak mimochodem jsi mi napsala, že jsi upravila jen tak i tyto fotky, aby měly ten správný formát. Abych to prostě měla v pořádku.

Je skvělé, když jsou na webu fotky přímo ladící s tématem webu. Z reálného prostředí. Jitka tyhle fotky má. Jenže v porodnicích nebývají ideální podmínky pro focení a výsledkem je někdy nekvalitní fotka. Některé věci se už dohnat nedají, ale spousta ano. ;-) Špatná fotka web totálně shodí. A také u fotek na webu dodržuji některá zásadní pravidla a rozčiluje mě, když se pak někde na "těch mých webech" poruší, proto je prostě opravit musím. :-)

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

ANO. Protože to je skvělá a milá spolupráce a dobrý výsledek. Děkuji a přeji, ať se dobře daří! :-)

TEREZA TĚŠÍNSKÁ

www.terezatesinska.cz

Tohle se hodně povedlo, obrovská změna. Navrhovala jsem komplet vše - nové barvy, fonty, dělalo se spousty (a že fakt hodně) grafiky jako covery, malované ikonky, logo...Hlavní fotku u produktu 3 květy odpuštění jsem nafotila na dovolené v Itálii :), aneb inspiraci hledám všude. 

JANA MIKULEC

www.janamikulec.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Vlastním s manželem jazykovou školu a podnikám už pátým rokem. Zpočátku jsem webu nepřikládala takovou váhu, jelikož většina nových klientů přichází na doporučení těch stávajících, takže jsem to moc neřešila. Pak jsem se však zapsala na kurz Podnikání z pláže a začala si uvědomovat, že i web má svou nemalou roli na trhu, zejména v dnešní době.

A tak jsem se pustila do jeho tvoření, vůbec to však nebylo, to co jsem chtěla. A právě v tom jsem narazila na nějaké stránky, kde bylo dole v patičce napsáno desing by Báječný web. Zašla jsem na tvé stránky a začala tě poznávat a odhodlávat se k akci.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Ano, měla a hodně. Bála jsem se, že to bude stát moc peněz a že výsledek nesplní má očekávání. Než jsem se rozhodla tě oslovit uplynulo několik měsíců, kdy jsem pořád přešlapovala a odhodlávala se.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Chtěla jsem, aby moje stránky vypadaly profi a byly atraktivní pro návštěvníka webu. Řekněme, že stránky potřebovaly nové šaty. Ano, chtěla jsem, aby vše do sebe zapadalo, aby to byly stránky, které se dobře čtou a přitáhnou pozornost. Důležité pro mě bylo, abych se s tím cítila identifikovaná.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ano, na 100 procent. Jsem nadšená z nových stránek a z naší spolupráce. Cítila jsem se jako malé dítě, co má radost z nové hračky. Musím přiznat, že jsem se na web pořád dívala a přepínala v nabídkách....jednoduše řečeno nemohla 
jsem se vynadívat na to dílo. :-)


Také jsem požádala své kamarádky o zpětnou vazbu a všechny se shodly, že tenhle design vypadá daleko víc profi než ten bývalý.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

  • ⇨ Umět dodržet lhůtu na dodání služby, to je pro mě opravdu moc důležité, jsem v tomhle trochu pedant.
  • ⇨ Umění naslouchat zákazníkovi, co si přeje.
  • ⇨ A v neposlední řadě profesionalitu, aby vše bylo tak jak má co se týká videí, facebookových  atributů atd. Věci, které jsem já jako lajk, vůbec nevěděla.


U Jany a jejího nového webu jsem si silně uvědomovala, jak zdánlivé detaily můžou výsledný dojem zcela zničit. Třeba video - když jsem ho vložila na nově udělanou stránku, náhle se tam objevil fakt nehezký náhled. :-D Tak jsem hned vytvořila nový, zapadající do nového designu.

A pak se stalo, že jsem si to video pustila a najednou na mě dýchla neprofesionalita a nekvalita. Jana byla úžasný klient, učenlivá, otevřená. Takže jsem se nebála s ní o tom mluvit. Poradila jsem jí, co z videa vynechat, na co se naopak soustředit a během dvou dnů měla Janča video správně natočené a mohlo se na stránku s klidným svědomím vložit.


Zajímavým postřehem pro mě byl moment, kdy mi Jana sama řekla, že když si to video na té nové stránce pustila, viděla, že je na předělání. Ano, takhle totiž nový design webu přesně působí: zvedá samotným majitelům laťku kvality jejich vlastní práce. A to je skvělé.  

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Ano, udělalo mi radost, že jsi byla Verčo otevřená mým připomínkám, že jsi mi řekla, co je potřeba doladit, jak nahrát  video....Prostě jsem měla pocit, že se dokážeš vcítit do mých potřeb a také mě navést na tu správnou cestu.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Ano, bez jediného zaváhání doporučuju. Zejména proto, že zákazník si ušetří spoustu času, který může věnovat svému oboru. Já nad webem trávila hodiny a výsledek? Pocit, že to pořád není ono, že web potřebuje vyladit. Nevěděla jsem jaké barvy a v jakém rozložení je použít a chybělo mi spousta dalších informací.


Nyní se s novým webem cítím identifikovaná a věřím, že i naši klienti nový look ocení.

TEREZA BROSCHOVÁ

www.terezabroschova.cz

STANISLAVA ŠEJBLOVÁ - paní hajná

www.stanislavasejblova.cz, redesign webu (2020)

Ahoj Verčo, ty jsi prostě neskutečně úžasná bytůska. Jsi moc šikovná, já jsem spokojená, konečně se nestydím na ten web někoho poslat :), což byl pro mě léta velký oříšek. Moooc díky.
Stáňa Šejblovámajitelka webu

ŽANETA PREJDOVÁ

www.zanetprejdova.cz

Žaneta má ráda srdíčka, ty se tedy staly ústředním znakem webu. Potrápil nás trochu výběr barev, kdy Žaneta měla představu barevného směru, který jsme nakonec po několika pokusech smetly ze stolu a vznikla krásná kombinace sytě růžové a béžovožluté. Řešily jsme také zda na webu vykat nebo tykat. Žaneta v tom měla trochu maglajs :), občas tykala, občas vykala. Ujednotila jsem to na tykání, protože to k Žanetě, jejímu projevu i stylu práce prostě sedí. Pro výsledný harmonický dojem webu byl stěžejní výběr správných fotek pro Služby. To zabralo dost času, ale holt když chcete mít výsledný dojem perfektní, nemůžete si to usnadňovat. :)

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Ucim se od tech nejlepsich a tak si davam hodne zalezet take na tom, aby ten, kdo mi ma pomoci, byl spickou ve svem oboru. Coz ty jsi! Jsi autenticka a shovivava mi kdykoliv pomoci, tudiz neni potreba dalsich slov :).

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Absolutne nemela a presne jsem vnitrne citila, ze TY jsi ten spravny clovek, kteremu toto vse mohu sverit a ac jsem si sama s urcitymi vecmi nevedela rady, tak tys to zmakla skvele na jednicku. Tudiz se mi akorat potvrdilo to, ze jsem se sverila od rukou odbornika, ktery vi po cem zakaznik touzi. :)

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Neocekavala. Nechala jsem vse volne plynout a proto jsem byla prekvapena, ze byl web velmi rychle hotovy. Pomalu jsem se nestacila nadechnout a sup byl hotov! Vse vymazlene, moc hezke!

Je fakt, ze mozna mensi predstavy jsem mela, ale nakonec web vypada mnohem lepe nez podle mych predstav a vse co jsem potrebovala na webu doplnit bylo doplneno, takze za me proste super!

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ano splnila a nase spoluprace bude urcite nadale pokracovat!

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Rychle odpovedi na me otazky. Trpelivost. Vtipnost ze strany Verunky. Pratelskost. Shovivavost. Pomoc prakticky okamzita a nejen co se tyce reseni webu, ale i jinych veci .

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Takovou tu radost jsem pocitila, kdyz jsem videla svuj web a dozvedela se, ze mi muze Verunka pomoci i v jinych smerech. Takze obrovska vdecnost!!

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Urcite doporucila, protoze se mi s Verunkou skvele spolupracovalo. Na me otazky jsem dostala hned odpoved. Vse probihalo skvele a rychle! Takze za me stoprocentne!

HANA KUČOVÁ

www.hanakucova.cz

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Líbí se mi Tvoje grafické cítění. Když jsi zpracovávala můj on-line kurz k prevenci vyhoření, tak jsem žasla, co dokážeš udělat z obyčejného textu ve wordu. Jak dokážeš kombinovat barvy, tvary i formáty…. Jak jsi krásně dokázala vizualizovat téma i mě samotnou :-).

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Mám takový problém…. Nemám vizuální představivost a tak si nedokážu představit věci jak budou vypadat. Navíc někdy bývám komplikovaná a nevím, co vlastně přesně chci. Takže jsem se bála, že když Ti nedám zadání co vlastně přesně chci, tak nebudeš moci pracovat a k ničemu se nedobereme.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Čekala jsem od Tebe, že posuneš úroveň mých stránek z “amatérského” blogu s nabídkou služeb na úroveň profi stránek. Jako koučka a lektorka už působím celou řadu let, ale profesionalita z mých stránek cítit bohužel nebyla.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Ze spolupráce jsem nadšená - jednou jsme si popovídaly přes skype, vyměnily pár mailů a výsledkem je web, který vystihuje mě samotnou, je profesionální a krásně graficky promyšlený a sladěný.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Je skvělé, jak se dokážeš nacítit na druhé a vystihnout to, co potřebují.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Některé věci jsem vůbec neměla na webu dořešené - např. náhledové stránky, které teď mám a jsou naprosto dokonalé.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Doporučila bych ho jak svým celým srdcem, tak celou svou hlavou :-). Jsem nadšená výsledkem i procesem, jak můj nový web rodil.

ZUZANA ŘEBÍKOVÁ

www.pohadkovavychova.cz

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Rozhodla jsem se na základě referencí a ukázek tebou vytvořených webů.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Před začátkem spolupráce ne, po začátku, když jsme začaly vybírat barvy, tak ano. :) Říkala jsem si, že to snad ani nemůžeme dát takhle na dálku. Já neměla představivost a neuměla jsem si barvy představit na hotovém webu. Bála jsem se, že to bude přeplácaný a moc barevný. A chtěla jsem žlutou, které ty jsi moc nakloněná nebyla.


Ano, barevný začátek byl trochu divočejší. :D Web jsem vedla do barevně plnější varianty, na Zuzku to bylo ale už divoké, příliš barevné a působilo to na ní prostě moc. Tady jsem se musela trochu více ladit na její frekvenci, co už je moc a co je to ono. Nakonec se to hezky podařilo a i když kombinace barev je neotřelá a odvážná, je v rovině, která je pro Zuzku příjemná. A její žlutá se tam také hezky "vpašovala". :D 

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Chtěla jsem profi web, který bude graficky jedinečný, neokoukaný. Chtěla jsem, aby si návštěvník webu řekl „wow“, když na něj zavítá. To se, podle dosavadních reakcí, povedlo perfektně.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Na 100%! Měla jsem spoustu požadavků nejen na to, jak má web vypadat, ale i jak má působit. Chtěla jsem, aby ho návštěvníci vnímali určitým způsobem, aby bylo zdůrazněno to, co zdůraznit potřebuju a naopak některé věci aby nebyly na první pohled úplně patrné. A toto každý nedokáže.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Flexibilitu, vstřícnost a trpělivost.

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Nejvíce mě potěšila bordura z domečků a rozcestník na úvodní stránce. Já zhruba nějakou představu měla, ale tys ji dovedla k dokonalosti. Jo a šablona e-mailu, tak je taky perfektní.

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Určitě ano. Mám web podle svých představ.

RENATA PEKAŘOVÁ

www.onlineskolasiti.cz

Více o tom, co se řešilo a jak vše probíhalo, si můžete přečíst v tomto článku. 

Proč ses rozhodla oslovit právě mě pro vytvoření nového webu?

Báječný web sleduji od jeho vzniku. Líbí se mi způsob, jakým pracuješ, jsem nadšená z výsledků tvé práce.

Přála jsem si vytvořit originální web na míru a ty jsi pro mě byla ta pravá.

Měla jsi ze spolupráce nějaké obavy? Bála ses něčeho? Řešila jsi v sobě nějaké strachy, otazníky apod?

Víš, že ani ne.
Pro mě bylo nejtěžší srovnat si v hlavě celou představu o novém webu. Stále nepřicházel ten správný impuls k tomu, abych začala. Práci s tebou jsem odkládala, no a potom to přišlo.

Poslední dny v červenci jsem si řekla, že budu otevírat školu a školy začínají 1. září. Napsala jsem ti email, že web MUSÍ být hotový 1. září a odjela jsem na tři týdenní dovolenou. Tam si sice krásně sedly všechny mé myšlenky, ale na samotnou práci jsem ti moc času nedala.

Takže jediné z čeho jsem asi měla obavy, bylo, jestli stihneš na webu vytvořit vše, co jsem si vymyslela do jeho spuštění.

Co jsi od spolupráce očekávala? Měla jsi nějaké konkrétní přání a představy? Co bylo pro tebe důležité?

Myslím si, že spolupráce se mnou v lecčem nebývá jednoduchá :). Já totiž přesně vím, co chci, a nedám pokoj, dokud to nedostanu!

Přesně jsem věděla, jak má web vypadat.
➩ Chtěla jsem po tobě vytvořit něco úplně nového, co v české ani slovenské republice ještě nemáme.
➩ Profesionální web, z kterého sálá pohoda.
➩ Web, kde budou chodit ženy odpočívat a „dobíjet“ si baterky.
➩ Chtěla jsem, aby bylo hned na první pohled jasné, čím se zabývám.
➩ Přála jsem si dát svému online podnikání novou image a živé barvy.
➩ Miluji šicí symboly a chtěla jsem je na webu.
➩ Také jsem potřebovala, abys vymyslela strukturu a technické zázemí mých online kurzů. Tady jsem věděla, jak to bude fungovat, ale netušila jsem, jak na to technicky.


Shrnuto očekávala jsem od tebe, že zrealizuješ to, co dva roky nosím v hlavě.

Splnila naše spolupráce a pak i výsledek tvoje očekávaní?

Když odpovím, že jsi zhmotnila můj sen do puntíku, bude to stačit? :-D 

Z výsledku jsem opravdu nadšená a první dny jsem byla asi nejčastější návštěvník vlastních stránek!

Viděla jsem sice do „zákulisí“ jejich tvorby, ale když se vše 1. září rozjelo „na ostro“, bylo to zase úplně něco jiného.

Když mám tvůrčí krizi, otevřu si web a nasávám jeho pohodovou atmosféru, potom se zase odseknu a jedu.

Co nejvíc oceňuješ v naší vzájemné spolupráci?

Nejvíc jsem ocenila tvou flexibilitu. Dokázala jsi mrštně sledovat moje myšlenky. Jak už jsem psala, času bylo málo a dost věcí jsem vytvářela za pochodu. Frčela jsem na kreativní vlně a psala jsem ti dnem i nocí … párkrát jsem podstatně změnila a překopala své původní plány.

Mě samotné přicházely nápady dnem i nocí a ty jsi se mnou dokázala držet krok.
Byla to opravdu velmi intenzivní spolupráce. Vzpomínám si, že jsem ti napsala v 1 hodinu ráno a ty jsi mi obratem odpověděla, potom jsme asi hodinu řešily můj nový nápad.


Tohle musím potvrdit. :-) Především poslední týden před spuštěním byl pořádná jízda. Vzpomínám, jak jsem si řekla: "Super, máme hotovo." A pak přišlo pondělí, pouhé 4 dny do spuštění a v mailu jsem si četla, jak ještě tohle a tohle uděláme, jak se tohle mění a tohle přibude... :-D 

Bylo něco, co tě speciálně potěšilo (udělalo radost), překvapilo, obohatilo?

Čtyři weby jsem si postavila sama. Velmi mě obohatil pocit přenechat tuto činnost někomu jinému. Osvobodit se od té povinnosti, která mi brala neskutečně moc energie a odváděla mě od práce, kterou mám ráda.

Překvapilo mě, jak snadné je s tebou spolupracovat. Jsem spíše solový hráč. Byla jsem nadmíru spokojená s tím, jak vše báječně klapalo. Spolupráce dopadla nad mé očekávání.

Neskutečnou radost mi udělal výsledek naší spolupráce!

Doporučila bys bajecnyweb.cz a jeho služby ostatním?

Za tři roky podnikání jsem se přesvědčila, že je velmi důležité vybírat si lidi, s kterými budu spolupracovat. Najít někoho, kdo dokáže splnit mou představu a „nenacpat“ si tam tu vlastní, je opravdu těžké.

Párkrát jsem to zažila, bylo to nepříjemné, únavné a většinou i drahé. Když něco buduji pod svým jménem, záleží mi na tom, abych to byla já a né můj grafik nebo fotograf.

Milí čtenáři tohoto článku, Veronika umí poslouchat, co si přejete. Má dar, díky kterému, se dokáže „naladit“ na stejnou strunu. A vše zhmotnit na vašem webu.


Pokud potřebujete poradit, stačí říct. Je tady s reálným řešením každé situace.
Jestli to není ono, stačí napsat a společně najdete to pravé, aniž by se urazila, nebo vám dala pocítit svou nelibost.


Až zase vymyslím další nový projekt, mám jasno v tom, kdo mi bude dělat web.


Báječný web vám z celého srdce doporučuji!

Další strana

Další ukázky najdete přímo na stránkách jednotlivých služeb.